• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Skierniewice

Znalezionych ofert: 116

10770297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 4009 10770297 Idealne miejsce dla miłośnika Koni, ze stajniami na osiem koni , garażami na cztery samochody, budynkami gospodarczymi i pomieszczeniem socjalnym I domem dla dwóch rodzin. Idealne miejsce do każdej działalności gospodarczej. Jest miejsce na wybudow...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

3 000 000 PLN (20 000 zł/m2)

5
1
150 m2
2010
10766860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 4007 10766860 Dom ze stajniami na osiem koni, budynkami gospodarczymi a także garażem na cztery samochody. Wszystko zbudowane w 2010 roku. Przy garażach pomieszczenie mieszkalne dla obsługi. Całość zlokalizowana na niemal półhektarowej działce, w otulinie bolimows...

Skierniewice (Skierniewice) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

3 000 000 PLN (616 zł/m2)

11
-
4873 m2
-
10770298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 4008 10770298 Nowoczesny dom w centrum Skierniewic. Cztery niezależne wejścia do mieszkań o powierzchni 100m 2 i 110m 2 i 100 m 2 oraz sklepu. Na parterze budynku sklep z dużym pomieszczeniem wystawowym, magazynem, toaletą oraz przedpokojem. Doskonałe rozwiązan...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 450 000 PLN (3 625 zł/m2)

12
4
400 m2
2001
15108173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 9988028 15108173 Bardzo ładne trzypoziomowe mieszkanie z garażem w budynku, całość ogrodzona teren zamknięty. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone, do natychmiastowego zamieszkania lub do niewielkiego remontu. Mieszkanie bardzo ciepłe, środkowe, zarówno ogrzewa...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

700 000 PLN (7 143 zł/m2)

5
-
98 m2
1993
13783883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 100116 13783883 Piękna, duża działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan przewiduje budowę hali lub innego obiektu o wysokości do 20 m. Działka jest w bardzo dobrej lokalizacji blisko do komunikacji miejskiej. Do działki dochodzi droga asfaltow...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 140 000 PLN

-
-
7600 m2
-
15436417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18510875 15436417 To wyjątkowa propozycja dla osób szukających mieszkania w doskonałej lokalizacji, z możliwością własnej aranżacji, a także dla inwestorów szukających atrakcyjnych możliwości lokowania kapitału. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację, ab...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

603 500 PLN (8 500 zł/m2)

2
1
71 m2
2024
15411479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936309 15411479 To wyjątkowa propozycja dla osób szukających mieszkania w doskonałej lokalizacji, z możliwością własnej aranżacji, a także dla inwestorów szukających atrakcyjnych możliwości lokowania kapitału. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację, ab...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

612 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
72 m2
2024
15686744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23949981 15686744 Do sprzedaży lokal użytkowy o charakterze handlowo-usługowym o powierzchni 439,10 m^2, na działce 1 215 m^2, w atrakcyjnej cenie 1 550 000 PLN, netto co daje cenę 3 530 PLN za metr kwadratowy. Nieruchomość położona jest na parterze, ogrzewana za pomo...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 550 000 PLN (3 229 zł/m2)

11
-
480 m2
2005
15411539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17936319 15411539 To wyjątkowa propozycja dla osób szukających mieszkania w doskonałej lokalizacji, z możliwością własnej aranżacji, a także dla inwestorów szukających atrakcyjnych możliwości lokowania kapitału. Zapraszam do kontaktu i umówienia się na prezentację, ab...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

697 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
1
82 m2
2024
15883761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675710 15883761 Na sprzedaż kompleks 7 działek położony przy ul. Kasztanowej w Skierniewicach.Oferta dla inwestora - działki sprzedawane razem.Każda z działek o powierzchni ok 580m2, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok 24x24. Działki są w trakcie wydawa...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

930 000 PLN

-
-
4036 m2
-
15877289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27564139 15877289 Budynek usługowy zlokalizowany przy drodze wylotowej na Rawę Mazowiecką na działce o powierzchni 600 m2. Bardzo dobry dojazd do każdej części miasta oraz do Warszawy i Łodzi. Powierzchnia całości to 106 m2, z czego powierzchnia przeznaczona na usługi...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

680 000 PLN (6 415 zł/m2)

11
-
106 m2
2020
15694317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24081009 15694317 Budynek w trakcie końcowych prac budowlanych. Dostępny do kupienia w lipcu - sierpniu 2025 r. Obiekt dwulokalowy. Możliwa sprzedaż całości lub jednej części. Powierzchnia jednego lokalu (parter i piętro) to ok. 112 m2. Ogrzewanie gazem p-b. Powierzc...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

450 000 PLN (4 018 zł/m2)

5
2
112 m2
2025