• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 349

15745253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25054105 15745253 Biuro Nieruchomości Metrohouse przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości usytuowanej w Kranowie koło Daleszyc 15 km od Kielc, to propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i bliskość natury. Na działce o imponującej powierzchni prawie...

Kranów (Świętokrzyskie, gm. Daleszyce)

4 500 000 PLN (16 791 zł/m2)

4
2
268 m2
2010
15676495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23772188 15676495 Rezydencja otulona zielenią w sercu Polski, Skarżysko-KamiennaW miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna prawdziwa prywatność, znajduje się dom, który spełnia więcej niż standardowe oczekiwania. To rezydencja z charakterem, solidnie zaproj...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 379 000 PLN (4 492 zł/m2)

11
-
307 m2
2006
15558968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21267275 15558968 Idealny dla rodziny lub pod inwestycje do prowadzenia własnego biznesu dom przy głównej drodze w Brzezinach gmina Morawica !Przedstawiamy dom na sprzedaż ,o powierzchni mieszkalnej ok. 210m² , a w całości o metrażu 280m² .Nieruchomości 4 kondygnacyjn...

Brzeziny (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

990 000 PLN (3 536 zł/m2)

7
3
280 m2
1998
15491479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19759753 15491479 Na sprzedaż przepiękny dom w Skarżysku-Kamiennej – wymarzone miejsce, gdzie natura łączy się z komfortem. Zaledwie kilka minut od centrum miasta!Ten piękny, nowo wybudowany dom o powierzchni 140m², to prawdziwa oaza pośród malowniczych lasów, gdzie k...

Skarżysko-Kamienna (Świętokrzyskie, gm. Skarżysko-Kamienna)

1 299 000 PLN (6 837 zł/m2)

4
1
190 m2
2023
15781416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25828092 15781416 W samym sercu mazowieckiej natury, w miejscowości Kamienica, znajduje się wyjątkowy dom położony na malowniczej, ponad 2-hektarowej działce o wymiarach 110 x 182 metry. To szczególne miejsce wśród drzew, śpiewu ptaków i ciszy.Dom o powierzchni użytk...

Kamienica (Mazowieckie, gm. Załuski)

1 590 000 PLN (5 867 zł/m2)

8
2
271 m2
2003
15719438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24567516 15719438 Na sprzedaż wyjątkowy zespół nieruchomości w malowniczej, zielonej okolicy Oleszno, gmina Krasocin, powiat włoszczowski, woj. świętokrzyskie.Nieruchomość składa się z trzech niezależnych działek o łącznej powierzchni 2500 m². W jej skład wchodzi kom...

Oleszno (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

2 490 000 PLN (21 652 zł/m2)

5
1
115 m2
2004
15505602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20055560 15505602 Przedstawiamy okazje inwestycyjną!Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym, 2 piętrowym o powierzchni 115m² oraz budynkiem gospodarczym położona w miejscowości Brzezinka, gmina Oświęcim.Budynek mieszkalny murowany, 6 pokojow...

Brzezinka (Małopolskie, gm. Oświęcim)

280 000 PLN (2 435 zł/m2)

6
1
115 m2
1970
15505603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20055559 15505603 Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym! Przedstawiamy Państwu dom ulokowany w centrum miasta Zakopane. Czterokondygnacyjny budynek o powierzchni użytkowej 280m² (ok.70m² na każdym piętrze) można użytkować w charakterze pensjonatu l...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

3 400 000 PLN (12 143 zł/m2)

10
-
280 m2
1975
15411737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17940921 15411737 Idealna oferta dla inwestora poszukującego domu pod kwatery pracownicze bądź motel, jak i dla licznej rodziny.Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość znajdująca się w Chęcinach w pobliżu trasy ekspresowej S7.Budynek jest poddawany kompleksowemu remontowym...

Chęciny (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

1 390 000 PLN (2 780 zł/m2)

1
-
500 m2
1995
15836808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26721696 15836808 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w malowniczej miejscowości Oleszno, gmina Krasocin, woj. świętokrzyskie.Dom jednorodzinny z garażem.Położony na działce o powierzchni 1200 m² dom o powierzchni użytkowej 115,4 m² (całkowitej 124,6 m²) został zbudow...

Oleszno (Świętokrzyskie, gm. Krasocin)

1 690 000 PLN (13 629 zł/m2)

5
1
124 m2
2004
15506243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20073210 15506243 Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy usytuowany w miejscowości Wzdół-Kolonia.W skład nieruchomości wchodzi:- budynek o powierzchni 722m², trzykondygnacyjny, wybudowany w 1984r.- 3 działki o łącznej powierzchni 2126 m²BUDYNEK:- mieszkanie...

Wzdół-Kolonia (Świętokrzyskie, gm. Bodzentyn)

1 890 000 PLN (2 618 zł/m2)

7
2
722 m2
1984
15119515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10276313 15119515 Siedlisko, gospodarstwo rolne położone w Raczycach, cichej i spokojnej miejscowości w pow. buskim. Na sprzedaż urokliwe siedlisko, gospodarstwo rolne położone w cichej i spokojnej miejscowości Raczyce gm. Gnojno. Piękne położenie gospodarstwa, pośr...

Raczyce (Świętokrzyskie, gm. Gnojno)

650 000 PLN (4 333 zł/m2)

6
1
150 m2
1986