• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Skierniewice

Znalezionych ofert: 116

15288848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14833702 15288848 Nieruchomość w pobliżu rzeki Rawki o powierzchni 4744m2, usytuowana w doskonałej lokalizacji (10 minut piechotą do PKP, sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła, wszystko w promieniu 300-1500 metrów), dogodny dojazd. Na terenie działki zn...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

465 000 PLN (4 650 zł/m2)

2
1
100 m2
1957
14923825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4787281 14923825 Działka budowlana 5560m2 w Skierniewicach. Działka w kształcie prostokąta 51x120 m. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego tereny przeznaczono do zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (można zbudować budynek wolnostojący albo budynek w ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

600 000 PLN

-
-
5561 m2
-
15870429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27428414 15870429 Na sprzedaż działka przemysłowo-usługowa o powierzchni 1,700 m² w Skierniewicach z doskonałą lokalizacją pod inwestycję. Cena nieruchomości wynosi 510 000 PLN. Powierzchnia zabudowy 60%, wysokość zabudowy 20 m, dachy płaskie. Przeznaczenie podstawowe...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

510 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15888793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27825461 15888793 Nowoczesne 2 pokoje z dużym balkonem Osiedle Słoneczne SkierniewiceOferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,21 m², usytuowane na 2. piętrze nowoczesnego budynku z 2011 roku, położonego na cenionym Osiedlu Słonecznym przy ul. Trz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

505 000 PLN (10 697 zł/m2)

2
1
47.21 m2
2011
15399250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17661802 15399250 Mam do zaoferowania bardzo atrakcyjną działkę przemysłową na terenie Skierniewic. Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego z możliwością prowadzenia działalności dotyczącej przemysłu lekkiego. Powierzchnia działki 4037 m2. Atutem działki ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 400 000 PLN (347 zł/m2)

-
-
4037 m2
-
15867159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27336936 15867159 Na sprzedaż wolnostojący dom w Skierniewicach, dzielnicy Zadębie o powierzchni 110 m²! Cena wynosi 819 000 PLN, co daje 7 445 PLN za metr kwadratowy. Ta słoneczna nieruchomość z pięknym widokiem na ogród jest doskonałą propozycją dla osób ceniących k...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

793 000 PLN (7 209 zł/m2)

5
1
110 m2
1980
15887975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27797895 15887975 Prezydent Miasta Skierniewiceogłasza PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY na sprzedaż nieruchomości położonej w Skierniewicach przy ulicy GranicznejPrzedmiotem przetargu jest niezabudowana nieruchomość oznaczona numerem działki 4455 o powierzchni 1,1312 ...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 140 000 PLN

-
-
11312 m2
-
15854211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27071841 15854211 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 85 m², położony na przestronnej działce 1482 m² w cichej, kameralnej części Skierniewic. Idealna propozycja dla osób szukających spokoju, prywatności oraz miejsca z potencjałem do własnej aranżacji.Opis nie...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

620 000 PLN (9 688 zł/m2)

3
1
64 m2
1960
15628577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22811612 15628577 Bardzo ładny, dobrze utrzymany dom (połowa bliźniaka), z możliwością zamieszkania dwóch rodzin. Dom posiada cztery kondygnacje: w podpiwniczeniu jest duży garaż, kotłownia, pralnia i pomieszczenie gospodarcze, parter to: dwa pokoje, jadalnia, kuchnia...

Skierniewice (Os. widok) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

850 000 PLN (3 881 zł/m2)

11
-
219 m2
1990
14748918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 178109 14748918 Działka usługowo-mieszkaniowa usytuowana w idealnym miejscu - wzdłuż drogi. Idealna ekspozycja na widok przejeżdżających drogą, fantastyczne miejsce pod wszelkie konstrukcje podtrzymujące reklamy. Bardzo fajne miejsce na sprzedaż materiałów budowlany...

Skierniewice (Sierakowice prawe) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

260 000 PLN

-
-
5200 m2
-
14180134 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105049 14180134 Piękna narożna działka pod miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Plan dopuszcza: budowę sieciowego pawilonu handlowego o powierzchni do 1000 m 2 , budowę trzykondygnacyjnych bloków mieszkalnych, segmentów lub domów jednorodzinnych, wszys...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

782 000 PLN

-
-
4600 m2
-
13809116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 4014 13809116 Działka rolna z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Możliwość za budowy tylko na powiększenie gospodarstwa, czyli dla każdego kto posiada lub dzierżawi ponad hektar przeliczeniowy ziemi. Lokalizacja bardzo fajna blisko zalew.Pośrednik...

Skierniewice (Balcerów) (Łódzkie, gm. Skierniewice)

120 000 PLN

-
-
3600 m2
-