• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa

Znalezionych ofert: 5 774

15692504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24043841 15692504 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2000 m2 na Białołęce (Kobiałka).Działka w kształcie prostokąta.W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Prąd, woda i gaz bezpośrednio przy działce.Dojazd prywatną drogą utwardzo...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 460 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15692503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24043840 15692503 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1600 m2 na Białołęce (Kobiałka).W kształcie prostokąta o bokach 64m x 25m.W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Prąd, woda i gaz bezpośrednio przy działce.Dojazd prywatną dro...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 968 000 PLN

-
-
1600 m2
-
15670322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23645275 15670322 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1000 m2 na Białołęce (Kobiałka).W kształcie zbliżonym do kwadratu o bokach 29m x 31m.W studium oznaczona symbolem M2 - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.Prąd, woda i gaz bezpośrednio przy działce.Dojazd p...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 073 790 PLN

-
-
873 m2
-
15852195 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27026028 15852195 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,80 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku na zamkniętym osiedlu z ochroną przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli.Lokal jest w pełni umeblowany i wykończony z...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 180 000 PLN (25 214 zł/m2)

2
1
46.8 m2
2021
15829182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26989542 15829182 Na sprzedaż 2 pokojowe (pow. 47 mkw) mieszkanie przy ul. Etiudy Rewolucyjnej na Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły z 1969 roku.Budynek po generalnym remoncie - nowa elewacja, wyremontowane klatki schodowe, d...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

710 000 PLN (15 074 zł/m2)

2
-
47.1 m2
1969
15848257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26935197 15848257 Mieszkanie o powierzchni 33,78 m2 z tarasem o powierzchni 31 m2 na pierwszym piętrze .Odnowiony budynek.Układ pomieszczeń:- Pokój z aneksem kuchennym – 30,32 m2- Łazienka z WC – 3,46 m2- Taras – 31 m2.Mieszkanie do wprowadzenia bez dodatkowych nakład...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (25 163 zł/m2)

1
1
33.78 m2
2001
15834959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934892 15834959 Dwupokojowe mieszkanie 36,90m2 położone na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2013 roku.Mieszkanie składa się z :- salonu połączonego z otwartą kuchnią, - sypialni, - łazienki - balkonu.Ekspozycja południowa.Mieszkanie przeszło odświeżenie w lutym 202...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

766 000 PLN (20 759 zł/m2)

2
1
36.9 m2
2013
15834110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934887 15834110 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,3 mkw., zlokalizowane na 3. piętrze w bloku z 2015 roku.Mieszkanie jest w pełni wykończone i umeblowane.Mieszkanie jest narożne o wysokości 2,77 cm. Wszystkie okna są drewniane, wysokie na ponad dwa metry od pod...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 195 000 PLN (20 497 zł/m2)

3
1
58.3 m2
2015
15834128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26934886 15834128 Mieszkanie dwupoziomowe 120m na 1 piętrze w 2 pietrowym budynku z 1990 roku..Osiedle jest zamknięte i monitorowane.Ekspozycja mieszkania na wschód, południe i północ.Pierwszy poziom:- dwie sypialnie (13 i 12 m)- gabinet (6 m)- łazienka z oknem (8 m)-...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 250 000 PLN (18 750 zł/m2)

5
2
120 m2
1990
15833999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26934885 15833999 3-pokojowe 66 m mieszkanie znajdujące się na 7. piętrze w 10 piętrowym bloku .Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie.Klimatyzacja .Mieszkanie bardzo dobrze wyposażone: zmywarka, pralka, lodówka oraz inne elementy pozostają w lokalu (za wyjątkiem te...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 049 000 PLN (15 894 zł/m2)

3
1
66 m2
1976
15835351 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26934376 15835351 Inwestycyjny apartament we Włochach - Aleje Jerozolimskie.25m, piętro 34 Pokój , kuchnia w aneksie , łazienka.2016 rokKlimatyzacjaTaras 20mEkspozycja zachodniaBudynek z recepcją i ochronąZamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cyw...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

400 000 PLN (16 000 zł/m2)

1
1
25 m2
2016
15834957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26934373 15834957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim OchotaNa sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone przy ul. Karola Dickensa 19 w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Warszawy – Ochota Szczęśliwice...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 000 PLN (20 806 zł/m2)

2
-
36 m2
1963