• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Radzymin

Znalezionych ofert: 86

15773382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25634430 15773382 DOM Z POTENCJAŁEM UNIKALNA INWESTYCJA MIESZKANIOWA I BIZNESOWA NA SKRAJU RADZYMINA!Marzysz o spokoju własnego domu z ogrodem, ale nie chcesz rezygnować z błyskawicznego dojazdu do Warszawy? Szukasz miejsca z niezwykłym potencjałem inwestycyjnym? Ta ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 280 000 PLN (7 529 zł/m2)

4
1
170 m2
1999
15845386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26860729 15845386 Bezczynszowy Segment narożny w cenie mieszkania dwa miejsca parkingowe w ceniebezpośredni dostęp do Ogrodu przystanek autobusowy 738 przy osiedlu doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8 Doskonały Rozkład Segmentu Zakup bez Prowizji Biuro Sprz...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

649 000 PLN (8 321 zł/m2)

4
2
78 m2
2026
15845385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26860728 15845385 Bezczynszowy Segment narożny w cenie mieszkania dwa miejsca parkingowe w ceniebezpośredni dostęp do Ogrodu przystanek autobusowy 738 przy osiedlu doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8 Doskonały Rozkład Segmentu Zakup bez Prowizji Biuro Sprz...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

649 000 PLN (8 321 zł/m2)

4
2
78 m2
2026
15845388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26860732 15845388 Bezczynszowy Segment w cenie mieszkania dwa miejsca parkingowe w ceniebezpośredni dostęp do Ogrodu przystanek autobusowy 738 przy osiedlu doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8 Doskonały Rozkład Segmentu Zakup bez Prowizji Biuro Sprzedaży De...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

629 000 PLN (8 064 zł/m2)

4
2
78 m2
2026
15845387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26860730 15845387 Bezczynszowy Segment narożny w cenie mieszkania dwa miejsca parkingowe w ceniebezpośredni dostęp do Ogrodu przystanek autobusowy 738 przy osiedlu doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8 Doskonały Rozkład Segmentu Zakup bez Prowizji Biuro Sprz...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

649 000 PLN (8 321 zł/m2)

4
2
78 m2
2026
15849138 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26960197 15849138 Bezczynszowy Segment w cenie mieszkania dwa miejsca parkingowe w ceniebezpośredni dostęp do Ogrodu przystanek autobusowy 738 przy osiedlu doskonała Lokalizacja - super dojazd do S8 Doskonały Rozkład Segmentu Zakup bez Prowizji Biuro Sprzedaży De...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

629 000 PLN (8 064 zł/m2)

4
2
78 m2
2026
15740637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24955364 15740637 Wyjątkowa Oferta !! NOWOŚĆ !! Ekskluzywne Klimatyczne Apartamenty Gardenia Nietuzinkowy Design LOFT 6 pokojowy dwupoziomowy powierzchnia 130mkw zapisane w KW I i II kondygnacji jest użytkowa EKO - pompa ciepła II kondygnacja bez skosów z oknami ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

699 000 PLN (5 377 zł/m2)

6
1
130 m2
2026
15753341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25195640 15753341 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie bezczynszowe na parterze o pow. 54,5 m² z największym ogródkiem 130 m² w nowej inwestycji Osiedle Witosa w RadzyminieBEZ PCC GOTOWE DO ODBIORUPowierzchnia: 54,5 m²Ogródek: 130 m² (największy na osiedlu, już ogrodzony...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

549 000 PLN (10 167 zł/m2)

2
1
54 m2
2025
15744193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25037697 15744193 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie bezczynszowe na parterze o pow. 63,21 m² z ogródkiem w nowej inwestycji Osiedle Witosa w RadzyminieBEZ PCC GOTOWE DO ODBIORUPowierzchnia: 63,21 m²- Ogródek: ok. 54 m² (już ogrodzony)- 3 pokoje (salon z aneksem + 2 syp...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

569 000 PLN (9 032 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15600606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22198824 15600606 Na sprzedaż grunt inwestycyjny w miejscowości Zawady w gminie Radzymin. Na działce stanowisko archeologiczne, konieczność wykonania prac przed zagospodarowaniem terenu.Podstawowe dane o gruncie inwestycyjnym:Lokalizacja: Województwo Mazowieckie, Powi...

Radzymin (Zawady) (Mazowieckie, gm. Radzymin)

13 900 000 PLN (225 zł/m2)

-
-
61800 m2
-
15841263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26788325 15841263 Dwupoziomowy apartament położony na piętrze, segmentu dwulokalowego, posiada 4 pokoje, powierzchnia to 116,28 mkw.Schemat pomieszczeń:I poziomsalon z jadalnią i otwartą kuchnią (36,44m) i wyjściem na balkonpokój 1 (9,64 mkw)łazienka (8,13 mkw)klatka ...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 350 000 PLN (11 638 zł/m2)

4
1
116 m2
2024
15751011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25132339 15751011 BEZ PCC GOTOWE DO ODBIORUPowierzchnia: 117,73 m² dwupoziomowe mieszkanie na 1. piętrze i poddaszu- Bardzo słoneczne, przestronne wnętrza- Możliwość podziału na 2 niezależne mieszkania np. w celu wynajmu drugiego. Wszystkie instalacje (woda, kanali...

Radzymin (Mazowieckie, gm. Radzymin)

599 000 PLN (5 120 zł/m2)

3
1
117 m2
2025