• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Wola

Znalezionych ofert: 337

15776907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25719572 15776907 Na sprzedaż działka budowlano-rolna 1,47 ha przy drodze asfaltowejNa sprzedaż działka o łącznej powierzchni 14 700 m (1,47 ha), położona w spokojnej i zielonej okolicy, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej.Około ...

Wola Prażmowska (Mazowieckie, gm. Prażmów)

495 000 PLN (34 zł/m2)

-
-
14700 m2
-
15852487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27033354 15852487 Na sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 2541 m² i wymiarach około 114 m x 22,5 m, położona w spokojnej i rozwijającej się okolicy. Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i oznaczony symbolem MN1 zabudowa ...

Sowia Wola Folwarczna (Mazowieckie, gm. Czosnów)

380 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
2541 m2
-
15833665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935708 15833665 Działka inwestycyjna 4,68 ha przy trasie S17 idealna pod magazyn lub logistykęNa sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4,68 ha, położona w miejscowości Wola Karczewska, gmina Wiązowna, bezpośrednio przy trasie ekspresowej S17 (stron...

Wola Karczewska (Mazowieckie, gm. Wiązowna)

9 828 000 PLN (210 zł/m2)

-
-
46800 m2
-
15631165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22866600 15631165 WOLA GRZYMKOWA - dom ( projekt dom w kruszczykach 11 ) parterowy w stanie deweloperskim o  podwyższonym standardzie o powierzchni 80,72 m2. na działce 600 m2.Media - prąd, woda, gaz, szambo ( 10 m3. ), lub przydomowa oczyszczalnia ścieków.Cena zawier...

Wola Grzymkowa (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

599 900 PLN (7 499 zł/m2)

4
1
80 m2
2025
15600436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22196592 15600436 PODKOŃSKA WOLA - ( miejscowość położona 10 minut drogi od Rawy Mazowieckiej i 15minut od Tomaszowa Mazowieckiego ) - ogrodzona działka budowlana o powierzchni 1297 m2.Media - woda na działce - prąd na działce - siła na działce...

Podkońska Wola (Łódzkie, gm. Czerniewice)

199 000 PLN (153 zł/m2)

-
-
1298 m2
-
14536371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 139610 14536371 Działka o powierzchni 2894m2 na Woli Grzymkowej z możliwością podziału na pół. Do zaoferowania posiadam działkę budowlaną o powierzchni 2894 m2 znajdującą się przy głównej ulicy na Woli Grzymkowej. Wymiary działki: 16 x 193. Istnieje możliwość podzia...

Wola Grzymkowa (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

232 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
2894 m2
-
14814050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26058 14814050 Działka budowlana na Woli Grzymkowej o powierzchni 1157m2 (212zł za m2) Do zaoferowania posiadam działkę na Woli Grzymkowej o powierzchni 1157m2.Cena za m2 wynosi 212 złotychWymiary: 28m x 40mMedia w drodze: woda, prąd oraz gaz.Przy zakupie kupujący ...

Wola Grzymkowa (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

245 500 PLN (212 zł/m2)

-
-
1157 m2
-
15888618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom w sercu Zduńskiej Woli 27818454 15888618 Komfortowy dom w sercu miasta - cisza, przestrzeń i nowoczesne rozwiązaniaNa sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w centrum Zduńska Wola, w niezwykle spokojnej i kameralnej okolicy. To idealna propozycja dla osób, które chcą korzystać z pełn...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

615 360 PLN (4 395 zł/m2)

5
2
140 m2
1965
15885276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27721863 15885276 Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości łączącej komfort nowoczesnego domu z ciszą i urokiem zielonej okolicy. Ten wolnostojący dom o powierzchni 270 m², usytuowany na dużej działce blisko lasu, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój i kontakt z...

Wola Branicka (Łódzkie, gm. Zgierz)

1 490 000 PLN (5 519 zł/m2)

6
3
270 m2
2024
15753176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25191381 15753176 Żabia Wola dom wolno stojący 160m2 w stanie surowym zamkniętym - na sprzedaż. Dom wolno stojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni całkowitej 160 m2 i użytkowej 148 m2. Posadowiony na działce 1100 m2 o wymiarach 22 x50. Rozkład pomi...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

684 000 PLN (4 275 zł/m2)

11
-
160 m2
2024
15894298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w centrum Zduńskiej Woli 27939985 15894298 Na sprzedaż dom jednorodzinny do remontu zlokalizowany przy ul. Hetmańskiej w Zduńskiej Woli.Powierzchnia użytkowa domu wynosi 121,60 m². Całość znajduje się na działce o powierzchni 801 m². Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, a je...

Zduńska Wola (Łódzkie, gm. Zduńska Wola)

499 360 PLN (4 127 zł/m2)

4
2
121 m2
-
15398999 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17662206 15398999 NIERUCHOMOŚĆNieruchomość o powierzchni 155 m2, składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, trzech sypialni, łazienki z wanną oraz prysznicem, na poddaszu dodatkowa łazienka i pralnia. Wykończony w wysokim standardzie, idealny ...

Żabia Wola (Mazowieckie, gm. Żabia Wola)

1 595 000 PLN (8 622 zł/m2)

5
1
185 m2
2000