• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 148

15823408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26602880 15823408 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w miejscowości Warkałki, gmina Miłakowo, powiat ostródzki, woj. warmińsko-mazurskie.To miejsce dla osób, które szukają przestrzeni, ciszy i realnej niezależności – ale bez rezygnacji z komfortu, technologii...

Warkałki (Warmińsko-Mazurskie, gm. Miłakowo)

1 390 000 PLN (8 709 zł/m2)

6
3
159.6 m2
-
15888418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27813387 15888418 NA SPRZEDAŻ Dom na działce 3295m2 nad jeziorem Roś (Szlak WJM) Imionek gmina Pisz Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana na kameralnym osiedlu przy Porcie Wrota Mazur nad Kanałem Jeglińskim oraz nad Jeziorem Roś należącym do ...

Pisz (Imionek) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pisz)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
-
100 m2
-
15886567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27761984 15886567 ZIELONOWO (gm. Wieleń) GOTOWE SIEDLISKO AGROTURYSTYKA W LESIE. Są miejsca, które się buduje. I są takie, które powstają naturalnie — przez lata, ludzi i emocje. Ta nieruchomość należy do tej drugiej kategorii...

Zielonowo (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

1 650 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
1
220 m2
1870
15888987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838288 15888987 Nowa obniżona cena!!! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu, w zabudowie szeregowej, na prestiżowym osiedlu w ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
-
124 m2
-
15616955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wspaniała Nieruchomość z Urokliwym Ogrodem! 22523978 15616955 Zjawiskowy dom z urokliwym ogrodem w Chojnicach!Mam przyjemność zaprezentować Państwu wolnostojący dom z dwustanowiskowym garażem o powierzchni użytkowej 240 m² oraz całkowitej 272 m² został zbudowany na trzech działkach o łącznej powierzchni 1653 m²...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

2 300 000 PLN (8 456 zł/m2)

5
2
272 m2
2004
15807264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Herby dom z potencjałem na przeciw lasu 26364082 15807264 BMC Nieruchomości prezentuje: Dom jednorodzinny w miejscowości Herby, gm. Herby, pow. lublinieckiCena do negocjacji po prezentacji i podpisaniu umowy pośrednictwa.Opis nieruchomości:Dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 87,16 m², wybudowany w 195...

Herby (Śląskie, gm. Herby)

315 000 PLN (3 621 zł/m2)

3
1
87 m2
1958
15858423 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27149399 15858423 Nowoczesny dom na sprzedaż bliźniak 113 m² działka 548 m² garaż pompa ciepła Adamowizna-Grodzisk MazowieckiNa sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 113 m², położony w zielonej i spokojnej miejscowości Adamowizna, zaledwie ...

Adamowizna (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

1 050 000 PLN (9 292 zł/m2)

4
1
113 m2
2026
14559330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 141662 14559330 Luksusowa posiadłość dająca niezwykłe możliwości aranżacyjne i inwestycyjne. Sprzedam ekskluzywną nieruchomość wybudowaną w 2000r. Początkowo służyła jako rezydencja, obecnie funkcjonuje jako kameralny pensjonat. Działka o powierzchni prawie 4 tys. m...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 790 000 PLN (4 227 zł/m2)

9
4
660 m2
2000
15871043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27452664 15871043 Na sprzedaż wyjątkowy  dom jednorodzinny stworzony z myślą o dużej rodzinie potrzebującej przestrzeni i komfortu w niezwykle atrakcyjnej cenie.Dom jest w stanie do wykończenia, .położony w urokliwej i spokojnej miejscowości  w pobliżu Halinowa.Nieruc...

Józefin (Mazowieckie, gm. Halinów)

999 000 PLN (3 469 zł/m2)

8
2
288 m2
2025
15818522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26633082 15818522 Szukasz niepowtarzalnego domu położonego w malowniczej wsi w sercu Kaszub miejscu, gdzie natura spotyka się z nowoczesną technologią i wygodą codziennego życia? Ta nieruchomość oferuje wyjątkowo szerokie możliwości wykorzystania zarówno mieszkaniow...

Stężyca (Pomorskie, gm. Stężyca)

1 880 000 PLN (5 949 zł/m2)

7
2
316 m2
2006
15796383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26118946 15796383 Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość na Białołęce, w formie skrajnego segmentu w zabudowie szeregowej. Budynek posiada dwie kondygnacje mieszkalne oraz ocieplone poddasze z możliwością zagospodarowania - sprawdzi się jako dodatkowa przestrzeń maga...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 735 000 PLN (12 049 zł/m2)

5
-
144 m2
2009
15848017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26927973 15848017 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej Garaż w bryle budynku Ogród + taras trzy niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 420 853 PLN (10 764 zł/m2)

5
2
132 m2
2027