• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż Wrocław

Znalezionych ofert: 151

15380489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kłokoczyce - Duży dom wielopokoleniowy 17254498 15380489 Polecam duży, zadbany dom wielopokoleniowy usytuowany na działce o powierzchni 700 m2. Okolica cicha i spokojna. W sąsiedztwie znajduje się niska zabudowa jednorodzinna. Droga dojazdowa-asfaltowa.Jest to miejsce idealne dla osób szukających spokoju z...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 990 000 PLN (7 107 zł/m2)

12
5
280 m2
1981
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, wśród zabudowy jednorodzinnej, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979
15890091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27868859 15890091 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z tarasem na dachu, w sąsiedztwie Lasu Mokrzańskiego!Otoczenie nieruchomości: Leśnica to zielona i dobrze skomunikowana część Wrocławia, zap...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (9 868 zł/m2)

5
3
151 m2
2026
15893379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27910329 15893379 Nowoczesny dom szeregowy w Iwinach gotowy do odbioru, z ogródkiem i garażem, tuż przy granicy z Jagodnem.Opiekun oferty:Izabela Wójcik602 10 602Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej położony w spokojnej i zielonej części Iwin. Inwestycja...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 190 000 PLN (10 531 zł/m2)

4
2
113 m2
2026
15325750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15852674 15325750 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
3
422 m2
1996
15857754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27133099 15857754 Na sprzedaż dom wolnostojący na Ołtaszynie. Budynek dwukondygnacyjny, niepodpiwniczony, położony na ogrodzonej działce o powierzchni 1500m2, w kształcie zbliżonym do trapezu. Obecnie obiekt pełni funkcję przedszkola cieszącego się dużym powodzeniem. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 000 PLN (12 208 zł/m2)

9
4
385 m2
1990
15844663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26843482 15844663 Przestronny dom w zabudowie szeregowej idealna propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnej przestrzeni dla rodziny. Nieruchomość położona jest w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej, w bezpośrednim sąsiedztwie parku, co zapewnia doskon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 114 331 PLN (9 861 zł/m2)

4
2
113 m2
2027
15612532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22450473 15612532 Doradca klienta:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802Tel. 602 101 602Wyłącznie w SDP Nieruchomości! Połowa willi z lat 30-tych XX wieku z dużym ogrodem (400 m2) i możliwością powiększenia o poddasze użytkowe.Oddzielna Księga Wieczysta.Otoczenie nieruchomo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (8 687 zł/m2)

4
-
115 m2
1930
15866586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27320951 15866586 Polecamy ofertę sprzedaży komfortowego domu mieszkalnego usytuowanego w dzielnicy Krzyki, na osiedlu Wojszyce. Miejsce ciche i spokojne, z bezpośrednim dostępem do zielonego, zadrzewionego skweru.Budynek mieszkalny zrealizowany został jako segment sk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 550 000 PLN (12 061 zł/m2)

5
-
211.42 m2
1987
15864406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267303 15864406 Oferujemy na sprzedaż wolnostojący, dwulokalowy dom położony na urokliwych Kuźnikach w dzielnicy Fabryczna we Wrocławiu.Budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 963 m², zapewniającej prywatność i przestrzeń do rekreacji. Jest to dom przedwoje...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 630 000 PLN (12 240 zł/m2)

6
-
133.17 m2
1930
15737394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24886340 15737394 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowy dom szeregowy o powierzchni 174,2 m2, położony na wrocławskim Ołtaszynie, przy ul. Agatowej. Nieruchomość z 2010 roku, idealna dla rodziny szukającej wygody, pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 899 000 PLN (10 914 zł/m2)

5
3
174 m2
2010
15846477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888303 15846477 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 540 000 PLN (11 159 zł/m2)

4
2
138 m2
2025