• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wisła

Znalezionych ofert: 31

15795700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26102379 15795700 Kontakt telefoniczny: 606711434, 503754918Biurom nieruchomości dziękujemy!Dwie działki - dwóch właścicieli - sprzedaż tylko w całości.Możliwość rozsądnej negocjacji z każdym z właścicieli.Działki budowlane. Idealne pod domki jednorodzinne lub inwesty...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

3 150 000 PLN

-
-
7000 m2
-
15682065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23870072 15682065 LOKALIZACJAApartament jest zlokalizowany w Wiśle przy ul. Bukowej. Znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie kilkaset metrów od centrum Wisły. W pobliżu liczne atrakcje turystyczne, takie jak Hotel Gołębiewski z aquaparkiem Tropikana, dept...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

1 560 000 PLN (23 016 zł/m2)

3
2
67.78 m2
2018
15731782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796792 15731782 Dom na sprzedaż – przestronny, w spokojnej okolicy. Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do infrastruktury? Mam dla Ciebie idealną propozycję!Lokalizacja Nieruchomość znajduje się...

Solec nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Solec nad Wisłą)

499 000 PLN (2 935 zł/m2)

6
1
170 m2
1975
15640957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23071112 15640957 Jesienna promocja – cena obniżona!Oferujemy na sprzedaż niepowtarzalny pensjonat położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Wiśle – perle Beskidów. To doskonała okazja dla inwestorów lub osób marzących o prowadzeniu własnego biznesu w...

Wisła (Śląskie, gm. Wisła)

9 500 000 PLN (2 129 zł/m2)

1
-
4462 m2
-
15661392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23481353 15661392 Duża działka o pow. 14816 m2 z wydaną decyzją o warunkach zabudowy (podział na osiem oddzielnych działek budowlanych z drogą wewnętrzną) w m. Grabów nWisłą gm. Przyłęk, pow. zwoleński woj. mazowieckie.Działka -powierzchnia 14816 m2-kształt trapezu-p...

Grabów nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Przyłęk)

290 000 PLN

-
-
14816 m2
-
15649020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23289568 15649020 Cisza, spokój, mnóstwo zieleni, szum drzew a z okien widok przepływającej Wisły. Magiczne i wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Polski.  Przyjedź, zobacz, a zakochasz się w tym otoczeniu bez pamięci - tu czas się nie liczy.  &amp...

Czerwińsk nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

6 000 000 PLN (10 526 zł/m2)

9
-
570 m2
2008
15649019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23289567 15649019 Cisza, spokój, mnóstwo zieleni, szum drzew a z okien widok przepływającej Wisły. Magiczne i wyjątkowo klimatyczne miejsce na mapie Polski.  Przyjedź, zobacz, a zakochasz się w tym otoczeniu bez pamięci - tu czas się nie liczy.  &amp...

Czerwińsk nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

6 000 000 PLN (10 526 zł/m2)

9
5
570 m2
2008