• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 350

15119515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 10276313 15119515 Siedlisko, gospodarstwo rolne położone w Raczycach, cichej i spokojnej miejscowości w pow. buskim. Na sprzedaż urokliwe siedlisko, gospodarstwo rolne położone w cichej i spokojnej miejscowości Raczyce gm. Gnojno. Piękne położenie gospodarstwa, pośr...

Raczyce (Świętokrzyskie, gm. Gnojno)

650 000 PLN (4 333 zł/m2)

6
1
150 m2
1986
15878067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący ekskluzywny Szczebra gm. Nowinka 27587891 15878067 Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów.Wyjątkowy dom wolnostojący z rozbudowaną strefą relaksu - Szczebra, gm. Nowinka powiat augus...

Szczebra (Podlaskie, gm. Nowinka)

2 250 000 PLN (10 714 zł/m2)

4
2
210 m2
2016
15800900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prestiż bliżej serca miasta niż Wilanów | 244 m2 26223566 15800900 INFORMACJE OGÓLNE:Lokalizacja: Michałowice, ul. Ogrodowa 7 - osiedle Ville OgrodowaRodzaj zabudowy: segmenty jednorodzinne w zabudowie bliźniaczejMetraż: 244 m² powierzchni użytkowejPowierzchnia dodatkowa: 86 m² (balkony i taras na dachu)Powierzchnie...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 430 000 PLN (9 959 zł/m2)

6
3
244 m2
2026
15795308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26093173 15795308 Na sprzedaż oferuję przestronny, piętrowy dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w miejscowości Kaczka w gminie Goworowo. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla osób szukających solidnej bazy do wykończenia według własnych potrz...

Kaczka (Mazowieckie, gm. Goworowo)

499 000 PLN (1 919 zł/m2)

6
2
260 m2
2025
15888775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27825030 15888775 Dzień dobry.Siedlisko 1.25 ha we wsi Żołoćki gmina Boćki.Dom 180m2 w stanie surowym otwartym pobudowany w 2012 roku,woda doprowadzona, prąd nie,ale linia energetyczna jest w nie dalekiej odległości od siedliska .Na placu jest stodoła o powierzchni uż...

Żołoćki (Podlaskie, gm. Boćki)

320 000 PLN (1 778 zł/m2)

5
-
180 m2
2012
15888768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27824354 15888768 Polecamy dom o powierzchni 100,71 m2 na dwóch poziomach z przynależnym ogródkiem 58 m2 oraz miejscem parkingowym w Choroszczy przy ul. Rybackiej Al. Niepodległości. Dodatkowo dom posiada poddasze o powierzchni ok 15 m2. Nieruchomość w stanie do za...

Choroszcz (Podlaskie, gm. Choroszcz)

760 000 PLN (7 546 zł/m2)

4
1
100.71 m2
2022
15823772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Okolice Brodnicy! 26616396 15823772 Dom w centrum, segment środkowy o powierzchni 320 mkw.Działka o powierzchni 287 mkw.Górzno, powiat brodnickiNa sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni całkowitej około 320 mkw., użytkowej około 280 mkw.Solidna konstrukcja, grube mury, częściowo podpiwni...

Górzno (Kujawsko-Pomorskie, gm. Górzno)

829 000 PLN (2 591 zł/m2)

6
1
320 m2
2006
15860841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas! Kamienica "Pod Różą" Brodnica 27184735 15860841 Kamienica  Pod Różą  w BrodnicyKamienica blisko centrum, Kamienica składa się z:parter:dwa biura po lewej i prawej stronie z tyłu łazienka z wc,miejsce na magazyn,zaplecze,1 Piętro:salon z kominkiemłączący się z kuchnią sypialnia,łazienka z wc2 piętr...

Brodnica (Kujawsko-Pomorskie, gm. Brodnica)

1 500 000 PLN (4 688 zł/m2)

8
3
320 m2
2000
15510336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas, dom w Więcborku - piękna okolica!! 20128518 15510336 Dom - okolice WięcborkaDom 86 mkw. 620 mkw. działka WIĘCBORK - OKOLICE!Dom z duszą  wybudowany w 1919 r. na solidnych fundamentach,czerwona cegła, podmurówka z kamieniaKonstrukcja domu solidna ,ponieważ do tej pory takie domy są i cieszą się powodze...

Więcbork (Kujawsko-Pomorskie, gm. Więcbork)

489 000 PLN (5 686 zł/m2)

3
1
86 m2
1919
15884292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27698662 15884292 REZERWACJA Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny - Świebodzice, dzielnica Ciernie Oferujemy na sprzedaż bardzo ładny, nowoczesny dom jednorodzinny, zamieszkały od 2018 roku, położony na dużej działce o powierzchni 1470 m². Nieruchomość...

Świebodzice (Ciernie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

999 000 PLN (6 445 zł/m2)

6
2
155 m2
2017
15845525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26863006 15845525 Nowoczesny segment z wysokim poddaszem Centrum Kobyłki 2 miejsca postojowe Ogród narożnyNa sprzedaż funkcjonalny i stylowo wykończony segment w zabudowie szeregowej, położony w sercu Kobyłka, z szybkim dojazdem do Warszawa. Idealna propozycja dla ...

Kobyłka (Mazowieckie, gm. Kobyłka)

1 300 000 PLN (10 833 zł/m2)

5
1
120 m2
2021
15768622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25548318 15768622 Na sprzedaż przestronny segment w zabudowie szeregowej z garażem, ogródkiem i tarasem, położony na kameralnym osiedlu 6 domów jednorodzinnych. To idealne miejsce dla rodzin szukających wysokiej jakości życia w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym...

Józefów (Mazowieckie, gm. Józefów)

1 799 000 PLN (8 567 zł/m2)

5
3
210 m2
2025