• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 220

15849560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26973800 15849560 NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŻNIACZEJ - WITERADÓW, k. OLKUSZA PRZESTRZEŃ, KOMFORT, I NAJWYŻSZY STANDARD WYKONANIA Szukasz domu, który łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnym układem i spokojną lokalizacją? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą...

Witeradów (Małopolskie, gm. Olkusz)

659 000 PLN (4 881 zł/m2)

5
-
135 m2
2024
15838901 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26733545 15838901 DOM Z DUSZĄ I POTENCJAŁEM PRZY PUSTYNI BŁĘDOWSKIEJ CHECHŁO GMINA KLUCZESzukasz miejsca, które łączy spokój podkrakowskiej wsi z bliskością unikatowych atrakcji przyrodniczych? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy nieruchomość położoną w malowniczy...

Chechło (Małopolskie, gm. Klucze)

310 000 PLN (3 370 zł/m2)

3
-
92 m2
-
15871448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27469242 15871448 UROCZY DOM W TECHNOLOGII DREWNIANEJ,HUTKI, GMINA BOLESŁAWA, POWIAT OLKUSZ, PIĘKNA DZIAŁKA - 683 m2Do sprzedania całoroczny dom w miejscowości Hutki w powiecie olkuskim. Powierzchnia użytkowa około 80 m2. Wykonany w technologii drewnianej składający s...

Hutki (Małopolskie, gm. Bolesław)

495 000 PLN (6 188 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15843915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26818551 15843915 Na sprzedaż: Dom w stanie surowym zamkniętym Klucze, ul. BolesławskaPrezentujemy dom wolnostojący w miejscowości Klucze, położony przy ul. Bolesławskiej. To idealna propozycja dla osób, które chcą wykończyć wnętrze według własnego pomysłu, unikając n...

Klucze (Małopolskie, gm. Klucze)

175 000 PLN (2 692 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15841830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26798686 15841830 UNIKATOWA OKAZJA INWESTYCYJNA ŚCISŁE CENTRUM OLKUSZA, UL. KOŚCIUSZKINa sprzedaż nieruchomość komercyjna położona w najbardziej prestiżowej i strategicznej lokalizacji Olkusza przy ulicy Kościuszki. To miejsce o natężonym ruchu pieszym i kołowym, gwar...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

800 000 PLN (7 207 zł/m2)

3
-
111 m2
-
15812956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26550926 15812956 WYJĄTKOWA OKAZJA INWESTYCYJNA Budynek mieszkalno-usługowy z najemcą sieciowym (Żabka)Lokalizacja: Lgota, przy trasie nr 791 (Trzebinia Olkusz)Powierzchnia całkowita: 406 m2Powierzchnia działki: 930 m2Główne atuty nieruchomości:Dom, który zarabia na s...

Lgota (Małopolskie, gm. Trzebinia)

950 000 PLN (2 340 zł/m2)

5
-
406 m2
-
15792221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26009958 15792221 OLKUSZ - ULICA KLONOWA,OSIEDLE GLINIANKI,DZIAŁKA 522 m2.Zapraszamy do zapoznania się ofertą sprzedaży nieruchomości położonej nieopodal centrum Olkusz tj. przy ulicy Klonowej.Dom zlokalizowany w spokojnej lokalizacji w sąsiedztwie zabudowań jednorodz...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

699 000 PLN (3 251 zł/m2)

6
3
215 m2
-
15734126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24813258 15734126 ŻURADA - DOM JEDNORODZINNY 70 m2, ULICA STAROWIEJSKADZIAŁKA 383 m2 . Oferujemy do sprzedaży nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym o powierzchni około 70 m2. Budynek mieszkalny - parterowy z dachem jednospadowym pokryty Onduliną. Ocieplony. Uk...

Żurada (Małopolskie, gm. Olkusz)

310 000 PLN (4 429 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15706877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24309935 15706877 NOWA GÓRA GMINA KRZESZOWICE,DOM NA 8 AROWEJ DZIAŁCEBiuro nieruchomości Inwest-Lokum oferuje do sprzedania budynek mieszkalny w miejscowości NOWA GÓRA w gminie Krzeszowice powiat krakowski. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej - z dachem dwuspad...

Nowa Góra (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

299 000 PLN (2 990 zł/m2)

3
-
100 m2
-
15872833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502489 15872833 POTENCJAŁ I PRZESTRZEŃ: BUDYNEK Z DUSZĄ W KAPIELACH WIELKICH (GMINA WOLBROM)Szukasz miejsca, które dostosuje się do Twoich planów, a nie na odwrót ? Ta oferta to idealne połączenie dużej, ustawnej działki oraz budynku o ogromnych możliwościach adapta...

Kąpiele Wielkie (Małopolskie, gm. Wolbrom)

350 000 PLN (2 574 zł/m2)

4
-
136 m2
-
15859288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27166940 15859288 Wyjątkowa Posiadłość w Zimnodole Dom, Warsztaty i Ponad 4 ha Ziemi z Potencjałem BiznesowymNa sprzedaż duże gospodarstwo o łącznej powierzchni 4,0770 ha, położone w malowniczej miejscowości Zimnodół (gmina Olkusz). To idealna propozycja dla osób szuk...

Zimnodół (Małopolskie, gm. Olkusz)

999 000 PLN (8 325 zł/m2)

3
-
120 m2
-
15712476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24422748 15712476 BRACIEJÓWKA GMINA OLKUSZ, NOWY DOM Z GARAŻEM - 183 M2PIĘKNA ZIELONA, SPOKOJNA OKOLICA,DZIAŁKA 1090 m2. B.N. Inwest-Lokum oferuje do sprzedania komfortowy dom mieszkalny w miejscowości BRACIEJÓWKA. Budynek wykonany w technologii tradycyjnej - murowany...

Braciejówka (Małopolskie, gm. Olkusz)

999 000 PLN (5 459 zł/m2)

5
-
183 m2
-