• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ustka

Znalezionych ofert: 98

15888801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27826568 15888801 Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż dom wczasowy 'Wenus' - dochodowy pensjonat w Ustce, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem. Jest to nieruchomość inwestycyjna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnej i ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 699 000 PLN (3 467 zł/m2)

12
11
490 m2
2011
15655274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 23382183 15655274 Na sprzedaż kompleks 5 domków szkieletowych w Ustce. To idealny moment, aby zainwestować w swoją przyszłość i zapewnić sobie stabilne źródło dochodu dzięki wynajmowi. Nie czekaj, dopóki ta wyjątkowa okazja nie zostanie wykorzystana przez kogoś innego...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 499 000 PLN (10 942 zł/m2)

5
-
137 m2
2018
15223384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Okazja! Dochodowy biznes i dom w jednym! USTKA 13146323 15223384 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferta Nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym i mieszkalnym.Ustka jest miejscowością nadmorską. Status uzdrowiska oraz bezpośredni dostęp do morza sprawia, że je...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

2 400 000 PLN (7 273 zł/m2)

12
5
330 m2
1975
15818243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620274 15818243 Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Ustce ul. Legionów 51 m² gotowe do zamieszkania.Z przyjemnością prezentuję Państwu atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 51 m², położone w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizac...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

439 000 PLN (8 608 zł/m2)

3
1
51 m2
1975
15868293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27376349 15868293 Słoneczne 2 pokoje w Ustce - Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja! Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz w bezpieczną lokatę kapitału...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

269 000 PLN (8 406 zł/m2)

2
-
32 m2
1975
15804568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26302347 15804568 Atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony na kameralnym, spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Ustce, w otoczeniu zieleni i z dogodnym dostępem do pełnej infrastruktury miasta oraz plaży wschodniej. Dom został zaprojektow...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 679 000 PLN (7 597 zł/m2)

7
3
221 m2
2001
15760658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25362916 15760658 Do sprzedania oferuje przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,5 metra kwadratowego znajdujące się na ostatnim piętrze w trzypiętrowym budynku zaledwie 100m od głównej promenady i 150 metrów od plaży przy ulicy Słowiańskiej 2. Mieszkani...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

569 000 PLN (11 612 zł/m2)

3
1
49 m2
1990
15779965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25794638 15779965 Ustka - przestronne, słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na I piętrze z loggią, na nowym osiedlu w doskonałej lokalizacji. Biuro Nieruchomości DELTA oferuje do sprzedaży atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,29 m², położone na...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

650 000 PLN (9 848 zł/m2)

3
-
66 m2
2012
15882373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27660264 15882373 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker400 m od plaży gotowe do zarabiania 3 pokoje inwestycjaNa sprzedaż mieszkanie inwestycyjne w Ustce przy ul. Słowiańskiej 374, w pełni przygotowane pod wynajem krótkoterminowy (Booking Airbnb).Powierzch...

Ustka (Ustka) (Pomorskie, gm. Ustka)

589 000 PLN (12 804 zł/m2)

3
-
46 m2
1923
15884108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż lokal usługowy/CH Marina Ustka+Udziały 27695418 15884108 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60,48 m², położony w popularnym centrum handlowym Marina w Ustce. To miejsce o...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

500 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
60 m2
1999
15771903 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25596487 15771903 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż dom jednorodzinny w Ustce wschodniej, przy ulicy Krasickiego w spokojnej dzielnicy z zabudową jednorodzinną. Układ funkcjonalny: na parterze 4 pokoje, 2 x w.c., kotłownia, korytarz i wiatrołap; na piętrze...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

950 000 PLN (4 279 zł/m2)

12
-
222 m2
1982
15786411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25909775 15786411 Biuro Nieruchomości DELTA oferuje na sprzedaż słoneczne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60,61 m², położone w spokojnej części Ustki, przy ul. Słupskiej, w otoczeniu zieleni - zaledwie około 1,5 km od plaży. ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

479 900 PLN (7 998 zł/m2)

3
-
60 m2
1979