• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 775

15832079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934882 15832079 Mieszkanie 48,90m² plus balkon ok.2m². 4 piętro w 4 piętrowym budynku .Budynek po remontach.Mieszkanie do odświeżenia , częściowego remontu .Miedziana instalacja elektryczna w całym mieszkaniu.Dębowa mozaika na podłodze – do odświeżenia.Dwustronne: p...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

755 000 PLN (15 408 zł/m2)

2
1
49 m2
1974
15835026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934375 15835026 Mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 1 piętrze w bloku z 2016 roku. Blok z ochroną. Do użytku mieszkańców siłownia oraz klubik malucha.Układ mieszkania:- sypialnia z zabudową meblową na wymiar- salon z aneksem kuchennym i pełnym wyposażeniem A...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (22 029 zł/m2)

2
1
34 m2
2016
15847201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26904538 15847201 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1227 m2 w Warszawie Ursynów, Jeziorki Północne (na granicy z Dawidami Bankowymi).Działka przy prywatnej utwardzonej drodze dojazdowej (służebność),Działka w kształcie kwadratu o wymiarach ok 35,5 m x ok 3...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

950 000 PLN

-
-
1227 m2
-
15845889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26871203 15845889 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie , parter w 4 piętrowym bloku z początku lat 60 ych.Budynek przeszedł termomodernizację.Klatki schodowe oraz piony wodno-kanalizacyjne zostały wyremontowane.Mieszkanie przeszło generalny remont na podwyższo...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (18 333 zł/m2)

2
1
36 m2
1962
15831009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26685042 15831009 Mieszkanie 48 m znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z lat 70ych.Mieszkanie jest gotowe do wprowadzeniaBudynek po termomodernizacji.Składa się z:- salonu z wyjściem na balkon,- dwóch sypialni- oddzielnej jasnej kuchni z nowoczesną zabudową i...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

860 000 PLN (17 917 zł/m2)

3
1
48 m2
1973
15827779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26643786 15827779 Kawalerka 38 m na osiedlu Marina Mokotów.Ogrodzone osiedle wyróżnia się ciszą, bezpieczeństwem i bogatą zielenią, z własnym parkiem, malowniczą rzeczką i pełną infrastrukturą.Układ pomieszczeń:- pokój dzienny z dużymi oknami balkonowymi,- aneks kuche...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

750 000 PLN (19 737 zł/m2)

1
1
38 m2
2007
15814790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26618849 15814790 Dom o powierzchni 138 m² w zielonej części Warszawy (Wawer).Dom posiada swój prywatny ogród z tarasem - 40 m.kw.Ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.Trzy kondygnacje, w pełni użytkowe poddasze, przestronna strefa dzienna oraz sypialnia z gardero...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 150 000 PLN (8 282 zł/m2)

5
2
138.85 m2
2026
15778462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25752256 15778462 Mieszkanie 37m usytuowane na parterze w bloku 10 piętrowym .Układ pomieszczeń:- pokój dzienny- sypialnia- kuchnia osobna ( w prześwicie ) - łazienka- przedpokój.Mieszkanie w trakcie generalnego remontu (do końca grudnia 2025).Łazienka z wanną.Kuchnia...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

660 000 PLN (17 838 zł/m2)

2
1
37 m2
1967
15727767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24724458 15727767 3-pokojowe mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1997 roku.Ogrodzony i monitorowany budynek z placem zabaw dla dzieci.Mieszkanie składa się z:- widnej kuchni 21,3 m2- salonu 20,1 m2- sypialnia 12,4 m2- przedpokoju 10,1 m2- WC 1...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 250 000 PLN (18 116 zł/m2)

3
1
69 m2
1997
15727649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24723360 15727649 Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 31 m, 3 piętro w 9-piętrowym bloku z windą z 1974 roku.Mieszkanie składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym- sypialni- łazienki- balkonu.Bardzo dobra lokalizacja: 5 min pieszo do Metro Wilanowska, 5 min pieszo do G...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

580 000 PLN (18 710 zł/m2)

2
1
31 m2
1974
15723111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24631143 15723111 Mieszkanie 87m z 4 sypialniami umiejscowione na 9. pietrze 11. piętrowego budynku przy ulicy Namysłowskiej.Układ mieszkania :- 4 sypialnie - osobna kuchnia- łazienka- WC osobne - przedpokój - zabudowany balkon.W mieszkaniu zostały odnowione łazienki ...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 900 000 PLN (21 839 zł/m2)

4
1
87 m2
1985
15712760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24429103 15712760 Wykończony apartament 2-pokojowy o wysokim standardzie na Włochach przy al.Jerozolimskich, 51,68 m² Nowe budownictwo 2024 Na sprzedaż stylowy, w pełni wyposażony apartament zlokalizowany na warszawskich Włochach.Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze ...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (19 331 zł/m2)

2
1
51.68 m2
2024