• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 951

15890693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883127 15890693 Na sprzedaż komfortowe mieszkanie położone na parterze nowoczesnego budynku z 2015 roku, zlokalizowanego na zielonych i spokojnych Maślicach przy ul. Maślickiej na zamkniętym osiedlu.Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu z aneksem kuchennym z...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 500 PLN (13 819 zł/m2)

2
1
47 m2
2015
15890190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874373 15890190 Park Apartament 57m2 Garderoba !!!Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. KrzyckaPołożony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus.Bardzo dobry dojazd do Autostrady A4 oraz S8.Apartament znajduje się n...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

764 005 PLN (13 150 zł/m2)

2
1
58.1 m2
2016
15890183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27874372 15890183 Krępicedziałka budowlanapełne mediaPKPWZ2000m2Polecamy Państwu na sprzedaży działka budowlana w Krępicach ul.Zachodnia na osiedlu willowym , pełne media przy działce, droga dojazdowa asfaltowa.Warunki zabudowy, jednorodzinna oraz blizniaczaDo stacji ...

Krępice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

725 001 PLN

-
-
2001 m2
-
15890176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27874366 15890176 3 pokoje 60 m² Karłowice Zamknięte osiedle!..Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Czajkowskiego w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Wrocławia – Karł...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 995 PLN (11 659 zł/m2)

3
1
60.04 m2
2000
15889910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27864479 15889910 Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej).Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych, po termoizolacji. Pełna własność z kw. ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

428 000 PLN (15 564 zł/m2)

2
1
27.5 m2
1980
15889139 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845715 15889139 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

775 000 PLN (11 095 zł/m2)

3
1
69.85 m2
2009
15889102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27845230 15889102 Oleśnica3pok.balkonpiwnicaokazjaodzaraz!Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękne, rozkładowe i dwustronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m2 w Oleśnicy. Nieruchomość po generalnym remoncie, znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.Mieszkanie skła...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

549 000 PLN (8 985 zł/m2)

3
1
61.1 m2
1990
15889099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27845225 15889099 Lokal Barber Gastronomia ogródek ParkingPolecam na sprzedaż lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.Media: Prąd + wod-kan Centrum miasta ok. ul . Legnickiej !cena nettoZapraszam...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

98 990 PLN (1 435 zł/m2)

1
-
69 m2
-
15889043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842634 15889043 WrocławokoliceKlecina5pok.premiumdombliźniakPrezentujemy Państwu na sprzedaż piękną wille w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Czekoladowej we Wrocławiu.18 budynków dwulokalowych, tym 4 w zabudowie bliźniacze, 36 lokali o zróżnicowanych układach pomies...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 524 zł/m2)

5
-
170 m2
2025
15889042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842626 15889042 Ok.Oleśnicabliźniak5pok.garażogród2026topPrezentujemy Państwu unikalną inwestycję tuż przy Oleśnicy. Przedstawiamy 16 wyjątkowych domów w zabudowie bliźniaczej, które zostały stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie przestrzeń, funkcjonalność i s...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

897 000 PLN (6 795 zł/m2)

5
3
132 m2
2026
15889040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27842625 15889040 Szereg tylko 1,5km za Wrocławiem Garaż Gotowy!.Klucze w biurze!Opiekun oferty : 517039990Polecam na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w Wilczycach- zaledwie 1,5km od Wrocławia. Nowoczesne, a zarazem kameralne osiedle, idealna propo...

Wilczyce (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 099 899 PLN (8 366 zł/m2)

5
2
131.47 m2
2025
15888740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27823113 15888740 Fabryczna Bez PCC Wrocław -Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m²) z dużym ogrodem (28,53 m²), położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu pełnym zieleni. Najważni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 998 PLN (15 296 zł/m2)

2
1
35.5 m2
2025