• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnów

Znalezionych ofert: 264

15893570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27914275 15893570 Kamienica w centrum Tarnowa - ,, MARIENSZTAT Świetna lokalizacja i bardzo atrakcyjna cena kamienicy położonej w centrum Tarnowa.To budynek Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie, obecnie użytkowany jako budynek dydaktyczny z salami wykładowymi i Bib...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

2 996 000 PLN (2 326 zł/m2)

10
-
1288 m2
1950
15893573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCJA !!! ŚCISŁE CENTRUM !!! 27914259 15893573 OFERTA NA WYŁACZNOŚC BIURA !!!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowie – przy ul. Krakowskiej, bezpośrednio przy głównej drodze wylotowej z mias...

Tarnów, ul. Krakowska

339 000 PLN (2 825 zł/m2)

5
1
120 m2
-
15836939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26722677 15836939 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Piastowskiej – idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Powierzchnia użytkowa: 48 m² Piętro: 4 z 4 (blok bez windy) Balkon: mały, idealny na poranną kawę Ukł...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

362 000 PLN (7 542 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15818871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26601021 15818871 Tarnów Mościce - 2-pokojowe mieszkanie na spokojną emeryturę zielona i kameralna okolica N a sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,3 m², położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Tarnowa - Mośc...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

260 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
-
39 m2
1960
15890988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piaskówka - ul.Jastruna, dom subtelnie schowany w najlepszej dzielnicy Tarnowa 27883817 15890988 TARNÓW - PIASKÓWKA dom blisko Szkoły Muzycznej , Aguaparku - w  stanie częściowo - deweloperskim, w prestiżowej, willowej  dzielnicy- oferta domu stawia na prywatność i ciszę- dom z ogromnym potencjałem , z pełną w...

Tarnów, Jastruna

740 000 PLN (5 606 zł/m2)

5
3
132 m2
1998
15890933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883613 15890933 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 32,30 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883609 15890931 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewani...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883607 15890930 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883620 15890936 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883617 15890963 Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem - przestrzeń dla aktywnego singla o pow. 48,95 m² Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m² , położone na 2 piętrze w dwupiętrowej...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

474 815 PLN (9 892 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883615 15890962 ​​​​​​​ Przestronne mieszkanie blisko centrum i komunikacji idealne dla studentów - 62,05 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprze...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 780 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15890961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883614 15890961 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 32,30 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025