• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 324

15641481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Unikalna działka z całorocznym domkiem 23084165 15641481 Duża działka z całorocznym domkiem, stawem i balią - doskonałe miejsce na wypoczynekLOKALIZACJA:Działka znajduje się w Somoninie - spokojnej, urokliwej okolicy, gdzie można poczuć prawdziwy kontakt z naturą. W pobliskiej miejscowości Ostrzyce znajduj...

Somonino (Pomorskie, gm. Somonino)

1 650 000 PLN (36 667 zł/m2)

3
1
45 m2
2023
15888267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27807271 15888267 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze. Kupujący nie płaci podatku Pcc. Zostały dwa lokale z dzi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (6 902 zł/m2)

4
2
123 m2
2025
15888242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27807259 15888242 Na sprzedaż trzy domy w zabudowie bliźniaczej na nowo powstałym osiedlu W Zabierzowie. Lokalizacja bardzo blisko granicy Krakowa z bardzo dobrą komunikacją. Liczne linie autobusowe, stacja PKP 1,7km. W pobliżu Tenczyński Park Krajobrazowy, rezer...

Zabierzów (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 150 000 PLN (7 143 zł/m2)

4
2
161 m2
2026
15888287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kamienica z potencjałem w centrum Kościerzyny 27807133 15888287 Na sprzedaż KAMIENICA o powierzchni użytkowej 395,10 m2 z dwoma lokalami użytkowymi i 5 mieszkaniami, usytuowana na działce o powierzchni 321 m2 w idealnej oraz pożądanej dla inwestorów lokalizacji!Najważniejsze informacje:Kamienica o powierzchni uży...

Kościerzyna (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

1 200 000 PLN (3 038 zł/m2)

12
-
395 m2
-
15834081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733419 15834081 Do sprzedania dom 231 m2 przy ulicy Darwina dzielnica wzgórza Krzesławickie. Działka 882m2 Dom w którym mogą mieszkać dwie rodziny. Dwa oddzielne wejścia. Lokalizacja przy osiedlu Grębałów. Okolica kameralna, zabudowana domami jednorodzinnym...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 640 000 PLN (6 097 zł/m2)

6
3
269 m2
2006
15721238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24600891 15721238 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna w Krakowie - dom 300 m² + działka z potencjałem komercyjnym Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący o powierzchni aż 300 m², położony w zielonej i spokojnej części Krakowa - Pł...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 000 PLN (10 667 zł/m2)

7
3
300 m2
1950
15410681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17922636 15410681 Dom na 11 ar działce, dom, pracownia, siedziba firmy. Zapraszam Państwa do poznania oferty domu w Krakowie, 7 km od Rynku Głównego, z bardzo dobrą komunikacją i dojazdem do centrum. Dom z cegły, pokryty dachówką, jasny, funk...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (7 289 zł/m2)

6
2
343 m2
2014
15096331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9724661 15096331 Do sprzedania dom w Centrum Iwanowic Włościańskich na działce 109m2. Dom przy głównej ulicy w centrum gminy. W tym momencie pełni funkcję sklepu. Wejście bezpośrednio z ulicy lub drugim wejściem od tyłu budynku. Nieruchomość wybudowana około ...

Iwanowice Włościańskie (Małopolskie, gm. Iwanowice)

470 000 PLN (6 267 zł/m2)

2
1
75 m2
1950
15888241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807309 15888241 DOM Z OGRODEM W CENIE MIESZKANIA ! ATRAKCYJNA CENA - MOGILANY, TYLKO 15 MINUT OD KRAKOWA Świetna propozycja zarówno dla rodzin, jak i inwestorów ! Na sprzedaż dom wolnostojący z działką o powierzchni 7 arów, po...

Mogilany (Małopolskie, gm. Mogilany)

779 000 PLN (2 597 zł/m2)

8
3
300 m2
1970
15888255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807298 15888255 Dom w Pielgrzymowicach (Michałowice ŁuczyceZielonki), w dobrze skomunikowanej okolicy, z łatwym dojazdem do Krakowa. Nieruchomość osadzona na działce o powierzchni 6 ar, na niej zadbane drzewa, krzewy i rabaty z ziołami, kwitnące od wiosny do jes...

Pielgrzymowice (Małopolskie, gm. Michałowice)

1 299 000 PLN (7 177 zł/m2)

6
2
181 m2
2004
15888274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27807268 15888274 WRÓBLOWICE - DOM Z ATRAKCYJNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ 32 ARY- INWESTYCJA CICHA I ZIELONA OKOLICA LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w południowej części Krakowa - Wróblowice ( dzielnica Swoszowice) w pobliżu znanych najstarszyc...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (9 773 zł/m2)

5
2
220 m2
1972
15753196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25192251 15753196 Drewniany dom całoroczny z widokiem na Jezioro Mucharskie Zapraszamy do wyjątkowego miejsca, w którym natura spotyka się z komfortem. Oferujemy do sprzedaży drewniany dom położony w jednej z najbardziej malowniczych lokalizacji...

Łękawica (Małopolskie, gm. Stryszów)

1 500 000 PLN (24 194 zł/m2)

3
1
62 m2
2013