• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wieliczka

Znalezionych ofert: 112

15891144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27889988 15891144 GUSTOWNY, BARDZO ZADBANY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia wolnostojący dom położony przy ulicy Artura Grottgera w Wieliczce, w odległości kilku kilometrów od gr...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 849 000 PLN (6 488 zł/m2)

5
2
285 m2
2017
15892373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898622 15892373 Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany tech...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
226 m2
1999
15892346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27898732 15892346 Do sprzedania piękny dom położony w Wieliczce przy ul. Na Stoku. Wolnostojący dom położony na 5 arowej ogrodzonej działce. Ma około 226 m2. W 2013 roku przeszedł remont oraz odnowienie pokrycia dachowego. Dom wybudowany tech...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (7 478 zł/m2)

11
-
226 m2
1999
15892274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27898615 15892274 Do sprzedania działka budowlana przy ul. Magnoliowej w Wieliczce.Według aktualnego planu zagosppodarowania położona jest w terenach oznaczonych jako MN2 . Podstawowym przeznaczeniem terenów MN jest: 1)zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, wolnostoją...

Wieliczka (Kopalina) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 700 000 PLN

-
-
4200 m2
-
15832863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26733417 15832863 Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojowy samodzielny lokal mieszkalny o pow. 107m2 w Wieliczce przy ul. Polnej W...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

550 000 PLN (5 189 zł/m2)

4
-
106 m2
1980
15892155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898224 15892155 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojo...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

586 450 PLN (14 304 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15891479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897854 15891479 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891572 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897855 15891572 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27897856 15891665 Prezentowana oferta to kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań, położonych w doskonałej lokalizacji w Wieliczce Nowoczesna architektura, kameralność oraz komfort to tylko jedne z nielicznych atutów wyróżniających tę inwestycje...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

590 000 PLN (9 077 zł/m2)

4
-
65 m2
2025
15891537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27897619 15891537 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

685 152 PLN (14 274 zł/m2)

2
-
48 m2
2026
15891629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897621 15891629 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

821 880 PLN (13 698 zł/m2)

3
-
60 m2
2026
15891446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897617 15891446 Asnyka 4 - Mieszkania i lokale inwestycyjne w centrum Wieliczki Lokalizacja: Wieliczka, ul. Asnyka - serce historycznego centrum miasta, doskonale skomunikowane i z pełnym zapleczem infrastrukturalnym. Opis inwestycji: Asnyka 4 to nowoc...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

789 004 PLN (13 150 zł/m2)

3
-
60 m2
2026