• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 951

15888575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27817039 15888575 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² z garażem oraz działką 151,81 m...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

829 000 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027
15888539 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27816552 15888539 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz działk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (9 556 zł/m2)

4
2
101.4 m2
2027
15888192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27806579 15888192 TYNIEC MAŁY - Gminy Kobierzyce pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.• Dobra lokalizacja w Tyńcu Małym wśród domów jednorodzinnych.• Działka w Tyńcu Małym od strony południowej, do Wrocławia 8 km, 3 kilometry do Centrum Handlowego Bielany.• Media w...

Tyniec Mały (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

640 120 PLN

-
-
1231 m2
-
15887852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27795679 15887852 Widok na park w otoczeniu zieleni duża piwnicaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej bazy handlowo-usługow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 990 PLN (11 164 zł/m2)

4
1
62.7 m2
1975
15887779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27794260 15887779 Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie Agencji pokrywa w całości Sprzedający. Na sprzedaż eleganckie, jasne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Opaczewskiej, na osiedlu Kurhan.Cena zawiera również miejsce parkingowe w garażu podziemnym Osiedle zostało wyk...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 960 000 PLN (19 718 zł/m2)

4
1
99.4 m2
2000
15886911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771853 15886911 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 994 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15883817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka nad jeziorem Jeleń 27675992 15883817 TYLKO U NAS! DZIAŁKA Z WIDOKIEM NA JEZIORO POMYSK WIELKI - OKOLICE BYTOWABiuro Nieruchomości Apartament przedstawia Państwu działkę rolną położoną w wyjątkowej lokalizacji - w miejscowości Pomysk Wielki, w okolicach Bytowa.Nieruchomość wyróżnia się ...

Pomysk Wielki (Pomorskie, gm. Bytów)

240 000 PLN

-
-
1461 m2
-
15871449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27469227 15871449 Na sprzedaż eleganckie, doskonale zlokalizowane mieszkanie o powierzchni 38,8 m², położone w prestiżowej części Śródmieścia Północnego, w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego. Nieruchomość usytuowana jest ...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (23 684 zł/m2)

2
-
38 m2
1955
15893137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1743 m2, Pieńki 27900111 15893137 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Przedstawiam państwu ofertę malowniczej działki położonej w miejscowości Pieńki w gminie Mic...

Pieńki (Podlaskie, gm. Michałowo)

131 000 PLN

-
-
1743 m2
-
15891360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27895094 15891360 Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskiej Woli, na pograniczu Muranowa i Śródmieścia, przy ul. Okopowej 56 . To idealna propozycja dla os&oacut...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 790 000 PLN (23 247 zł/m2)

3
-
77 m2
2008
15891254 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893196 15891254 DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ 2018 ROK WROCŁAW - KRZYKI OŁTASZYN OKOLICA UL KutrzebyPrzedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania, energooszczędny dom szeregowy idealny dla rodziny 2+1 lub 2+2, bez remontu, z bardzo niskimi kosztami utrzymania. Dojazd ...

Karwiany (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

1 199 000 PLN (9 992 zł/m2)

4
2
120 m2
2018
15891162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889978 15891162 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1905 roku. To idealna propozycja dla osób ceni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

544 991 PLN (11 378 zł/m2)

2
1
47.9 m2
1905