• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszków

Znalezionych ofert: 174

15856564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z możliwością zabudowy bliźniaczej 27092877 15856564 Z przyjemnością prezentujemy działkę położoną w Pruszkowie przy ul. Królowej JadwigiATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ulica- możliwość realizacji zabudowy jednorodzinnej (w tym bliźniak) lub remontu przebudowy istniejącego budynku trzylo...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 990 000 PLN

-
-
877 m2
-
15887436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27783986 15887436 Do sprzedania działka usługowo-produkcyjna o powierzchni 37000 m2 na Gąsinie w Pruszkowie.Gąsin to dzielnica Pruszkowa gdzie znajdują się składy, magazyny, firmy logistyczne i produkcyjne takich firm jak np. Budimex, Jeronimo Martins, Panattoni, DPD,...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

16 650 000 PLN

-
-
37000 m2
-
15848289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26935390 15848289 OpisLokal 1 – PARTER 50m2Sal sprzedaży 45m2+ WC 2m2 + zaplecze 3m2.Lokal 2 – PIĘTRO 40m2 + taras 10m2Kuchnia, WC z prysznicem, salon, sypialnia.Zwrot 8,2% w skali roku. Rodzaj zabudowy:- budynek wolnostojący.Ogrzewanie:- gazowe.Powierzchnia działki:-...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

870 000 PLN (10 235 zł/m2)

1
-
85 m2
-
15118280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10252719 15118280 Wymiary35x597Działka jest w kształcie prostokąta i posiada pełny dostęp do mediów a jej wymiary to dł. ok 597m, a szer. 35mNieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

22 000 000 PLN

-
-
20020 m2
-
14605269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 148699 14605269 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1800 m2 na Gąsinie w Pruszkowie.Działka przy drodze asfaltowej.Przy działce w drodze prąd, woda, gaz, i kanalizacja.Działka w kształcie litery L, szerokość przy drodze ok 55 m.Działka objęta MPZP o symbol...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 870 000 PLN

-
-
1800 m2
-
14605263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 148693 14605263 Do sprzedania działka budowlane o powierzchni 900 m2 na Gąsinie w Pruszkowie.Działka przy gminnej drodze asfaltowej.Działka w kształcie prostokąta o szerokości przy drodze ok 35m x ok 25 m.Przy działce w drodze prąd, gaz, woda i kanalizacja.Działka ...

Pruszków (Gąsin) (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 285 000 PLN

-
-
900 m2
-
13035281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 86840 13035281 Do sprzedania lokal na parterze z wejściem od ulicy. Powierzchnia 384 m2 (możliwa sprzedaż 12 lokalu - 190m2). Wcześniej wykorzystywany jako klub fitness. Możliwa kontynuacja lub zmiana profilu działalności. Lokal wyposażony w 2 łazienki (md), przebi...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 700 000 PLN (4 427 zł/m2)

1
-
384 m2
-
15553714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21053122 15553714 Mieszkanie 93,09 m2 z miejscem parkingowym i komórką lokatorską !Wyłączność w naszym biurze!Mam przyjemność Państwu zaprezentować :Nie było jeszcze na rynku - mieszkanie 93,09 m2 ,3 -pokojowe w kameralnym budynku z 2017 roku.Usytuowane na pierwszym p...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

930 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
93 m2
2017
15889442 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27850156 15889442 Na sprzedaż działka budowlana 580 m2 usytuowana w Pruszkowie (Żbików). Spokojna, dobrze skomunikowana okolica.* MPZP zabudowa jednorodzinna* Media przy działce: prąd, gaz, woda, kanalizacja* W pobliżu sklepy, szkoła, kościół, komunikacja miejskaIdea...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

490 000 PLN

-
-
580 m2
-
15872263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27488907 15872263 PRUSZKÓW-UL MARII SKŁODOWSKIE -CURIE.-OGRODY PIASTOWSKIE. Na pograniczu Pruszkowa i Piastowa na zamkniętym ,monitorowanym osiedlu z bezpiecznym zamkniętym placem zabaw dla dzieci znajduje się lokal 89 m2 usytuowany na t...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 245 000 PLN (13 989 zł/m2)

4
2
89 m2
2008
15877042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27561816 15877042 Nowoczesne, przemyślane mieszkanie po generalnym remoncie PruszkówSzukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu poczuć, że wszystko ma sens? To miejsce zostało zaprojektowane tak, żeby naprawdę dobrze się w nim żyło bez kompromisów i przypa...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

568 000 PLN (14 947 zł/m2)

2
-
38 m2
1978
15856540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27092718 15856540 Dobrze zaprojektowane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,69 m², zlokalizowane blisko centrum Pruszkowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania i świetnie doświetlone, a z okien roztacza się otwarty widok na panoramę miasta or...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

799 000 PLN (13 098 zł/m2)

3
1
61 m2
2018