• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Ochota

Znalezionych ofert: 203

15890426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27877086 15890426 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. PandyBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2000NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 130m2 składa się z:-przestronny salon z otwartą kuchnią,-4 do...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 330 000 PLN (17 923 zł/m2)

5
2
130 m2
2000
15889221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845995 15889221 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 2008NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 45m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-syp...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

890 000 PLN (19 778 zł/m2)

2
1
45 m2
2008
15887477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27784210 15887477 6-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Sierpińskiego BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze w 12 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆ składa się z:- głównego, przestronnego mieszkania o powierzchni 151,7 m²,- wydzielonego, niezależnego mieszkania ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 000 000 PLN (26 624 zł/m2)

6
2
187.8 m2
2002
15887387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27782745 15887387 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Sanockiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 20m2 składa się z:-pokoju dziennego,-kuchni,-ł...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

460 000 PLN (23 000 zł/m2)

1
1
20 m2
1970
15890655 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27882893 15890655 3-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze NIERUCHOMOŚĆLokal zgodnie z księgą wieczystą ma charakter mieszkalny, jednak aktualnie został zaadaptowany na cele biurowe, dzięki czemu idealnie sprawd...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 492 000 PLN (19 006 zł/m2)

3
1
78.5 m2
2009
15889367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27848906 15889367 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 rokuBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowej kamienicy Rok budowy: 1957NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 34m2 składa się z:-salonu z aneksem ...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (25 000 zł/m2)

2
1
34 m2
1957
15885968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27745046 15885968 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. KorotyńskiegoBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 11 piętrowym budynkuRok budowy: 1976NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49,3m2 składa się z:-holu wejściowego z wnęką,-oddz...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

720 000 PLN (14 604 zł/m2)

2
1
49.3 m2
1976
15884335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27699269 15884335 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Grójeckiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1985NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 23,47m2 składa się z:-pokój dzienny z wyjściem na balk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

485 000 PLN (20 665 zł/m2)

1
1
23.47 m2
1985
15883397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675287 15883397 4-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 85m2 składa się z:- 3 pokoi (zaprojektowane jako 4 pokoje),- oddzielnej kuchni, - łazienki, -...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 000 000 PLN (23 529 zł/m2)

4
1
85 m2
2009
15885909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743646 15885909 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku.Rok budowy: 1999NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 112m2 składa się z:Poziom I-jasny, przestronny s...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (16 518 zł/m2)

4
2
112 m2
1999
15883744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675657 15883744 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Włodarzewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2013NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym i wy...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

997 000 PLN (21 674 zł/m2)

2
1
46 m2
2013
15886062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27746444 15886062 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ochocie przy ul. Mołdawskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynkuRok budowy: 1974NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39m2 składa się z:- salon z aneksem kuchennym,- oddzi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

670 000 PLN (17 179 zł/m2)

2
1
39 m2
1974