• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 160

15883514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675200 15883514 Oferujemy na sprzedaż przestronny, solidnie wybudowany dom położony nad jeziorem w samym sercu urokliwego miasteczka. To idealna propozycja zarówno dla rodziny wielopokoleniowej, jak i dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem inwestycyjny...

Golczewo (Zachodniopomorskie, gm. Golczewo)

899 000 PLN (4 994 zł/m2)

7
2
180 m2
1966
15882749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673275 15882749 Dzień dobryNa sprzedaż bardzo komfortowy przemyślany przez architektów dom rodzinny na dużej działce wybudowany w 2025 roku.Nieruchomość o powierzchni 270 m2 z dwustanowiskowym garażem , działka o powierzchni 1200 m2.Opis nieruchomości:Dom ewidentnie...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 530 000 PLN (5 667 zł/m2)

5
1
270 m2
2025
15887122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27777273 15887122 Wyjątkowy dom przy Puszczy Bukowej Jezierzyce, Szczecin 6 pokoi duża działka 2112 m² staw i natura za oknem. Na sprzedaż przestronny i klimatyczny dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej malowniczych i spokojnych części Szczecina – Jezi...

Szczecin (Jezierzyce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 000 PLN (6 931 zł/m2)

6
2
252.5 m2
2000
15872163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27486355 15872163 Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny wybudowany w 2012 roku według indywidualnego projektu, łączący komfort życia prywatnego z funkcjonalnością przestrzeni biznesowej. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o wygodzie mieszkańców oraz możliwo...

Choszczno (Zachodniopomorskie, gm. Choszczno)

1 050 000 PLN (3 750 zł/m2)

5
3
280 m2
2012
15856214 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27086838 15856214 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kameralnej inwestycji nowych domów w zabudowie bliźniaczej, z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju, a jednocześnie dostępu do miejskiej infrastruktury. Domy w stanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15854178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27071506 15854178 Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 113,20 m² (całkowitej ok. 135,55 m²) na działce 402 m², położony w spokojnej i zielonej części Pątnówka. Nieruchomość została wykończona w wysokim standardzie, z dbał...

Pątnówek (Dolnośląskie, gm. Miłkowice)

1 100 000 PLN (7 997 zł/m2)

4
2
137.55 m2
2024
15841036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26787757 15841036 Nowoczesny dom rodzinny tuż przy Bolimowskim Parku Krajobrazowym – gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów!Szukasz miejsca, które połączy komfort nowoczesnego życia z ciszą, naturą i szybkim dojazdem do miasta? Ta wyjątkowa nierucho...

Kowiesy (Wędrogów) (Łódzkie, gm. Kowiesy)

1 199 000 PLN (6 056 zł/m2)

5
2
198 m2
2020
15663766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23537294 15663766 Na sprzedaż: Nowoczesny dom wolnostojący w Kunicach – tylko 4 km od Legnicy! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, wolnostojącego domu o powierzchni 298 m², położonego na nowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych w Kuni...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 490 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
2
298 m2
2002
14215114 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105853 14215114 Nieruchomość na sprzedaż w Gminie Kunice.Klimatyczny budynek mieszkalny z zabudowaniami gospodarczymi na działce o powierzchni 11 ar.Dom około 200 metrów kwadratowych składa się z trzech kondygnacji.Parter zajmują dwa duże pokoje, kuchnia, łazienka....

Rosochata (Dolnośląskie, gm. Kunice)

250 000 PLN (1 250 zł/m2)

5
1
200 m2
-
15774723 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom parterowy w wyśmienitej lokalizacji!!! 25656935 15774723 Dom jednorodzinny, parterowy, duża działka, solary, klimatyzacjaOPIEKUN OFERTYKRZYSZTOF SAŁEKTEL: 513-383-127Na sprzedaż komfortowy dom parterowy z 2007 roku o powierzchni użytkowej 129,5 m², położony w spokojnej okolicy w miejscowości Przyłęki pod B...

Przyłęki (Kujawsko-Pomorskie, gm. Białe Błota)

920 000 PLN (5 576 zł/m2)

3
1
165 m2
2007
15573899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21618873 15573899 Dom na sprzedaż – wolnostojący, przestronny i funkcjonalny – Legnica, osiedle domów jednorodzinnych. Polecamy do sprzedaży atrakcyjny dom wolnostojący, położony na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Legnicy. Budynek usytuowany jest na ogrodzon...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

850 000 PLN (4 450 zł/m2)

5
2
191 m2
1993
15799553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26193411 15799553 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Legnicy, na spokojnym i cenionym osiedlu Sienkiewicza. W skład oferty wchodzą dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1071 m², na których zrealizowano dwa budynki w stanie surowym zamkniętym, dając...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

850 000 PLN (3 195 zł/m2)

8
2
266 m2
1999