• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 950

15550374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20966967 15550374 Na sprzedaż działka o powierzchni 1500m2 zlokalizowana w miejscowości Młyny, gm. Busko-Zdrój. Grunt o przybliżonych wymiarach ok. 28x56x20x14x8x41 [m], szerokość frontu ok. 28m. Dojazd oświetloną drogą asfaltową. Działka płaska, nieogrodzona i ni...

Busko-Zdrój (Młyny) (Świętokrzyskie, gm. Busko-Zdrój)

85 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15548723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20919592 15548723 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie, o pow. 45,06 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standar...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

504 672 PLN (11 215 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15548736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919583 15548736 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 49,91 m2, dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie d...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

552 503 PLN (11 276 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15548733 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20919571 15548733 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 53,02 m2, dostępny na parterze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie de...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

586 931 PLN (11 074 zł/m2)

3
-
53 m2
2026
15542082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20871465 15542082 Na sprzedaż nieruchomość budynkowo-lokalowa zlokalizowana w Staszowie. W skład nieruchomości wchodzą: - mieszkanie na parterze o pow. 55,08m2 składające się z: pokoju, kuchni, łazienki z WC, przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego, z dostępem do ...

Staszów (Świętokrzyskie, gm. Staszów)

680 000 PLN (636 zł/m2)

11
-
1069 m2
1890
15529043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20580305 15529043 Na sprzedaż zespół pokojowy, o pow. 49,90 m2, dostępne na II piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji położonej przy ul. Klonowej, w sąsiedztwie Zalewu Kieleckiego i lasuparku nad zalewem. Mieszkanie jest oferowane w standardzie ...

Kielce (Szydłówek) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

552 393 PLN (11 273 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15526500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 20510212 15526500 Na sprzedaż 4-pokojowy lokal mieszkalny - segment środkowy o powierzchni użytkowej 115 m2 (pow. całkowitej, z garażem: 143,3 m2), usytuowany na działce o pow. ok. 216 m2, w Grodzisku Mazowieckim. Stacja WKD 3 km, przystanek autobusowy 250 m....

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 100 000 PLN (7 692 zł/m2)

4
1
143 m2
2009
15517435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20315157 15517435 Na sprzedaż 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie, o powierzchni użytkowej 95,50 m2, zlokalizowane na 1 i 2 piętrze, w 2-piętrowym domu wielorodzinnym, zlokalizowanym w Pawłowie , powiat starachowicki. Całkowita powierzchnia mieszkania wynosi 10...

Pawłów (Świętokrzyskie, gm. Pawłów)

520 000 PLN (5 474 zł/m2)

5
-
95 m2
1990
15512419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20166093 15512419 Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m2 zlokalizowana w Falenicy , w dzielnicy Wawer . W najbliższej okolicy tereny zielone i budynki mieszkalne, sklepy spożywcze, przedszkola, szkoły. Przystanki komunikacji miejskiej w odległości około 30...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 200 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15507736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20105628 15507736 Na sprzedaż działka o pow. 1390 m2 zlokalizowana w Masłowie Pierwszym, gm. Masłów. Działka niezabudowana, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 68 m x 20 m. Szerokość frontu 68 m. Działka w drugiej linii w stosunku do drogi, z doja...

Masłów Pierwszy (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

255 000 PLN

-
-
1390 m2
-
15500439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19938262 15500439 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

378 784 PLN (11 478 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15497676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny stacja benzynowa 19882396 15497676 Na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomiast wiata pod dystrybutorami: 209,1m2. W skład budynku stacji paliw wch...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

11 685 000 PLN (64 203 zł/m2)

11
-
182 m2
2023