• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 279

15840801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26785602 15840801 Ostatni !! Piękny Dom w zabudowie bliźniaczej 6 pokoi 3 kondygnacje powierzchnia użytkowa 144,67mkw+ poddasze 41,31mkw działka 362mkw Doskonałe wykonanie budynku piękne położenie. ATUT:okna tarasowe przesuwne - HS salony z tarasami i ogrodem gł...

Nieporęt (Kąty węgierskie) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 059 000 PLN (5 724 zł/m2)

6
2
185 m2
2025
15810863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26419836 15810863 Mini Segment Bezczynszowy doskonała lokalizacja piękne intymne Ogrody w cenie dwa miejsca postojowe przed budynkiem Apartament położony jest na parterze posiada 3 pokoje powierzchnię 55,41mkw oraz Ogród o powierzchni 59mkw. Schemat pomieszczeń:S...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

539 000 PLN (9 800 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
15853575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27053260 15853575 Przepiękny Stylowy Dom Nietuzinkowy Styl Vintage Dom wolnostojący łączony podwójnym garażem Kupujesz Dom - nie lokal mieszkalny Dom z podziałem geodezyjnym Do wprowadzenia Dom posiada 189mkw powierzchni, 5 pokoi, 2 garderoby, spiżarkę, garaż d...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 889 000 PLN (9 995 zł/m2)

5
2
189 m2
2022
15841112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26787950 15841112 Segment posiada 5 pokoi, pow. 124,80mkw położony jest na pięknej działce o pow. 229,68mkw w bryle budynku garaż oraz miejsca postojowe przy domu okna tarasowe na ogród przesuwne Energooszczędne segmenty z pompą ciepła wyróżniają się Designem i wspa...

Nieporęt (Kąty węgierskie) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

899 000 PLN (7 250 zł/m2)

5
2
124 m2
2025
15841167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26787949 15841167 Piękny Dom w zabudowie bliźniaczej , 3 kondygnacja powierzchnia użytkowa 148,66 + poddasze 74mkw działka 384mkw Doskonałe wykonanie budynku piękne położenie. ATUT:okna tarasowe przesuwne - HS salony z tarasami i ogrodem głównym położone na skraju ...

Nieporęt (Kąty węgierskie) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 149 000 PLN (5 176 zł/m2)

6
2
222 m2
2025
15765100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przepiękny dom tuż przy lesie. 25464521 15765100 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego domu wolnostojącego, duża działka 1738 m2 położonego w malowniczym War...

Warzenko (Pomorskie, gm. Przodkowo)

1 985 000 PLN (4 938 zł/m2)

6
2
402 m2
2018
15886785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766906 15886785 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość  o łącznej powierzchni 209m², z czego 110m² stanowi powierzchnię mieszkalną, położona na działce o powierzchni 665m² w Tłuszczu przy ulicy Leśnej 26. Budynek z 1992 roku, wybudowany z solidnych materiałów cegła, dac...

Tłuszcz (Mazowieckie, gm. Tłuszcz)

930 000 PLN (4 450 zł/m2)

6
1
209 m2
1992
15765016 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25461269 15765016 Na sprzedaż dom o pow. ok. 50 m2 zlokalizowany na działce o pow. 5313m2 w Czekarzewicach Pierwszych, gm. Tarłów, pow. opatowski. W skład domu wchodzą: - kuchnia, - salon, - łazienka z WC, - korytarz. Dom murowany, z lat 60., dach pokryty eternit...

Czekarzewice Pierwsze (Świętokrzyskie, gm. Tarłów)

265 000 PLN (5 300 zł/m2)

1
1
50 m2
1960
15671788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23678268 15671788 NA SPRZEDAŻ DOM TYPU BLIŹNIAK Z WŁASNĄ DZIAŁKĄ*ATRAKCYJNA LOKALIZACJA*Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej pod miastem w cenie mieszkania, położony w spokojnej okolicy w miejscowości Chościszowice, zaledwie 1 km od znaku Bolesławiec!Nieruchomość...

Chościszowice (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

650 000 PLN (4 851 zł/m2)

5
2
134 m2
2024
15886211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750311 15886211 Tu poranki pachną kawą na ogrodzie, a wieczory kończą się przy ogniskuSą takie miejsca, gdzie życie zwalnia i właśnie tutaj możesz je złapać za rękę. Stradomia Wierzchnia to nie tylko lokalizacja. To klimat sielskiego spokoju, śpiew ptaków i przestr...

Stradomia Wierzchnia (Dolnośląskie, gm. Syców)

475 000 PLN (3 146 zł/m2)

6
1
151 m2
1930
15733962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24811988 15733962 Dobrze utrzymany dom z halą (zakład wulkanizacyjny) w centrum Warki funkcja mieszkalna + biznes + potencjał inwestycyjnyPoszukujesz nieruchomości, która łączy wygodne życie, miejsce na własną działalność i realny potencjał inwestycyjny gruntu? Ta of...

Warka (Mazowieckie, gm. Warka)

1 950 000 PLN (9 198 zł/m2)

4
1
212 m2
1990
15411767 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940935 15411767 Na sprzedaż dom jednorodzinny praktycznie wyremontowany o powierzchni 98m2 składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, garderoby, wiatrołapu częściowo podpiwniczony. Budynek o konstrukcji drewnianej, ocieplony, otynkowany, ogrzewanie na gaz, do poses...

Zaborów (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

1 135 000 PLN (11 582 zł/m2)

4
1
98 m2
1945