• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Trzcianka

Znalezionych ofert: 50

13995350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1552 13995350 Polecamy dom w miejscowości Trzcianka, gmina Janów, powiat sokólski. Dom wolnostojący w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 143m2. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony. Na parterze znajdują się: pokój dzienny, pokój gościnn...

Trzcianka (Podlaskie, gm. Janów)

494 000 PLN (3 455 zł/m2)

6
-
143 m2
2010
15868040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27363410 15868040 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe z budynkiem gospodarczym Trzcianka, ul. 27 Stycznia Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 66,50 m² , położone na parterze kameralnej, 2-kondygnacyjnej kamienicy (tylko 4 lokale) w Trzcianc...

Trzcianka (Trzcianka) (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

320 000 PLN (4 848 zł/m2)

3
-
66 m2
-
15872989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wykończony | Funkcjonalny Dom do wprowadzenia 27509885 15872989 Ergonomiczny, funkcjonalny dom z garażem w bryle budynku, osobnym garażem oraz zadbanym ogródkiemDomwybudowany w 2019 roku, zachowany w idealnym stanie. Powierzchnia użytkowa domu wynosi 141,10 m2. Dom składa się z parteru, piętra oraz strychu. Dwa s...

Trzcianka (Mazowieckie, gm. Brańszczyk)

1 250 000 PLN (7 813 zł/m2)

4
2
160 m2
2019
15210060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 12704792 15210060 Atrakcyjna działak w otoczeniu lasów blisko Wilgi. Możliwa budowa domu letniskowego całorocznego trzeba wystapić o warunki zabudowy . Media (woda i prąd) na działce somisiedniej . Działka porośnięta starodrzewiem. Dojazd do samej działki drogą asfal...

Trzcianka (Mazowieckie, gm. Wilga)

99 990 PLN (100 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15682939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 23889103 15682939 DZIAŁKA INWESTYCYJNA położona na obrzeżach miasta TRZCIANKA (wjazd od strony Piły - droga krajowa nr 180) w otoczeniu zakładów przemysłowych, produkcyjnych, firm transportowych oraz farm fotowoltaicznych Działka gruntu o powierzchni...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

399 000 PLN

-
-
19747 m2
-
15818554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26603939 15818554 Na sprzedaż działka na nowym osiedlu w Trzciance Na sprzedaż działka na nowym osiedlu domków jednorodzinnych w malowniczej Trzciance. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody, otoczona lasami, oferuje ciszę i spokój. Idea...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

175 000 PLN

-
-
1049 m2
-
15497034 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19871433 15497034 Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Osiedle Dębowe - to n owoczesne osiedle położone w doskonałej lokalizacji, ze starym dębem, który rośni...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

295 600 PLN (6 718 zł/m2)

3
-
44 m2
2024
15501331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19955866 15501331 Obniżka ceny !!! Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Przedmiotowy lokal ma pow. 42,20m2 i położony jest na IV piętrze. Sprzedawany jest w stanie dewelopers...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

275 000 PLN (6 548 zł/m2)

3
-
42 m2
2024
15494314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19812031 15494314 Trzcianka - ul. Chełmońskiego. Przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny położony w nowo wybudowanym bloku na Osiedlu Dębowym Osiedle Dębowe - to n owoczesne osiedle położone w doskonałej lokalizacji, ze starym dębem, który rośni...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

289 000 PLN (6 568 zł/m2)

3
-
44 m2
2024
15818566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26605767 15818566 DZIAŁKA NA SPRZEDAŻ - TRZCIANKA Nowe osiedle domków jednorodzinnych - cisza, natura i świetna lokalizacja. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o numerze 3208116, położona w rozwijającym się rejonie Trzcianki, w sąsiedztwie nowo pow...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

130 000 PLN

-
-
613 m2
-
15813788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26582360 15813788 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 4 lutego 2026 r., od godz. 11:00 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznaczenie nieruchomośc...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

537 040 PLN

-
-
3836 m2
-
15813786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26582359 15813786 RPNOGŁOSZENIE O PRZETARGACH USTNYCH NIEOGRANICZONYCHNA ZBYCIE NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY TRZCIANKA,WYZNACZONYCH NA DZIEŃ 4 lutego 2026 r., od godz. 10:45 SALA SESYJNA URZĘDU MIEJSKIEGO TRZCIANKI L.p.Położenie i oznaczenie nieruchomośc...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

130 860 PLN

-
-
467 m2
-