• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 134

15868127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Jedyne takie - mieszkanie z historią 27365587 15868127 To nie puste słowa, czy obietnice bez pokrycia - to mieszkanie ma duszę i historię, którą z chęcią opowie Ci osobiście!W 2024 roku mieszkanie przeszło gruntowny remont, który nie próbował zgasić jego charakteru. Wręcz przeciwnie — miał go podkreślić....

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

878 360 PLN (8 872 zł/m2)

4
2
99 m2
1980
15823691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26633214 15823691 Szukasz funkcjonalnego mieszkania, które łączy nowoczesny design z idealną infrastrukturą? Zapraszam do zapoznania się z ofertą stylowego apartamentu o powierzchni 35,51 m², zlokalizowanego na prestiżowym i zielonym Osiedlu Jarzębinowym.O mieszkaniu:...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

479 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15887120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka do sprzedaży Łódź/Bałuty 27777270 15887120 NUMER OFERTY W BIURZE: WMKLB12026Oferujemy do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na Bałutach (Doły) o powierzchni 29,65m2 na trzecim piętrze. Jest jasne, przytulne, w pełni umeblowane. Lokal składa się z jasnego pokoju dziennego, funkcjonalnej kuchni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (9 655 zł/m2)

1
1
29 m2
-
15871470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27470309 15871470 3-pokojowe mieszkanie 57 m² Łódź ul. Franciszkańska do generalnego remontu świetna inwestycjaNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m² w Łodzi, zlokalizowane przy ul. Franciszkańskiej w dobrze skomunikowanej części miasta, idealnej za...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

360 000 PLN (6 316 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15889644 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856590 15889644 Od dziś możesz zostać właścicielem mieszkania położonego na osiedlu Radogoszcz Wschód. Kilka słów o mieszkaniu:- 2 rozkładowe, ustawne pokoje - jeśli lubisz dużo słońca to świetnie. Okna wychodzą na południe i zachód. W salonie duży balkon - spokojni...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

388 000 PLN (7 608 zł/m2)

2
1
51 m2
1985
15889628 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856554 15889628 2 pokoje parter miejsce parkingowe ogrodzone osiedleNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na parterze w zadbanym, ogrodzonym budynku.Układ pomieszczeń: dwa niezależne pokoje kuchnia (z wejściem z jednego z pokoi) łazienkaStan mie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

270 000 PLN (7 297 zł/m2)

2
1
37 m2
1972
15877014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27560264 15877014 Przy zakupie można wspomagać się kredytem, w tym kredytem bez wkładu własnego. O szczegóły pytaj doradcę.Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 40,7 m², zlokalizowana na 3. piętrze kameralnego budynku z lat 50., w zielonej części Ło...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

280 000 PLN (7 000 zł/m2)

1
1
40 m2
1950
15871472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27470310 15871472 Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone w nowoczesnym bloku z 2014 roku na zamkniętym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu.Lokal składa się z dużego, jasnego salonu z wyjściem na ogródek o powierzchni 75 m², otwa...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

757 000 PLN (11 470 zł/m2)

4
1
66 m2
2014
15583377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21844009 15583377 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie na Żubardziu, dwupokojowe, na pierwszym piętrze. Powierzchnia mieszkania to 46 m², co daje cenę 7 982 PLN za metr kwadratowy.  Lokalizacja tego mieszkania to prawdziwy atut – znajduje się w sercu Bałut, oferując łatwy...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

358 500 PLN (7 793 zł/m2)

2
1
46 m2
1967
15750990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25131024 15750990 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m², w cenie 332 300 PLN usytuowany na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. Lokal przeszedł remont generalny w 2020 roku . Aktualny stan mieszkania - do odświeżenia. Czynsz wynosi około 500 zł przy jednej os...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (8 205 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15759549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25339960 15759549 Rozkładowe 2 pokoje do własnej aranżacji, w doskonałej lokalizacji!Opiekun oferty:Katarzyna CzyżewskaTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na Bałutach, przy ul. Tokarskiej, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu znajduje si...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (3 684 zł/m2)

2
1
57 m2
1908
15749851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112680 15749851 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone na parterze w bloku przy ul. Jana w Łodzi, na spokojnym i zamkniętym osiedlu.Opis nieruchomości:mieszkanie wymaga generalnego remontu idealne dla osób chcących stworzyć wnętrze według własnego projektu,2 niez...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1980