• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Radom

Znalezionych ofert: 169

14527947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Do sprzedania piękny lokal usługowy 5627 14527947 UWAGA!!!Do sprzedania lokal handlowo-usługowy o powierzchni 45,84 m2 w pięknym dwupiętrowym nowo wybudowanym obiekcie.  Lokale znajdują się na drugim  piętrze.Na tej samej kondygnacji jest też drugi lokal do kupienia o pow.23,81 m2Obiekt uzbrojony je...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

206 280 PLN (4 584 zł/m2)

1
-
45 m2
2015
14633898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 152817 14633898 Na sprzedaż centrum handlowo-rozrywkowe o łącznej pow. użytkowej 6 748 m2, położone na sąsiadujących ze sobą działkach o łącznej pow. 5 128 m2, zlokalizowane w Radomiu. Obiekt składa się z dwóch budynków produkcyjno - magazynowych przebudowa...

Radom (Żakowice) (Mazowieckie, gm. Radom)

10 000 000 PLN (1 482 zł/m2)

11
-
6748 m2
1970
15885117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27717736 15885117 Radom (Rajec Poduchowny), Otulina Kozienickiego Parku KrajobrazowegoSzukasz miejsca, gdzie poranną kawę pijesz w towarzystwie szumu drzew, a do centrum miasta docierasz w kilkanaście minut? Ta oferta łączy w sobie to, co najlepsze: bezpośrednie sąsie...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 390 000 PLN (11 032 zł/m2)

4
2
126 m2
2005
15834343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26952249 15834343 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Czereśniowej.Charakteryzuje się regularnym kształtem i wymiarami ok. 13 x 46m. Warto rozważać działkę pod kątem zabudowy dopasowanej do obowiązującego Miejscowego Planu Zagospodarowania ...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

120 000 PLN (197 zł/m2)

-
-
610 m2
-
15888969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27835577 15888969 Szukasz dużego domu dla rodziny lub nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta łączy przestrzeń, atrakcyjną lokalizację i solidne podstawy techniczne.Dom położony jest w świetnie skomunikowanej części Radomia blisko centrum miasta, a jedno...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

850 000 PLN (4 028 zł/m2)

6
2
211 m2
1980
15852249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27026892 15852249 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Krychnowickiej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary 32 x 50 m zapewniają komfort rozplanowania przestrzeni. Dzia...

Radom (Krychnowice) (Mazowieckie, gm. Radom)

290 000 PLN (181 zł/m2)

-
-
1598 m2
-
15886289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27751543 15886289 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 111 m², położony na zagospodarowanej działce o powierzchni 586 m². Nieruchomość składa się z 3 poziomów, co zapewnia wygodny podział strefy dziennej, prywatnej oraz gospodarczej.Dom us...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

570 000 PLN (5 135 zł/m2)

5
2
111 m2
1981
15827801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633316 15827801 Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę położoną przy ul. Marglowej. Charakteryzuje się regularnym kształtem oraz optymalną szerokością, co czyni ją idealną pod zabudowę. Wymiary ok. 20 x 50 m zapewniają komfort rozplanowania przestrzeni. Dział...

Radom (Kierzków) (Mazowieckie, gm. Radom)

235 000 PLN (229 zł/m2)

-
-
1024 m2
-
15779147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25766753 15779147 Szukasz czegoś wyjątkowego? Ten imponujący dom o powierzchni całkowitej 278 mkw oferuje wszystko, czego potrzebujesz dla Twojej rodziny. Przestronny salon z jadalnią to idealne miejsce na wspólne chwile, a funkcjonalna kuchnia ułatwi codzienne przygo...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 850 000 PLN (10 252 zł/m2)

5
2
278 m2
2004
15812292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26473554 15812292 Przedstawiamy Państwu luksusowy dom na sprzedaż położony w malowniczej dzielnicy Malenice w Radomiu. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 178 m² oferuje komfort i przestrzeń dla wymagających rodzin.Dom składa się z pięciu przestronnych pokoi, któr...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

1 850 000 PLN (10 393 zł/m2)

5
2
178 m2
2019
15653569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23353747 15653569 Poszukujesz idealnego miejsca dla swojej rodziny w sercu Radomia?To wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Witolda z pewnością spełni Twoje oczekiwania. To ponad 100 m² przestrzeni (121 m² ze skosami), z trzema sypialniami, dwiema łazienkami ora...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

580 000 PLN (5 370 zł/m2)

4
2
108 m2
1993
15579777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21751671 15579777 Na sprzedaż działka z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1 264m² , przy ulicy Młodzianowskiej w Radomiu. Cena 1 250 000 zł netto, podlega negocjacji.Istnieje również możliwość remontu obecnego budynku. Teren jest w pełni ogrodzony, z dostępem ...

Radom (Planty) (Mazowieckie, gm. Radom)

1 250 000 PLN (989 zł/m2)

-
-
1264 m2
-