• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Łódź Bałuty

Znalezionych ofert: 134

15750990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25131024 15750990 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,5 m², w cenie 332 300 PLN usytuowany na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku z cegły. Lokal przeszedł remont generalny w 2020 roku . Aktualny stan mieszkania - do odświeżenia. Czynsz wynosi około 500 zł przy jednej os...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

320 000 PLN (8 205 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15759549 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25339960 15759549 Rozkładowe 2 pokoje do własnej aranżacji, w doskonałej lokalizacji!Opiekun oferty:Katarzyna CzyżewskaTel: 602-101-602Opis lokalizacji:Mieszkanie znajduje się na Bałutach, przy ul. Tokarskiej, w doskonałym punkcie komunikacyjnym. W pobliżu znajduje si...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

210 000 PLN (3 684 zł/m2)

2
1
57 m2
1908
15749851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25112680 15749851 2-pokojowe o powierzchni 45 m², położone na parterze w bloku przy ul. Jana w Łodzi, na spokojnym i zamkniętym osiedlu.Opis nieruchomości:mieszkanie wymaga generalnego remontu idealne dla osób chcących stworzyć wnętrze według własnego projektu,2 niez...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

299 000 PLN (6 644 zł/m2)

2
1
45 m2
1980
15865720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27304977 15865720 Opis lokalizacji:Dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie zlokalizowane przy ul. Traktorowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich dostępnych w okolicy.Opiekun oferty:Patrycja GórskaTel. 602-101-60...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

279 000 PLN (7 541 zł/m2)

2
1
37 m2
1978
15876834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27557353 15876834 Ekskluzywny apartament z dużym tarasem na osiedlu Młynarska 52 Apartamenty.Zapraszamy do zakupu wyjątkowego, słonecznego apartamentu o powierzchni 67 m², położonego na 3. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy ul. Młynarskiej 52 w Łodzi...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

859 000 PLN (12 821 zł/m2)

3
1
67 m2
2020
15838554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26733151 15838554 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Łodzi dzielnicy Marysin-Doły, przy ulicy Emilii Plater. Lokal znajduje się w bezpośrednim otoczeniu licznych parków i terenów zielonych, co zap...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

275 000 PLN (6 395 zł/m2)

2
1
43 m2
1960
15830915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do wprowadzenia 3 pokoje 26682512 15830915 Są takie miejsca, które od progu dają poczucie, że ktoś tu naprawdę dobrze zaplanował codzienne życie.To właśnie jedno z nich.Na trzecim piętrze zadbanego budynku z 2003 roku, przy ul. Romanowskiej, znajduje się mieszkanie, które na powierzchni 76,8 ...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

628 360 PLN (8 268 zł/m2)

3
1
76 m2
2003
15889170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27845768 15889170 Opiekun oferty:Rafał Araminowicztel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i spokojnej okolicy, na osiedlu Marysin-Doły. W pobliżu pełna infrastruktura miejska, sklepy, punkty usługowe i gastronomiczne, apteka, przycho...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

350 000 PLN (7 955 zł/m2)

2
1
44 m2
1970
15790973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25981725 15790973 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest w zielonej i spokojnej okolicy, w dzielnicy BAŁUTY - CENTRUM!W pobliżu pełna infrastruktura miejska: sklepy (ALDI, NETTO), punkty usługowe, gastr...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

389 000 PLN (8 457 zł/m2)

2
1
46 m2
1961
15772835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25622089 15772835 Rezerwacja!Opiekun oferty: Katarzyna Czyżewskatel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne. Blisk...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

679 000 PLN (5 853 zł/m2)

4
1
116 m2
1980
15782248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25838928 15782248 Opis lokalizacji:Piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie znajdującym się na Łódzkich Bałutach zlokalizowane przy ul. Lnianej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich, dostępnych w okolicy.Opie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1963
15767171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25518834 15767171 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Jest możliwość przywrócenia pierwotnego układu mieszkania czyli 3 pokoje i pełen rozkład (patrz alternatywny rzut).Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest na osiedlu Radogoszcz Wschód, w zielonej, s...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 266 zł/m2)

2
1
64 m2
1989