• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 278

15883948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27686910 15883948 Na sprzedaż komfortowy dom, 6 pokoi, 3 łazienki, Rawicz, Sierakowo. Dom, który rośnie razem z rodziną przestrzeń, prywatność i możliwości Rawicz - Sierakowo. To miejsce stworzone z myślą o rodzinie - takiej, która potrzebuje przestrzeni, ...

Rawicz (Sierakowo) (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

1 487 000 PLN (5 719 zł/m2)

6
1
260 m2
2004
15725073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24668728 15725073 KAMIENICA INWESTYCYJNA NA SPRZEDAŻ - RAWICZ. Obiekt mieszkalno-usługowy 7 lokali 4782 m2 działki Oferta biznesowa na wyłączność. Kamienica o charakterze historycznym z doskonale prosperującą bazą hotelowo-restauracyjną. Przedmiotem ...

Rawicz (Hallera) (Wielkopolskie, gm. Rawicz)

1 329 000 PLN (2 902 zł/m2)

12
1
458 m2
1915
15844206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26824479 15844206 Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, elegancki, jasny i przestronny segment w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania, z tarasem i pięknym ogródkiem, położony w Krakowie przy ba...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
3
112 m2
2016
15886908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27771847 15886908 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 220 000 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Nowy Sącz (Małopolskie, gm. Nowy Sącz)

220 000 PLN (2 075 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27771849 15886909 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 220 000 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Gorlice (Małopolskie, gm. Gorlice)

220 000 PLN (2 075 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27771004 15886869 Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy segment z ogródkiem, w rewelacyjnej lokalizacji. Budynek został wybudowany w bardzo dobrym standardzie, a jego rozkład daje wiele możliwości aranżacji. W okolicy sąsiadują głównie domy 1-rodzinne, dzięki czem...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 329 000 PLN (11 168 zł/m2)

6
1
119 m2
2024
15886868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27771002 15886868 Nowoczesny, świeżo wybudowany 4-poziomowy budynek w rewelacyjnej lokalizacji – stan deweloperski do własnego wykończenia. Idealne miejsce na show-room, pracownię lub biuro. Budynek został wybudowany w bardzo dobrym standardzie, a jego rozkł...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 177 200 PLN (9 892 zł/m2)

6
1
119 m2
2024
15777819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Dochodowa kamienica! Niższa cena! 25738118 15777819 Dochodowa kamienica - Centrum Gołańczy - tylko u nas!Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy znajdującej się w centrum m. Gołańcz (woj. wielkopolskie, powiat wągrowiecki).Kamienica usytuowana jest na działce po powierzchni 937 mkw. W...

Gołańcz (Wielkopolskie, gm. Gołańcz)

649 000 PLN (1 180 zł/m2)

10
5
550 m2
1930
15712332 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pensjonat/Blisko centrum/Karpacz 24420031 15712332 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800     Pensjonat w Karpaczu - gotowy biznes w sercu Karkonoszy!!!Na sprzedaż pensjonat o powierzchni użytkowej 296,96 m², położony na działce o powierzchni 117 m2, w najbardziej urokliwej  lokali...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

1 360 000 PLN (4 250 zł/m2)

9
5
320 m2
1983
15785449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w cenie mieszkania | 64,04m2 | Blisko Sępólna 25879538 15785449 Dom w cenie mieszkania 64,04 m² Blisko Sępólna Kraj.*****TYLKO U NASChcesz zamieszkać w domu jednorodzinnym z wszystkimi zaletami korzystania z ogrodu i niezależności w cenie mieszkania? To oferta dla Ciebie.Ten dom to połączenie niezależności i ko...

Piaseczno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Sępólno Krajeńskie)

489 000 PLN (7 641 zł/m2)

3
1
64 m2
2021
15768002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom w stylu skandynawskim 2km od Morza! 25534256 15768002 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferujemy na sprzedaż przestronny i zadbany dom jednorodzinny o powierzchni 143,04 m², położony w miejscowości Wodnica, tuż przy U...

Wodnica (Pomorskie, gm. Ustka)

1 450 000 PLN (10 140 zł/m2)

5
2
143 m2
2018
15763476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia ul. Morska - warsztat, sklep, biura, dom 25429279 15763476 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Oferta idealna pod inwestycję. Nieruchomość składająca się z domu, warsztatu, budynku usługowego (biuro i sklep). Możliwość kontyn...

Gdynia (Chylonia) (Pomorskie, gm. Gdynia)

2 500 000 PLN (2 969 zł/m2)

6
3
842 m2
1986