• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Żoliborz

Znalezionych ofert: 113

15885995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745237 15885995 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. WłościańskiejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2018NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41,41m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-s...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

990 000 PLN (23 907 zł/m2)

2
1
41.41 m2
2018
15882089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657164 15882089 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Broniewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1972NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 41m2 składa się z:-salonu z otwartą kuchnią,-sypi...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

680 000 PLN (16 585 zł/m2)

2
1
41 m2
1972
15884946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714675 15884946 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Krajewskiego BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1937NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:- pokoju 12 m2,- pokoju 13 m2,- ł...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

700 000 PLN (20 588 zł/m2)

2
1
34 m2
1937
15884178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27695922 15884178 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Krechowieckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienkiWysokość mieszkania 280 Mies...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 588 zł/m2)

2
1
51 m2
1960
15886113 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27748261 15886113 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Adama Mickiewicza BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 1930NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,15m2 składa się z:-przedpokój 3,74 m2,- widn...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

920 000 PLN (17 310 zł/m2)

4
1
53.15 m2
1930
15886734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27766009 15886734 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kazimierza Promyka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1968NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53,22 m2 składa się z:-trzech pokoi,-oddzielne...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 050 000 PLN (19 729 zł/m2)

3
1
53.22 m2
1968
15883384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675040 15883384 2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Anny GermanBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynkuNowy budynek (2025) – nowoczesna inwestycja i świeże części wspólneNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,67m2 składa się z:- sa...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 350 000 PLN (28 927 zł/m2)

2
1
46.67 m2
2025
15881985 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653808 15881985 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Promyka BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 17 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35,11 m2 składa się z:-dwóch pokoi,-aneksu kuchennego,-ł...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (18 513 zł/m2)

2
1
35.11 m2
1970
15881950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27653303 15881950 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. FicowskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,- oddzie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
44 m2
2017
15870254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 pokoje po remoncie, garaż 27424172 15870254 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 46,3m2, piętro 16 z windą, w budynku z 2012r., Sady Żoliborskie.Świeżo po remoncie, gotowe do wprowadzenia się, idealne dla singlasingielki lub pary, gotowiec inwestycyjny pod wynajem.Mieszkanie to:* salon z aneksem ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (25 652 zł/m2)

2
-
46 m2
2012
15847234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwa pokoje, osobna kuchnia, balkon, piwnica 26905130 15847234 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 38,5m2, piętro 44 bez windy, w budynku z 1968r., Sady Żoliborskie.Do remontu. Super dla singlasingielki lub pary, także ma flipa lub inwestycyjnie pod wynajem. Meble ruchome do uzgodnienia.Mieszkanie to: * salon z wy...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

650 000 PLN (17 105 zł/m2)

2
-
38 m2
1968
15894443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zamieszkaj na zielonym Żoliborzu/3 pokoje/Metro 27942693 15894443 Są mieszkania, które wymagają planowania remontu. I są takie, do których po prostu wchodzisz i zaczynasz nowy etap życia.Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na warszawskich Bielanach — w jednej z najbardziej zie...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 048 950 PLN (16 650 zł/m2)

3
1
63 m2
1980