• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Pomorzany

Znalezionych ofert: 61

15452914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18898581 15452914 Nie przegap tej okazji!Mamy do zaoferowania domek całoroczny o powierzchni całkowitej ok. 70 m2. Domek do całkowitej aranżacji z zewnątrz oraz wewnątrz.Lokalizacja: Przystań Pomorzany ul. Bydgoska.To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w pi...

Szczecin (Pomorzany), Bydgoska

149 000 PLN (2 980 zł/m2)

2
1
50 m2
2022
15883104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673704 15883104 Na sprzedaż słoneczna kawalerka o powierzchni 26,79 m² na Pomorzanach. Możliwość zakupu przez osoby spoza UE, spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.Mieszkanie położone na 1. piętrze w ocieplonym, 4-piętrowym bloku z 1971 r. Dużym atutem południow...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

275 000 PLN (10 265 zł/m2)

1
1
26.79 m2
1971
15352399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 16589332 15352399 Zapraszam do zapoznania się z ofertą na domek całoroczny o powierzchni całkowitej ok. 65m2.To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w pięknym otoczeniu przyrody.Lokalizacja: Przystań Pomorzany ul. Bydgoska.Stan: surowy otwarty- Do własnej aran...

Szczecin (Pomorzany), Bydgoska

149 000 PLN (2 129 zł/m2)

2
1
70 m2
2022
15883026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673274 15883026 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe, położone na parterze zadbanego budynku, w świetnie skomunikowanej części Pomorzan.Lokal przeszedł generalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje, wykonano nowe podłogi, ...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

625 000 PLN (11 364 zł/m2)

4
1
55 m2
1989
15561877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21365911 15561877 Dom wolnostojący położony w południowej części Szczecina, na granicy Gumieniec i Pomorzan. Doskonały dojazd do trasy S3 i na granicę oraz do centrum Szczecina i dalej do Polic. Lokalizacja idealna do prowadzenia działalności gospodarczej i do wygodne...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 449 000 PLN (3 813 zł/m2)

5
2
380 m2
1989
15863721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27256633 15863721 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na Pomorzanach w czteropiętrowym ocieplonym bloku z lat 70 przy ul. Dunikowskiego. Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej a jednocześnie cicho i spokojnie. Mieszkanie znajduje się na 4 ostatnim piętrze.Lok...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

430 000 PLN (9 263 zł/m2)

3
1
46.42 m2
1972
15793587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042563 15793587 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15759974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25347220 15759974 Gotowy Biznes Inwestycyjny – 5 Pokoi po Generalnym Remoncie, Wynajęte od Zaraz!Przedstawiam wyjątkową ofertę inwestycyjną – mieszkanie o powierzchni 79,6 m² w zabytkowej, zadbanej kamienicy, zlokalizowane na wyższym parterze w świetnie skomunikowanej...

Szczecin (Pomorzany), św. Józefa

597 000 PLN (7 500 zł/m2)

5
1
79.6 m2
1930
15793589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26042567 15793589 Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie z garażem na Pomorzanach – świetna lokalizacja! Oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe położone w jednej z najbardziej cenionych części Pomorzan. Mieszkanie czyste ,zadbane wymaga jednak o...

Szczecin (Pomorzany), Xawerego Dunikowskiego

455 000 PLN (9 783 zł/m2)

2
1
46.51 m2
1985
15802767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26277386 15802767 Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie położone na parterze niskiego, ocieplonego bloku w cenionej dzielnicy Pomorzany.Lokal o powierzchni 54,77 m² został zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia oraz potencjale inwestycyjnym. U...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

639 000 PLN (11 618 zł/m2)

4
1
55 m2
1990
15723999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24649924 15723999 Dwupokojowe mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie pętli Pomorzany. Składa się z dwóch przechodnich pokoi, przedpokoju oraz kuchni z której wydzielona jest łazienka łazienka ujawniona w KW. W mieszkaniu nowe ogrzewanie gazowe. Czynsz 232 zł+ ...

Szczecin (Pomorzany), Budziszyńska

340 000 PLN (8 464 zł/m2)

2
1
40.17 m2
1946
15014552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 6867580 15014552 Do sprzedaży lokal usługowy który znajduje się na parterze apartamentowca w Szczecinie. Lokal posiada duża podzieloną salę w stanie deweloperskim więc można ją dowolnie zaaranżować pod konkretną działalność. Nieruchomość wysoka na ok. 3,3m, ogrzewan...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

626 000 PLN (8 554 zł/m2)

3
-
73.18 m2
2020