• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 350

15888820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27829266 15888820 Na sprzedaż - Dom rekreacyjny całoroczny w zabudowie bliźniaczej nad jeziorem Białym, Okuninka. Na sprzedaż piętrowy dom rekreacyjny położony nad jeziorem Białym w Okunince - jednej z najpopularniejszych lokalizacji wypoczynkowych w województwie lu...

Okuninka (Lubelskie, gm. Włodawa)

870 000 PLN (8 700 zł/m2)

6
2
100 m2
2018
13379731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 1672938 13379731 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do sprzedania duży, komfortowy dom, z dala od zgiełku miasta tuż przy granicy KPN. Dla osób ceniących spokój, czyste środowisko oraz niezależność, bez natłoku takich samych domów w inwestycjach dew...

Powązki (Mazowieckie, gm. Leszno)

799 000 PLN (3 329 zł/m2)

5
-
240 m2
2012
15878151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27590041 15878151 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka zabudowana przedwojennym domem o konstrukcji drewnianej parterowym, z oryginalnymi piecami kaflowymi, składającym się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, oranżerii. Na działce znajduje się również wolnost...

Krasnystaw (Góry) (Lubelskie, gm. Krasnystaw)

200 000 PLN (2 500 zł/m2)

2
-
80 m2
1930
14822333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26434 14822333 NA SPRZEDAŻ DOM 333,26 m2 - Z MOŻLIWOŚCIĄ ZAMIANY NA MIESZKANIE Z DOPŁATĄ Oferuję Państwu skrajny szereg o powierzchni całkowitej 333,26 m2 posadowiony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce 417 m2ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:WYSOKI PARTER 93,34 m2: garaż, ...

Puck (Pomorskie, gm. Puck)

999 000 PLN (3 000 zł/m2)

7
3
333 m2
2003
15814784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26619783 15814784 Nowe domy w zabudowie szeregowej w Rogowie Sobóckim funkcjonalność, przestrzeń i spokojna okolicaZapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, położonych w kameralnej części Rogowa Sobóckiego, przy u...

Rogów Sobócki (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

780 000 PLN (5 200 zł/m2)

6
-
150 m2
2025
15888801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27826568 15888801 Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż dom wczasowy 'Wenus' - dochodowy pensjonat w Ustce, jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem. Jest to nieruchomość inwestycyjna, idealna dla inwestora poszukującego stabilnej i ...

Ustka (Pomorskie, gm. Ustka)

1 699 000 PLN (3 467 zł/m2)

12
11
490 m2
2011
15883043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673579 15883043 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Dom wolnostojący położony w Dąbiu, posadowiony na atrakcyjnej działce której dodatkowo znajdują się duży murowany garaż i budynek gospodarczy. Dogodna lokalizacja umożliwiająca szybki dojazd do centrum Szcz...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

949 000 PLN (4 793 zł/m2)

6
2
198 m2
1980
15883173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673592 15883173 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Dąbiu idealny dla dużej rodziny lub do prowadzenia działalności gospodarczej.Duży i wygodny dom stworzony dla rodziny z dziećmi pragnącej mieszkać w mieście lub do prowadzenia działalności gospodarczej o wielu p...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 590 000 PLN (6 524 zł/m2)

6
2
243.7 m2
2007
15888813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom przy lesie | 5 sypialni | jezioro 500m 27826860 15888813 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NASNa sprzedaż klimatyczny dom rekreacyjny o powierzchni 110m2 położony w Skorzewie.Działka o powierzchni 900 m², w spokojnej i zielonej okolicy.Jezioro oddalone jest zaledwie o 500 metrów, a gminne kąpielisko w Stężycy z rato...

Skorzewo (Pomorskie, gm. Kościerzyna)

550 000 PLN (5 000 zł/m2)

5
1
110 m2
2007
15851001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27011223 15851001 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej położonego w Kiekrzu przy ulicy Powstańców Wielkopolskich.Dom położony w świetnie zorganizowanej, spokojnej, stricte mieszkalnej części Kiekrza, z dostępem do pełn...

Kiekrz (Wielkopolskie, gm. Rokietnica)

1 050 000 PLN (8 268 zł/m2)

4
2
127 m2
2011
15767452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25527800 15767452 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu ofertę sprzedaży dwupiętrowego domu położonego na ogrodzonej działce o powierzchni 1472 m². Budynek został wzniesiony w 1961 roku z solidnych materiałów i przez lata był regularnie utrzymywany. To ni...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

459 000 PLN (2 366 zł/m2)

6
2
194 m2
1961
14858555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3513825 14858555 Oferta sprzedaży nieruchomości zlokalizowanej na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych w Kielcach, Pod Telegrafem.Nieruchomość składa się z domu o powierzchni 260 m² oraz działki o powierzchni 544 m².DOM:salon z kominkiemkuchnia głównajadalniałazi...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 749 000 PLN (5 791 zł/m2)

7
2
302 m2
2000