• Nieruchomości Polska
 

Domy na sprzedaż

Znalezionych ofert: 12 148

15775306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25665978 15775306 Nowa, niższa cena! Zainwestuj w spokojną przystań w Rzykach – idealny dom z potencjałem agroturystycznym! Możliwe wyodrębnienie dwóch osobnych mieszkań.PODSTAWOWE PARAMETRY:• Powierzchnia domu 244 m2 • Ilość pokoi : 8• Ilość łazienek: 3• Powierzchni...

Rzyki (Małopolskie, gm. Andrychów)

895 000 PLN (3 668 zł/m2)

8
-
244 m2
1994
15872840 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27502497 15872840 Są miejsca, które trudno opisać - trzeba je po prostu zobaczyć. Ta nieruchomość w Jankówce to jedno z nich. Zapraszamy do unikalnej posiadłości położonej na dużej 32-AROWEJ działce w miejscowości Jankówka gmina Wieliczka. ...

Jankówka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 690 000 PLN (4 072 zł/m2)

5
-
415 m2
-
15812975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26552563 15812975 Na sprzedaż przestronny, murowany dom z 1973 roku, położony w cichej i kameralnej części Kocka - przy ul. Cmentarnej, zaledwie 200 metrów od rynku miejskiego. Nieruchomość idealnie nadaje się zarówno do zamieszkania przez rod...

Kock (Lubelskie, gm. Kock)

420 000 PLN (1 826 zł/m2)

4
2
230 m2
1973
15708542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24343000 15708542 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży niepowtarzalnego domu, położonego w cichej, zielonej okolicy w miejscowości Czepino. To miejsce łączy nowoczesną bryłę z funkcjonalnością oraz ogromną przestrzenią do aranżacji według własnych potrzeb. D...

Czepino (Zachodniopomorskie, gm. Gryfino)

1 999 000 PLN (7 014 zł/m2)

5
-
285 m2
2014
15829807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26643445 15829807 Oferujemy do sprzedaży pół domu w zabudowie bliźniaczej, położonego na działce o powierzchni 517 m², wśród niskiej zabudowy w spokojnej mieszkaniowej części Brzegu, w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych.Budynek wybudowany w 1935 roku, prze...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

480 000 PLN (4 898 zł/m2)

4
-
98 m2
1935
15780921 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Bezczynszowy dom z ogrodem zimowym Straszyn 25816164 15780921 Bezczynszowy dom w Straszynie przy ul. Kwiatowej - komfort, styl i spokój w jednym!Prezentacja oferty wideo: https:www.youtube.comshortsYKACsqPzGtYZapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu w zabudowie szeregowej, położonego w kameralnym, ...

Straszyn (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 199 000 PLN (11 871 zł/m2)

5
2
101 m2
2017
15758973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25335040 15758973 ### Nowoczesny, energooszczędny bliźniak z ogrodem — doskonała alternatywa dla mieszkania**Lokalizacja**: Mierzyn (woj. zachodniopomorskie)**Typ zabudowy**: dom jednorodzinny, bliźniak, parterowy z użytkowym poddaszem**Powierzchnia użytkowa**: ok. 75...

Mierzyn (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

819 000 PLN (10 904 zł/m2)

4
2
75.11 m2
2025
15883169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673584 15883169 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obiektu mieszkalno -usługowego z ogromnym potencjałem, znajdującego się w bardzo dobrze zlokalizowanej części dzielnicy Zdroje Na działce o powierzchni 649 m2 został wybudowany lokal, w którym znajduje się: 116 ...

Szczecin (Zdroje) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 199 000 PLN (5 273 zł/m2)

4
2
417 m2
1981
15858137 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27139943 15858137 Budynek mieszkalno-magazynowy o łącznej powierzchni użytkowej 486m2 posadowiony na działce o powierzchni 2227 m2. W budynku usytuowano dwa niezależne mieszkania. Pierwsze mieszkanie na parterze: trzy pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz. Drugie miesz...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

1 770 000 PLN (3 642 zł/m2)

8
-
486 m2
1992
15288848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 14833702 15288848 Nieruchomość w pobliżu rzeki Rawki o powierzchni 4744m2, usytuowana w doskonałej lokalizacji (10 minut piechotą do PKP, sklepy, przychodnia, przedszkole, szkoła, wszystko w promieniu 300-1500 metrów), dogodny dojazd. Na terenie działki zn...

Skierniewice (Łódzkie, gm. Skierniewice)

465 000 PLN (4 650 zł/m2)

2
1
100 m2
1957
15889003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27840327 15889003 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Zaledwie kilkanaście kilometrów od południowej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych zapewnia mi...

Krzyżowice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 606 zł/m2)

5
-
104 m2
2026
15790827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25978714 15790827 Oferujemy Państwu do sprzedaż duży budynek z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej .Łączna powierzchnia użytkowa budynku wynosi 427,54 m2. Budynek został wybudowany w 1991 r w technologii tradycyjnej murowanej z bloczków typu suporeks...

Stobno (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

2 500 000 PLN (5 847 zł/m2)

12
-
427.54 m2
1980