• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 83

15887125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z możliwością podziału 2516m2 27777288 15887125 Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o dużym potencjale inwestycyjnym, położonej w spokojnej i zielonej części Łodzi - przy ul. Nowogrodzkiej 53A, w obrębie W-15.Nieruchomość o powierzchni 2516 m² (działka nr 2911) ...

Łódź (Widzew), Nowogrodzka

1 044 366 PLN (415 zł/m2)

-
-
2516 m2
-
15794347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26069802 15794347 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 4 152 m², położona w Łodzi przy ul. Tuszyńskiej w rejonie o dynamicznie rozwijającej się zabudowie mieszkaniowej i usługowej. Nieruchomość idealnie nadaje się pod zabudowę deweloperską miesz...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 500 000 PLN (843 zł/m2)

-
-
4152 m2
-
14909354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4509583 14909354 Do sprzedania działka z możliwością zabudowy wielorodzinnej. Powierzchnia działki wynosi 895 mkw, wszystkie media miejskie. Obecnie w części frontowej działki znajduje się budynek handlowo-usługowy, nie użytkowany, dwukondygnacyjny z częściowym podpi...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 500 000 PLN (2 793 zł/m2)

-
-
895 m2
-
15413821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18002429 15413821 Prezentujemy działkę na ul Łagiewnickiej o powierzchni 8038 mkw. Działka doskonale nadaje się zarówno dla pod budowę osiedla jak i marketu. Dokonała lokalizacja, swobodny dojazd oraz bezpośrednie otoczenie zabudowy jednorodzinnej sprawia, że jest to ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 800 000 PLN (348 zł/m2)

-
-
8038 m2
-
15446632 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18755959 15446632 Na sprzedaż działka w ścisłym centrum Łodzi - zabudowa wielorodzinna ! Działka narożna, wszystkei media meijskie. Na działce są zabudowania w postaci fasady kamienicy. (parter i pierwsze piętro). Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powi...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 000 000 PLN (3 627 zł/m2)

-
-
1930 m2
-
15446618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18755962 15446618 Działka pod zabudowę wielorodzinną o powierzchni 757 mkw. Działka położóna w otoczeniu zabudowy wielorodzinnej oraz w bardzo bliskim sąsiedztwie Rynku Bałuckiego. Terten działki płaski. Wszytkie nmedia miejskie. Podana cena jest ceną netto (należy do...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 000 000 PLN (1 321 zł/m2)

-
-
757 m2
-
15884654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27708746 15884654 Działka dla dewelopera - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne - Łódź Widzew Na sprzedaż atrakcyjna działka z warunkami zabudowy o powierzchni 6066 m², położona w dzielnicy Widzew w Łodzi. To idealna propozycja dla deweloperów i inwestorów szukający...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

2 600 000 PLN

-
-
6066 m2
-
15535072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20714983 15535072 Oferta inwestycyjna w centralnej części miasta,Działka z prawomocnym pozwoleniem na budowę.3.1. PARAMETRY BUDYNKUObrys budynku: nieregularny wielobok po obrysie działkiszerokość elewacji frontowej 21,12 m (cała szerokość frontu działki)wysokoś...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 590 000 PLN (2 928 zł/m2)

-
-
543 m2
-
15411634 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17937114 15411634 Działka znajduje się w terenie z MPZP - Plan nr 149 usługowo jednorodzinna - 1625 PUM i hala gar. UCHWAŁA NR XLIX150821 RADY MIEJSKIEJ W ŁODZI z dnia 20 października 2021 r.Możliwość zabudowy:- lokalnej usługowej,- mieszkaniowej jednorodzinnej w fo...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

487 500 PLN (150 zł/m2)

-
-
3250 m2
-
15644065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23147275 15644065 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDziałka o powierzchni 583 m2 z murowanym budynkiem garażowym o powierzchni użytkowej 67m2 . Nr 3721 obręb B-23 .Media na działce prąd ( 17kW ), gaz. W ulicy woda, kanalizacja, światłowód.Pośrednikom i a...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

550 000 PLN (943 zł/m2)

-
-
583 m2
-
15881039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z warunkami zabudowy i projektem 27621250 15881039 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa niezabudowana o łącznej powierzchni 549 m², położona w Łodzi przy ul. Zamorskiej 26A, w dzielnicy Łódź - Górna.Działka składa się z dwóch działek ewidencyjnych:106103_9.0009.5962106103_9.0009.22487Nierucho...

Łódź (Górna), Zamorska

438 360 PLN (798 zł/m2)

-
-
549 m2
-
14670669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 159195 14670669 Oferujemy działke w centrum Łodzi z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną.Szacunkowy PUM 5000Sprzedaż nieruchomości po uzyskaniu prawomocnego PnB.Kontakt:Linda Twarowska533 711 111L.twarowska@citymark.pl-----------------------------------------In...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

7 500 000 PLN

-
-
4000 m2
-