• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław Fabryczna

Znalezionych ofert: 52

15635076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22935745 15635076 ul. BelgijskaPrzestronny, zadbany dom w zabudowie szeregowej z 1997 roku o pow. 160 m usytuowany na działce o pow. 169 m na Muchoborze Małym. Dom składa się z następujących kondygnacji: na poziomie zero znajduje się garaż, pomieszczenie gospodarcze, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (9 688 zł/m2)

5
3
160 m2
1997
15880019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27614269 15880019 REZERWACJA OFERTY Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi – be...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 049 000 PLN (7 285 zł/m2)

6
2
144 m2
2025
15528526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20566243 15528526 OFERTA DLA OSÓB CENIĄCYCH KOMFORT I WYGODĘ. Dom wolno stojący, wybudowany w 2012 r. o pow. użytkowej ok 210 m2., 2-kondygnacyjny , pokryty dachówka ceramiczną.  Wnętrze zaaranżowane i wykończone przez architekta w neutralnych kolorach oraz obowiązu...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 650 000 PLN (11 042 zł/m2)

6
2
240 m2
2012
15867487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27347110 15867487 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej położony na Osiedlu Malowniczym we Wrocławiu (Leśnica). To idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie korzystać z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 590 000 PLN (10 392 zł/m2)

4
-
153 m2
2008
15680773 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23835884 15680773 Oferujemy na sprzedaż Dom z przepięknym ogrodem.Położenie:Południowo-zachodni Wrocław, ceniona, spokojna dzielnica Oporów – idealna dla rodzin i osób ceniących zieleń i dobrą infrastrukturę.Dom położony przy kameralnej, ślepej uliczce, w otoczeniu za...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 949 000 PLN (8 859 zł/m2)

6
3
220 m2
1999
15820803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26599756 15820803 Ostatni dostępny dom na inwestycji! Wrocław Jerzmanowo to miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To wyjątkowo spokojna i cicha okolica, z sąsiadującymi domami głównie wolnostojącymi – bez ścisku, bez wzmożonego ruchu, w głę...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 055 000 PLN (7 326 zł/m2)

6
2
144 m2
2025
15678309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Wrocław Muchobór Factory 23810480 15678309 Z przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, funkcjonalnego domu o powierzchni 175,27 m², zlokalizowanego w dzielnicy Muchobór we Wrocławiu. Dlaczego ten dom to Twoja najlepsza inwestycja?0% prowizji i bez podatku PCC!Świetna ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 980 000 PLN (11 314 zł/m2)

5
-
175 m2
-
15251394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 13839837 15251394 Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy – pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza.Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz nieruchomości spełniający wszystkie wymagane normy. Skontaktuj się z n...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 997 000 PLN (7 396 zł/m2)

6
2
270 m2
2023
15312885 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15504437 15312885 Wynajęty i pracujący gotowiec inwestycyjny 20 pokoi, 60 łóżek– wysokie ROI – doskonała okazja biznesowa we Wrocławiu!Przychód 31000 PLN netto miesięcznieOferta sprzedaży nieruchomości przy ul. Petrażyckiego we Wrocławiu to doskonała propozycja dla in...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 499 000 PLN (8 110 zł/m2)

12
6
554.73 m2
2001
15799482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26189266 15799482 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom z ogrodem i potencjałem inwestycyjnym o powierzchni całkowitej około 650 m² (w tym 315 m² powierzchni użytkowej) plus pomieszczenie gospodarcze 20m², zlokalizowany przy ulicy Wołyńskiej we Wrocławiu, na zie...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (2 846 zł/m2)

12
4
650 m2
1977
15758745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 25326244 15758745 Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej z ogrodem przy ul. Cesarzowickiej, Oporów.LOKALIZACJA:Dom znajduje się w południowo-zachodniej części Wrocławia, w dzielnicy Fabryczna, na osiedlu Oporów przy ul. Cesarzowickiej. Jest to spokojna i zielona okoli...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 899 000 PLN (12 444 zł/m2)

4
1
152.6 m2
2004
15786758 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dni otwarte 22.11.25, Mokronos 2km od Oporowa 25913946 15786758 Na sprzedaż luksusowy szeregowiec o powierzchni 125,42 m² położony w Mokronosie Dolnym - zaledwie kilka minut od granic Wrocławia, 2km od Oporowa. Pięknie zagospodarowany ogród 130,17 m², garaż w bryle budynku z bezpośrednim wejściem z domu, wykończo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 920 zł/m2)

4
2
125 m2
2023