• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 950

15507736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20105628 15507736 Na sprzedaż działka o pow. 1390 m2 zlokalizowana w Masłowie Pierwszym, gm. Masłów. Działka niezabudowana, w kształcie prostokąta, o wymiarach (w przybliżeniu): 68 m x 20 m. Szerokość frontu 68 m. Działka w drugiej linii w stosunku do drogi, z doja...

Masłów Pierwszy (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

255 000 PLN

-
-
1390 m2
-
15500439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19938262 15500439 Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 33,82 m2 dostępne na I piętrze budynku zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej na osiedlu Czarnów. Mieszkanie jest oferowane w standardzie deweloperskim. W skład mieszkania wchodzą: a) salo...

Kielce (Czarnów) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

378 784 PLN (11 478 zł/m2)

2
-
33 m2
2026
15497676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny stacja benzynowa 19882396 15497676 Na sprzedaż stacja paliw wybudowana w 2023 roku, zlokalizowana w Ustroniu, pow. cieszyński, województwo Śląskie. Sam budynek stacji ma powierzchnię użytkową: 182,69 m2, natomiast wiata pod dystrybutorami: 209,1m2. W skład budynku stacji paliw wch...

Ustroń (Śląskie, gm. Ustroń)

11 685 000 PLN (64 203 zł/m2)

11
-
182 m2
2023
15495488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19836962 15495488 Na sprzedaż działka o pow. 3937m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 38x73x3x30x41x99 [m], płaski, niezagospodarowany. Media: prąd - w ulicy przy działce oraz w drodze wewnętrznej wzdłuż działki, ...

Staszów (Świętokrzyskie, gm. Staszów)

615 000 PLN

-
-
3937 m2
-
15493776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 19794903 15493776 Na sprzedaż pałac z początku XVII wieku , znajdujący się na działce o pow. ponad 10 ha, w miejscowości Małuszów (gm. Męcinka, pow. jaworski). Odległości: Wrocław (około 50 km), droga ekspresowa S3 (około 600 metrów), Legnica i autostrada A4 Wrocł...

Małuszów (Dolnośląskie, gm. Męcinka)

7 000 000 PLN (1 707 zł/m2)

12
-
4100 m2
1600
15491718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hala 19767591 15491718 Na sprzedaż zabudowana działka o pow. 14360m2 zlokalizowana w Chmielniku. W skład zabudowań wchodzą: - Magazyn garażowo - magazynowy - o pow. 124,37 m2; - Magazyn rezerwowy z magazynem technicznym - o pow. 400,92 m2; - Budynek z koszem przyjęcia...

Chmielnik (Świętokrzyskie, gm. Chmielnik)

13 530 000 PLN (4 022 zł/m2)

11
-
3364 m2
-
15491559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 19761284 15491559 Na sprzedaż zrewitalizowany, zabytkowy pałac z XIX wieku , o pow. ok. 850 m2, usytuowany na działce o pow. ponad 25 ha, wraz z parkiem i sadem . Nieruchomość położona jest w miejscowości Kamień, gm. Długołęka, w odległości około 5 km od Wrocławi...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

26 000 000 PLN (30 588 zł/m2)

9
2
850 m2
1815
15489721 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19726004 15489721 Na sprzedaż zabudowana działka o pow. 14360m2 zlokalizowana w Chmielniku. W skład zabudowań wchodzą: - Magazyn garażowo - magazynowy - o pow. 124,37 m2; - Magazyn rezerwowy z magazynem technicznym - o pow. 400,92 m2; - Budynek z koszem przyjęcia...

Chmielnik (Świętokrzyskie, gm. Chmielnik)

13 530 000 PLN

-
-
14360 m2
-
15485495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19617459 15485495 Na sprzedaż działka o pow. 4870 m2 zlokalizowana w Staszowie. Grunt częściowo utwardzony, ogrodzony i zagospodarowany. Na działce znajduje się budynek (hala) o powierzchni ok. 160 m2 z częścią mieszkalną, biurową, pokojami, łazienką, kuchnią i pr...

Staszów (Świętokrzyskie, gm. Staszów)

1 300 000 PLN

-
-
4870 m2
-
15484867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 19599077 15484867 Na sprzedaż 1- pokojowy apartament o pow. 42,46 m2, dostępny na poddaszu budynku, zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji, położonej nad J eziorem Czos, u podnóża Góry Czterech Wiatrów, nieopodal stacji narciarskiej, w niezwykłej okolicy miast...

Mrągowo (Mrągowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Mrągowo)

588 283 PLN (14 007 zł/m2)

1
-
42 m2
2025
15484854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19599074 15484854 Nowoczesny apartament o powierzchni użytkowej 83,81 m2, wraz z ogródkiem i tarasem , zlokalizowany w Kielcach-Maciejówce. Mieszkanie znajduje się na parterze nowego budynku, usytuowanego na kameralnym osiedlu domów w zabudowie szeregowej, w...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

737 528 PLN (8 886 zł/m2)

4
-
83 m2
2024
15478741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19470589 15478741 Na sprzedaż działka o pow. 13100 m2 zlokalizowana w miejscowości Radkowice, gm. Chęciny. Na działce znajduje się domek całoroczny o pow. ok. 50m2 w skład którego wchodzą kuchnia z jadalnią, łazienka z WC oraz poddasze z dużym tarasem do własn...

Chęciny (Radkowice) (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

600 000 PLN

-
-
13100 m2
-