• Nieruchomości Polska
 

Działki na sprzedaż Łódź

Znalezionych ofert: 83

15578954 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21735344 15578954 Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinna w centrum ŁodziPrzewidywany PUM +- 12000Więcej informacjiKontakt:Linda Twarowska533 711 111-----------------------------------------Informujemy, że treść niniejszego ogłoszenia ma charakter je...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

23 000 000 PLN

-
-
14000 m2
-
14283602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 108103 14283602 Do sprzedania działka z rodzajem zabudowy usługowo-mieszkalnej z garażami z możliwością V -ciu kondygnacji nadziemnych. Działka w kształcie prostokątu z bezpośrednim dojazdem do ulicy Kilińskiego i Północnej. Wyposażona w media talie jak :- woda- kan...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

17 500 000 PLN

-
-
4800 m2
-
15791163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25986052 15791163 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o ogromnym potencjale w jednej z najlepszych lokalizacji w Łodzi tuż przy węźle autostrady A1 (zjazd 22)Dzialka inwestycyjne jest polozona w Lodzi w dzielnicy WidzewJano...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

5 750 000 PLN (732 zł/m2)

-
-
7858 m2
-
15818241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26620118 15818241 Gotowiec Inwestycyjny: Grunt pod Senior Living PRS w sercu łódzkiej Retkini (PUM ~2600 m²)1. STRESZCZENIE INWESTYCJIPrzedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 3 001 m², zlokalizowana w Łodzi przy ul. Falistej (PolesieRetkinia). Dzia...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

4 500 000 PLN (1 500 zł/m2)

-
-
3001 m2
-
15786610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25911008 15786610 Mała kameralna Działka w mieście, super lokalizacja. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości Pabianice. Bestate Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę rolną o pow.496 m.kw położoną na obrzeżach Łodzi - os....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

99 000 PLN

-
-
496 m2
-
15500018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19929402 15500018 Zachęcam do kontaktu w celu umówienia spotkania i obejrzenia działki. Nie przegap okazji na wybudowanie domu marzeń w tej wyjątkowej lokalizacji!Lokalizacja działki gwarantuje ciszę i spokój, a jednocześnie umożliwia szybki dostęp do dynamiki miejski...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

520 000 PLN (981 zł/m2)

-
-
530 m2
-
15868860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27392685 15868860 Oferujemy do sprzedaży działkę pod zabudowę wielorodzinną położoną w Łodzi, dzielnica Górna w okolicy skrzyżowania Rzgowskiej i Paderewskiego. Teren ma powierzchnię 744 m2 (dodatkowo jest pas drogi 90 m2) o wymiarach 23 x 31 m, ogrodzony siatką z met...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 000 PLN

-
-
744 m2
-
15750283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DZIAŁKA INWESTYCYJNA – ŁÓDŹ, UL. KLONOWA 11A 25119715 15750283 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o dużym potencjale inwestycyjnym, położona w sercu Łodzi, przy ul. Klonowej 11a - w obrębie B-45. To oferta skierowana zarówno do inwestorów, jak i osób prywatnych szukających gruntu pod budowę lub moderniz...

Łódź, Klonowa

999 360 PLN (1 214 zł/m2)

-
-
823 m2
-
15801841 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26251504 15801841 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSyndyk masy upadłości Fota Spółka Akcyjna w upadłości likwidacyjnej Dorota Kowalewska siedziba organizatora: ul. Budowlanych 29 Gdańsk 80-298, ogłasza pisemny nieograniczony przetarg ofertowy na sprzedaż:n...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

15 008 000 PLN (597 zł/m2)

-
-
25125 m2
-
15516788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 20299343 15516788 Mam do zaoferowania działkę z wydanymi warunkami zabudowy na budowę budynku wielorodzinnego w dzielnicy Górna Chojny w okolicy ul. Paderewskiego. Wydana decyzja warunkach zabudowy pozwala na możliwość budowy budynku wielorodzinnego, do 12m, do powie...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 300 000 PLN

-
-
749 m2
-
15698541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24151387 15698541 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZKLB52025Oferta wyłącznie za naszym pośrednictwem!Idealna propozycja pod zabudowę jednorodzinną. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową o powierzchni 450 m2 i wymiarach ok. 16,5x27 m. położoną w Andrzejowie w okolicy ul...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

250 000 PLN

-
-
450 m2
-
14937706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dziełka na sprzedaż | Łódź Widzew 5124803 14937706 NUMER OFERTY W BIURZE: SDZMP812022Mamy do zaoferowania teren w doskonałej lokalizacji na pograniczu Łodzi i Andresopla (w granicy administracyjnej miasta Łodzi). Nieruchomość składa się z dwóch działek przedzielonych pasem drogi wewnętrznej. Pierwsza...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

1 500 000 PLN

-
-
23016 m2
-