• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 318

15775091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Niezależne Piętro Domu z Dużym Ogrodem! 25663089 15775091 LOKALIZACJA:Na sprzedaż mieszkanie w samym Centrum Wejherowa. W najbliższym sąsiedztwie dostępne jest pełne zaplecze handlowo-usługowe, szeroka oferta sklepów oraz instytucje kultury. Na osiedlu znajdują się między innymi: Park, Kalwaria Wejherowska,...

Wejherowo (Pomorskie, gm. Wejherowo)

499 000 PLN (7 677 zł/m2)

2
1
65 m2
1958
15887156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bliźniak | 6 pokoi | duża działka | bez PCC 27778295 15887156 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 161 m2 (146 m2 powierzchni użytkowej), położony w spokojnej części Gdańska - Kokoszki. Idealna propozycja dla rodzin szukających przestrzeni, komfortu oraz bliskości natury.ATUTYduża, słoneczna dzi...

Gdańsk (Kokoszki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 390 000 PLN (8 634 zł/m2)

6
-
161 m2
2024
15870848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom podzielony na trzy niezależne mieszkania 27441402 15870848 HOT OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży domu podzielonego na trzy niezależne mieszkania położonego w Pruszkowie przy ul. Królowej Jadwigi.NAJWAŻNIEJSZE  ATUTY- 700 m od PKP Pruszków- spokojna, cicha ...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

1 990 000 PLN (8 541 zł/m2)

9
-
233 m2
-
15707746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowy dom z ogrodem blisko Gdańska! 24325715 15707746 Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 182,23m2, posadowiony na działce o powierzchni 600 m2. Budynek składa się z:I. Przyziemia: garaż, garderoba, pomieszczenia gospodarcze oraz niezależne mieszkanie (około ...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 350 000 PLN (7 418 zł/m2)

5
2
182 m2
2001
15562741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21382784 15562741 Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej około 67,77 m2 (powierzchnia całkowita z piwnicami około 93,24 m2) zlokalizowany na działce o powierzchni 972 m2 (wymiary działki około 18 m x 54 m) w miejscowości Piekoszów. Dom składa się z: ganku, przedpo...

Piekoszów (Świętokrzyskie, gm. Piekoszów)

480 000 PLN (5 161 zł/m2)

2
1
93 m2
-
15884960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27715034 15884960 Dom wolnostojący 140 m2 typu Nowoczesna stodoła w Mnikowie gm. Liszki. Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom na własnej działce zbudowany w tradycyjnej technologii murowanej o powierzchni użytkowej 120 m2 z wiatą garażową na zamkni...

Liszki (Mników) (Małopolskie, gm. Liszki)

889 000 PLN (6 350 zł/m2)

4
2
140 m2
2024
15861949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27218362 15861949 Wieś Rożnowo Łobeskie Pomorze Zachodnie Wyłącznie u Nas ! Na Sprzedaż Dom Bliźniak w spokojnej, cichej wiosce otoczonej polami i lasami. Dom o powierzchni ok. 70m2 , Dwa duże pokoje , duża kuchnia , duża łazienka , korytarz, przedsionek oraz duż...

Rożnowo Łobeskie (Zachodniopomorskie, gm. Łobez)

255 000 PLN (3 643 zł/m2)

2
1
70 m2
1900
15736196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24868322 15736196 Biuro nieruchomości "Cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 176 m2 Raszyn-Nowe Grocholice. W skład nieruchomości wchodzą: Przyziemie - przedpokój z dużym aneksem kuchenn...

Nowe Grocholice (Mazowieckie, gm. Raszyn)

1 499 000 PLN (8 517 zł/m2)

8
4
176 m2
2003
15848426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26937539 15848426 Dom w zabudowie bliźniaczej w Krakowie - ul. Szwedzka 208,46 m² powierzchni użytkowej Na sprzedaż funkcjonalny, dom w zabudowie bliźniaczej położony w jednej z najbardziej cenionych części Kraków - przy ul. Szwedzkiej, w dzielnicy ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 980 000 PLN (14 327 zł/m2)

7
4
208 m2
1970
15799298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26184979 15799298 Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca.Cena obejmuje stan deweloperski jednego z ostatnich nowoczesnych domów na Osiedlu Harmonii.Dom znajduje się na funkcjonującym już od kilku lat osiedlu składającym się z zabudowy bliźniaczej.Lokalizacja:B...

Białuń (Zachodniopomorskie, gm. Goleniów)

680 000 PLN (4 579 zł/m2)

5
2
148.51 m2
2024
15887377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27781651 15887377 Dom w pełni gotowy do zamieszkania – bez dodatkowych kosztów i remontów.Idealny dla rodziny, również z małym dzieckiem – wiele rozwiązań jest już przygotowanych.Dom z widokiem na otwartą przestrzeń – brak zabudowy za ogrodem, cisza i prywatność na co...

Krasne (Podkarpackie, gm. Krasne)

990 000 PLN (5 593 zł/m2)

4
-
177 m2
2015
15876664 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27544503 15876664 Polecam do zakupu piękną willę na Bielawach z dużą działką, 960 m 2 . Dwa wjazdy na posesję, jeden do garażu w bryle budynku, drugi na teren posesji, przy ogrodzie. Dom o powierzchni 180 m2. Na parterze: - salon z dużymi oknami z możliwością zain...

Bydgoszcz (Bielawy) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

2 565 000 PLN (14 250 zł/m2)

5
3
180 m2
2001