• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Skarżysko-Kamienna

Znalezionych ofert: 58

15840708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26784020 15840708 Nowoczesny apartament w sercu Skarżyska-Kamiennej bez PCC i prowizji!Kup bez dodatkowych kosztów:0% prowizjiBrak podatku PCCZ przyjemnością prezentujemy ofertę nowego, 2-pokojowego apartamentu o powierzchni 44,30 m², zlokalizowanego w prestiżowej inw...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

355 134 PLN (7 892 zł/m2)

2
1
45 m2
2025
15676495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23772188 15676495 Rezydencja otulona zielenią w sercu Polski, Skarżysko-KamiennaW miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna prawdziwa prywatność, znajduje się dom, który spełnia więcej niż standardowe oczekiwania. To rezydencja z charakterem, solidnie zaproj...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 379 000 PLN (4 492 zł/m2)

11
-
307 m2
2006
15648918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23284892 15648918 BRAK PODATKU PCC BRAK PROWIZJI DLA BIURABiuro Nieruchomosci Metrohouse oferuje Państwu sprzedaż mieszkania usytuowanego na czwartym piętrze w 6 kondygnacyjnym budynku w Skarżysku-Kamiennej.Lokal o powierzchni 43.57 m² w skład którego wchodzi:• ...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

352 917 PLN (8 207 zł/m2)

2
1
43 m2
2024
15643301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23129994 15643301 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie – 1. piętro, 49,37 m²!Marzysz o własnym miejscu, które łączy komfort, nowoczesność i doskonałą lokalizację? To mieszkanie jest dla Ciebie!Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,37 m², znajdujące s...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

399 897 PLN (8 161 zł/m2)

3
1
49 m2
2025
15610156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22399589 15610156 Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie – 1. piętro, 50,91 m²!Marzysz o własnym miejscu, które łączy komfort, nowoczesność i doskonałą lokalizację? To mieszkanie jest dla Ciebie!Oferujemy przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,91 m², znajdujące s...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

412 371 PLN (8 247 zł/m2)

3
1
50 m2
2025
15547725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20894257 15547725 Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 57 m² w stanie deweloperskim, położony na I piętrze nowoczesnego, czterokondygnacyjnego budynku.W skład mieszkania wchodzą:- salon z aneksem kuchennym,- pokój idealny na sypialnię lub gabinet,- pokój z ...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

436 590 PLN (7 659 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15514618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20227867 15514618 Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w nowo realizowanej inwestycji Modern Apartments 43 przy alei Tysiąclecia w Skarżysku-Kamiennej.Apartament w stanie deweloperskim usytuowany na I piętrze w IV kondygnacyjnym apa...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

523 260 PLN (8 176 zł/m2)

3
1
64 m2
2024
15498879 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19904413 15498879 BRAK PCC BEZ PROWIZJI DLA BIURAZ przyjemnością prezentujemy nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.25 m², zlokalizowane w nowej inwestycji Modern Apartments 43 przy Alei Tysiąclecia w Skarżysku-Kamiennej.Lokal znajduje się na 2 pięt...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

342 225 PLN (8 148 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15491479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19759753 15491479 Na sprzedaż przepiękny dom w Skarżysku-Kamiennej – wymarzone miejsce, gdzie natura łączy się z komfortem. Zaledwie kilka minut od centrum miasta!Ten piękny, nowo wybudowany dom o powierzchni 140m², to prawdziwa oaza pośród malowniczych lasów, gdzie k...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 299 000 PLN (6 837 zł/m2)

4
1
190 m2
2023
15399217 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17662254 15399217 Nowoczesny apartament w sercu Skarżyska-Kamiennej – bez PCC i prowizji!Kup bez dodatkowych kosztów:0% prowizjiBrak podatku PCCZ przyjemnością prezentujemy ofertę nowego, 3 - pokojowego apartamentu o powierzchni 73.20 m², zlokalizowanego w prestiżowej...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

592 920 PLN (8 122 zł/m2)

3
2
73 m2
2025
15835252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26714906 15835252 Na sprzedaż przestronny lokal usługowy w doskonałej lokalizacji ul. Żeromskiego, Skarżysko-KamiennaOferujemy na sprzedaż narożny lokal usługowy o łącznej powierzchni 199,48 m², zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Skarżyska-Kamiennej ul. Żerom...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 640 000 PLN (8 241 zł/m2)

1
-
199 m2
2026
15644469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23150256 15644469 BRAK PODATKU PCC BRAK PROWIZJI DLA BIURABiuro Nieruchomości Metrohouse oferuje Państwu sprzedaż mieszkania usytuowanego na 3 piętrze w 6 kondygnacyjnym budynku w Skarżysku-Kamiennej.Lokal o powierzchni 43.46 m² w skład którego wchodzi:• Prze...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

347 680 PLN (8 086 zł/m2)

2
1
43 m2
2024