• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Skierniewice

Znalezionych ofert: 116

15843671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26809228 15843671 Nowa inwestycja deweloperska w centrum Skierniewic, nowoczesne mieszkania w stylowej kamienicy w samym rynku.Niepowtarzalny klimat, którego nie znajdziesz w zwykłych blokach !!!!Spośród innych lokali mieszkalnych w tej lokalizacji, zapraszam do zapoz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

499 000 PLN (8 603 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15812648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26542944 15812648 Twój dom w Skierniewicach zaczyna się tutaj!Na sprzedaż działka budowlana na skierniewickim Feliksowie., o powierzchni 1048m2. Cicha, zielona okolica, szybko rozwijająca się część Skierniewic a do centrum tylko kilka minut.Niewielka powierzchnia dzia...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

262 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
1048 m2
-
15803027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26284319 15803027 Działka Inwestycyjna Premium Skierniewice Zalew ZadębiePrestiżowa lokalizacja Potencjał inwestycyjny Idealna pod osiedle szeregowe.To będzie wyjątkowa inwestycja .Oferujemy atrakcyjny teren inwestycyjny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizac...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 800 000 PLN (257 zł/m2)

-
-
7008 m2
-
15682004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23869181 15682004 Lokal usługowy na sprzedaż - Skierniewice, centrum, przy samym rynku.Na sprzedaż nowoczesny lokal usługowy o pow. 78,10mkw i dużym potencjale, położony w sercu Skierniewic - tuż przy samym rynku, w nowo wybudowanym, stylowym budynku mieszkalno-usług...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

664 000 PLN (8 513 zł/m2)

1
-
78 m2
2025
15678341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23810813 15678341 Na sprzedaż wyjątkowa działka w Skierniewicach - ul. Bielańska.Mam przyjemność zaprezentować niezwykle atrakcyjną działkę budowlaną położoną przy ulicy Bielańskiej w Skierniewicach.To idealna oferta dla osób, które chcą korzystać z miejskich udogodni...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

235 000 PLN (283 zł/m2)

-
-
830 m2
-
15529420 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20585662 15529420 Szukasz wyjątkowego miejsca na wybudowanie domu dla swojej rodziny? Właśnie je znalazłeś.  Świetna lokalizacja, na atrakcyjnych obrzeżach miasta, z łatwym i szybkim dojazdem do centrum, z pominięciem zatłoczonych ulic.Działkę porastają  piękne drzewa...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

159 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1060 m2
-
15889636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856593 15889636 Na sprzedaż atrakcyjny dom typu 'stan surowy zamknięty' położony w Skierniewicach, na ulicy Kosynierów. Powierzchnia nieruchomości wynosi 142 m², a cena to 750 000 PLN, co daje 5 293 PLN za m². To nowoczesny budynek wybudowany w 2025 roku. ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

750 000 PLN (5 319 zł/m2)

4
2
141 m2
2025
15862005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27220541 15862005 Bardzo ładne słoneczne mieszkanie (wschódzachód), czteropokojowe o powierzchni 85,4m2. Położone w Skierniewicach ul. Reymonta na trzecim piętrze. Wygodny i funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Cztery pokoje (22,4 m2, 9,14 m2 i ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

683 200 PLN (8 038 zł/m2)

4
-
85 m2
1993
15858150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27139969 15858150 Nieruchomość rolna z bezpośrednim dostępem do rzeki Rawki o powierzchni 15362m2 składająca się z dwóch działek 1.10752m2, 2. 4610m2. Teren szczególnego zagrożenia powodzią, na którym prawdopodobieństwo wystąpienia po...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

138 258 PLN

-
-
15362 m2
-
15791331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25989767 15791331 Nieruchomość położona w pobliżu ul. Armii Krajowej posiadająca dostęp do drogi publicznej z dwóch krawędzi. Działka o nr ewidencyjnym 1314, łącznej powierzchni 513 m2 w kształcie prostokąta o wymiarach 9,43m44,9 m. teren o symbolu 3.109., ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

135 000 PLN

-
-
513 m2
-
15858140 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27139945 15858140 Działka na osiedlu Starbacicha. Nieruchomość położona przy drodze wewnętrznej składająca się z dwóch działek ewidencyjnych o nr 286 i 287, łącznej powierzchni 2040 m2 w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach 47,3m44,6 m. Istnieje możl...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

510 000 PLN

-
-
2040 m2
-
15858137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27139943 15858137 Budynek mieszkalno-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 486m2 posadowiony na działce o powierzchni 2227 m2. W budynku usytuowano dwa niezależne mieszkania. Pierwsze mieszkanie na parterze: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. Drugie miesz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 770 000 PLN (3 642 zł/m2)

8
-
486 m2
1992