• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 735

15885105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z duszą | 1 piętro | Grunwald | 0% prow. 27717205 15885105 Szukasz miejsca z duszą, które nie przytłacza metrażem, ale zachwyca możliwościami? M24 na 1. piętrze budynku B1 w Loftach Grunwaldzka udowadnia, że na 26,57 m² można stworzyć w pełni komfortowe, dwupokojowe wnętrze idealne dla singlapary lub jako pe...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

390 579 PLN (15 022 zł/m2)

2
-
26 m2
-
15851824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27022312 15851824 ENG VERSION BELOWZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Poznaniu – Jeżyce, ul. Jackowskiego 3. Lokal usytuowany jest na parterze secesyjnej kamienicy z początku XX wieku, u...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

749 000 PLN (8 322 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15855943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27080630 15855943 Zapraszam do zakupu mieszkania 3-pokojowego na poznańskim Gruwaldzie, przy ulicy Bukowskiej 104a. Budynek znajduje się w drugiej lini zabudowy, a więc nie ma hałasu od ulicy Bukowskiej. Do najbliższego przystanku autobusowego zaledwie 200m. Do ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

459 000 PLN (10 432 zł/m2)

3
-
44 m2
1965
15872607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27498725 15872607 NA SPRZEDAŻ Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się na nieopodal jeziora Kierskiego. Dom o powierzchni użytkowej 140 m2 z zagospodarowaną działką ok. 280m2 + 90m2 utwardzonej drogi przed domem, która nie jest wliczona w powierz...

Poznań (Kiekrz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

850 000 PLN (6 071 zł/m2)

4
-
140 m2
2025
15224883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13176965 15224883 OSTATNI DOMEK!SMOCHOWICE- KAMERALNY SEGMENT SZEREGOWCA, Z OGRODEM, SŁONECZNY POŁUDNIOWY TARAS, MIEJSCA PARKINGOWE Chcesz zamieszkać blisko centrum, lasu, jeziora, komunikacji miejskiej ?Domek 4 pokojowy o podwyższonym standardzie o pow uż 96,30 mkw c...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

759 000 PLN (6 325 zł/m2)

4
1
120 m2
2023
15860900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27187473 15860900 Zapraszam do zakupu mieszkania 4-pokojowego na os.Lecha w Poznaniu, dzielnica Chartowo Mieszkanie o powierzchni 65,1 mkw położone jest na 4 piętrze w niskim bloku wybudowanym w 1975r. Mieszkanie ma układ dwustronny rozkładowy. 4 niezależne pok...

Poznań (Chartowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

549 000 PLN (8 446 zł/m2)

4
-
65 m2
1975
15853390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27049677 15853390 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerZapraszam do zakupu mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji przy ul. Grochowskiej w Poznaniu – w spokojnej, dobrze skomunikowanej i znanej części Grunwaldu.Ta nieruchomość położona jest na PIERWSZYM ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (10 442 zł/m2)

2
-
43 m2
1967
15885290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722227 15885290 Zapraszam do zakupu pięknie wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania na Os. Powstań Narodowych 43. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Stan prawny gruntu jest uregulowany Mie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

429 000 PLN (15 321 zł/m2)

2
-
28 m2
1974
15889114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowe 2 pokoje po generalnym remoncie | 45 m² | wys. 2,8 m | piwnica + strych | parking za szlabanem 27843763 15889114 Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych.Wnętrze zostało urządzone w funkcjonalny...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Przybyszewskiego

579 000 PLN (12 867 zł/m2)

2
1
45 m2
1950
15889067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842478 15889067 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest bardz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (14 814 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15877032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27562077 15877032 Na sprzedaż zadbana działka ROD z domkiem rekreacyjnym położona przy ul. Wichrowej 7 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć własną zieloną przestrzeń do wypoczynku, grillowania czy uprawy roślin – a jednocześnie pozostać blisko mias...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

110 000 PLN

-
-
300 m2
-
15177187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 11742573 15177187 APARTAMENT o powierzchni 131,48 mkw z widokowym, słonecznym tarasem ( ponad 100 mkw ) na Wartę, Katedrę, Ostrów Tumski, Lokal mieści się w prestiżowej lokalizacji- (ul Szyperska) budynek z inwestycji znanego dewelopera z 2005 r, posiada 2 windyPomies...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 000 PLN (19 084 zł/m2)

4
2
131 m2
2005