• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań

Znalezionych ofert: 735

15888644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27819214 15888644 Na sprzedaż funkcjonalny dom w atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji w Poznaniu Kiekrzu – blisko centrum tej mieszkaniowo-wypoczynkowej dzielnicy miasta. Ogromnym atutem domu jest duży, zaciszny ogród i bliskość Jeziora Kierskiego (zaledwie kilometr)...

Poznań (Kiekrz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 549 000 PLN (6 196 zł/m2)

6
2
250 m2
1999
15888686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820828 15888686 Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie położone w niskim odnowionym budynku z cegły przy ul. Antoniego Andrzejewskiego 12. Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca spokój oraz bardzo dobrą komunikację z miastem Lokal składa się z dwóch niezależnych...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (11 216 zł/m2)

2
1
37 m2
1950
15888691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820826 15888691 Polecam na sprzedaż bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone na ul. E. Meissnera w Poznaniu (Nowe Ogrody) W chwili obecnej do dyspozycji jest salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Z salonu wyjście na duży balkon - duże okno balkonowe w pełni...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (13 906 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15888689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27820825 15888689 Uwaga: Lokal niemieszkalny, pełna własność z Księgą Wieczystą, powierzchnia mieszkalna w K.W. 18m2 W rzeczywistości po podłodze około 30m2 (wysokie skosy) Lokal z klimatyzacją. Polecam do sprzedaży rewelacyjny lokal na poddaszu wyposażony w klimaty...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

319 000 PLN (17 722 zł/m2)

2
1
18 m2
1950
15656541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23414346 15656541 Pokrzywno- działka budowlana 1716 mkw z Warunkami Zabudowyprzestrzeń i natura na wyciągnięcie ręki!Szukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień? Ta działka to idealne połączenie spo...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

634 920 PLN (370 zł/m2)

-
-
1716 m2
-
15655908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23396007 15655908 Działka budowlana- Pokrzywno- 1598 m² z Warunkami ZabudowyTwój azyl w zielonej części Nowego MiastaSzukasz miejsca, gdzie możesz stworzyć dom swoich marzeń blisko natury, ale bez rezygnacji z miejskich udogodnień? Dziaka położona w urokliwej, spokoj...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

591 260 PLN (370 zł/m2)

-
-
1598 m2
-
13649157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 98851 13649157 DOCHODOWA Kamienica z oficyną w pobliżu Starego Rynku, sprzedaż z przejęciem najmu Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obiekt jest zlokalizowany na terenie zabudowy śródmiejskiej o funkcji: usługowej, centrotwórczej, ogólnomiejsk...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 000 PLN (5 611 zł/m2)

11
-
1497 m2
-
13616947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98561 13616947 Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrowąFront 27 m. kształt prostokąta, teren płaskiWarunki zabudowy były wydane przed podziałem geodezyjnym terenu - przeznaczenie zabudowa jednorodzinna...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

720 000 PLN (576 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
13384092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88601 13384092 DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY LESIE- UMULTOWOCICHA OKOLICA, UZBROJONA Działka położona w pobliżu terenów leśnych. Powierzchnia działki 820 m2.Przeznaczenie- mieszkalno -usługowe.Idealna pod segment bliźniaka ( front 18 m) lub budynek wolnostojący. Okolica d...

Poznań (Umultowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (1 159 zł/m2)

-
-
820 m2
-
15504359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014157 15504359 Strzeszyn Grecki- Słoneczny i komfortowy dom (5-6 pok) przy parku, z lokalem handlowym na parterze Skrajny segment o powierzchni całkowitej ok 282 mkw ( użytkowej 240 mkw) położony na działce 299 mkw,  idealny dla rozwojowej rodziny z dziećmi oraz os...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 000 PLN (7 447 zł/m2)

5
1
282 m2
2015
15459372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19025375 15459372 Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o powierzchni 880m2 i 1053 m2 - położone na Piątkowie, Osiedlu Władysława Jagiełły, bezpośrednio przy parkuMPZP- Plan miejscowy na większej dopuszcza zabudowę usługową (U) do 1000 m2 na dwóch kondygnacjach...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 150 000 PLN (1 111 zł/m2)

-
-
1935 m2
-
15334271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16087921 15334271 Duża działka rolna, zlokalizowana w Szczepankowie w rejonie ulic Gospodarska i Szczepankowo Teren o powierzchni 8264 mkw, objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego- wschodni klin zieleni oznaczenie w MPZP 1Kz-RWS- tereny rolnicze,dział...

Poznań (Szczepankowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

410 000 PLN (50 zł/m2)

-
-
8264 m2
-