• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 290

15804568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26302347 15804568 Atrakcyjny, wolnostojący dom jednorodzinny, położony na kameralnym, spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Ustce, w otoczeniu zieleni i z dogodnym dostępem do pełnej infrastruktury miasta oraz plaży wschodniej. Dom został zaprojektow...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 679 000 PLN (7 597 zł/m2)

7
3
221 m2
2001
15886992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27773312 15886992 Dom wolnostojący na dużej działce.Powierzchnia całkowita 213,60 m kw, użytkowa 142,10 m kw ,powierzchnia działki 2228 m kw. Dom zbudowany z pustaka ceramicznego, dach konstrukcji drewnianej kryty dachówką ceramiczną ,ogrodzenie murowane z bramą wjazd...

Będzin (Śląskie, gm. Będzin)

1 099 000 PLN (5 136 zł/m2)

5
2
214 m2
2002
15876141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27531283 15876141 Polecam do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Żołędowie. Dom o powierzchni niespełna 100 m 2 składa się z salonu z wyjściem na taras połączonego z wyposażoną kuchnią, łazienki, pomieszczenia gospodarczego oraz łazienki na parterze. Na p...

Żołędowo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

920 000 PLN (9 293 zł/m2)

4
1
99 m2
2023
15883027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673277 15883027 Dom wolnostojący w centrum Pogodna. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Pogodna, przy cichej drodze dojazdowej, ok. 50 m od ul. Mickiewicza i Ryneczku Pogodno. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz wszystkich codziennych udogodnień dzielni...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (4 737 zł/m2)

6
2
337.8 m2
1970
15648475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23264376 15648475 Nowoczesny Dom Wolnostojący Górno, Tylko 13 km od KielcIdealny dla rodziny ceniącej komfort, przestrzeń i bliskość natury! Lokalizacja: Górno nowo powstałe, kameralne osiedle Szybki dojazd do Kielc, 5 minut do przystanku autobusowego  Najważniejsze...

Górno (Świętokrzyskie, gm. Górno)

868 000 PLN (4 056 zł/m2)

5
2
214 m2
2024
15602757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22242567 15602757 Wyłącznie w naszym biurze! Segment na sprzedaż w standardzie wykończonym pod klucz (wydanie wykończony czerwiec 2026) cena 850 tys. pln.Aktualny jest ostatni segment skrajny.Na sprzedaż komfortowy dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem i garażem, ro...

Stepnica (Zachodniopomorskie, gm. Stepnica)

850 000 PLN (6 296 zł/m2)

4
-
135 m2
2025
15879038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27607389 15879038 Do sprzedaży prezentujemy pięknie położony dom parterowy w miejscowości Drzewce o powierzchni całkowitej 132 m 2 . Dom aktualnie w stanie deweloperskim. Nieruchomość składa się z: - kuchni otwartej na słoneczny salon z kominkiem i jadalnię ...

Drzewce (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

750 000 PLN (5 682 zł/m2)

4
1
132 m2
2025
15886963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772682 15886963 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 220 000 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

220 000 PLN (2 075 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772680 15886961 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 220 000 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Jasło (Podkarpackie, gm. Jasło)

220 000 PLN (2 075 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772681 15886962 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 220 000 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Krosno (Podkarpackie, gm. Krosno)

220 000 PLN (2 075 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772679 15886960 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 220 000 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Biecz (Małopolskie, gm. Biecz)

220 000 PLN (2 075 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15886959 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772678 15886959 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk masy upadłości Tomasza Dorosza sprzeda z wolnej ręki w drodze konkursu ofert udział 12 w nieruchomości gruntowej o powierzchni 3.216 m², działka nr 101, AM-1, zabudowanej budynkiem mieszkalnym pod adresem...

Gruszeczka (Dolnośląskie, gm. Milicz)

168 500 PLN (791 zł/m2)

5
-
213 m2
-