• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 308

15866820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Rezydencja z linia brzegową jeziora Gubisz. 27330397 15866820 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Rezydencja nad jeziorem - ponad 2 hektary prywatnej przestrzeni, dwa niezależne domy.Są miejsca, które trudno opisać — bo trzeba j...

Mądrzechowo (Pomorskie, gm. Bytów)

5 450 000 PLN (12 915 zł/m2)

12
5
422 m2
2011
15654658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23373244 15654658 Wolin Wiejska Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na sprzedaż super usytuowany Dom znajdujący się w Wolinie przy ulicy Wiejskiej 14. Dom został wybudowany w 1970r. i idealnie nadaje się pod aparthotel lub pensjonat. W skład nieruchomości o pow. ...

Wolin (Zachodniopomorskie, gm. Wolin)

1 400 000 PLN (2 972 zł/m2)

12
4
471 m2
1970
15863704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254995 15863704 Wyłącznie u Nas ! Wieś Sierakowo Dobrzany Pomorze Zachodnie Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Sierakowo - działka nr 288 o powierzchni 5 149 m² z zabudowaniami oraz stawem. To propozycja dla osób szukających mi...

Sierakowo (Zachodniopomorskie, gm. Dobrzany)

450 000 PLN (1 829 zł/m2)

6
-
246 m2
1948
15879161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27610671 15879161 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 290 m², położony na działce 790 m² w spokojnej części Warszawy - Włochy. Dom został wybudowany w 2003 roku i jest bardzo zadbany. Posiada funkcjonalny układ obejmujący parter...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (7 241 zł/m2)

8
-
290 m2
2003
15885310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27722733 15885310 DOM PO TERMOMODERNIZACJI Z ZABUDOWĄ GOSPODARCZĄ ŁYSZKOWICE BLISKO KRAKOWAWYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM DOM + BUDYNKI GOSPODARCZEZapraszam do zapoznania się z ofertą NIERUCHOMOŚCI obejmującej dom po modernizacji oraz liczne budynki gospodarc...

Łyszkowice (Małopolskie, gm. Koniusza)

680 000 PLN (3 088 zł/m2)

5
-
220.2 m2
1989
15863799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27256645 15863799 RĄBIEŃ - dom w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m2. usytuowany na działce503 m2.Media - prąd, woda, gaz, kanalizacja.Ogrzewanie podłogowe, piec na gaz dwufunkcyjny Viessmann.Dom posiada duże okna i wyjątkowo wysokie pomi...

Rąbień (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

1 100 000 PLN (7 857 zł/m2)

4
3
140 m2
2026
15845744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26866556 15845744 NA SPRZEDAŻ LOKAL MIESZKALNY W BUDYNKU JEDNORODZINNYM DWULOKALOWYMJAKOŚĆ WYKORZYSTANYCH MATERIAŁÓW, ZAKRES PRAC WYKOŃCZENIOWYCH ORAZ ZASTOSOWANIE PRAKTYCZNYCH DODATKÓW, W ZNACZNYM STOPNIU PRZEWYŻSZA JAKOŚĆ WIĘKSZOŚCI DOSTĘPNYCH OFERT SPRZEDAWANYCH DO...

Borowa Góra (Mazowieckie, gm. Serock)

690 000 PLN (4 631 zł/m2)

4
1
149 m2
2026
15806790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26352309 15806790 PABIANICE - dom w północnej części miasta w stanie surowym otwartym o powierzchni 380 m2 na działce 1088 m2.Media - prąd na działce - woda i gaz w ulicyDach - blachówka ceramiczna.Wejście od wschodu.Oferta dla osób ceniących przestrzeń.Cic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (2 770 zł/m2)

5
3
379 m2
2022
15805380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26305155 15805380 #REZERWACJA#Na sprzedaż nowy, środkowy segment w stanie deweloperskim, położony w miejscowości Sławacinek Stary (nieopodal Lewiatana), zaledwie 3km od Białej Podlaskiej.Nieruchomość posiada powierzchnię 115.6m2, a w jej skład wchodzą:PARTER:-Przestro...

Sławacinek Stary (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

587 000 PLN (5 104 zł/m2)

5
1
115 m2
2025
15739423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24928783 15739423 ŁÓDŹ - JULIANÓÓW, ul. Sowińskiego, dom wolnostojący o pow. mieszkalnej 105 m2 plus poddasze i wysoka piwnica na działce 520 m2.Media - woda miejska, kanalizacja, prąd, gaz.Ogrzewanie - gaz miejski, ogrzewanie wody - bojler.Na terenie nieruchomości ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

955 000 PLN (3 498 zł/m2)

4
1
273 m2
1972
15730786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24784732 15730786 Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w zielonej i spokojnej okolicy Grabanów-Kolonia, nieopodal Białej Podlaskiej Jeśli marzysz o komfortowym domu w otoczeniu natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dogodnej odległości od miasta ta...

Grabanów-Kolonia (Lubelskie, gm. Biała Podlaska)

1 217 000 PLN (7 159 zł/m2)

5
1
170 m2
2009
15882061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27656128 15882061 DOM W MASŁOWIE PIERWSZYM NOWOCZESNA ARCHITEKTURA ENERGOOSZCZĘDNY STANDARD Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających nowoczesny dom jednorodzinny o eleganckiej bryle, zaprojektowany z dbałością o każdy detal. Położony w prestiżowej części Masłowa Pie...

Masłów Pierwszy (Świętokrzyskie, gm. Masłów)

850 000 PLN (6 641 zł/m2)

5
3
128 m2
2026