• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Chojnice

Znalezionych ofert: 41

15626200 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS! Mieszkanie z ogródkiem dla rodzin! 22737375 15626200 Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Chojnicach szeregowiec z ogródkiem!Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 60,90 m², usytuowane w nowym budynku szeregowym, wybudowanym w 2025 roku.Szczegóły oferty:Lokalizacja: Chojnic...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

468 000 PLN (7 548 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15626199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
TYLKO U NAS! Mieszkanie w stanie deweloperskim! 22737376 15626199 Ogłoszenie sprzedaży mieszkania w Chojnicach szeregowiec z ogródkiem!Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 73,11 m², usytuowane w nowym budynku szeregowym, wybudowanym w 2025 roku.Szczegóły oferty:Lokalizacja: Chojnic...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

488 000 PLN (6 685 zł/m2)

4
1
73 m2
2025
15785535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25884997 15785535 Nowoczesne i bezczynszowe mieszkania w Chojnicach!homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i energooszczędne mieszkania z rynku pierwotnego, zlokalizowane w Chojnicach przy ul. Michała Bałuckiego (osiedle Asnyka).To wyjątkowa inwestycja ...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

429 999 PLN (8 431 zł/m2)

3
-
51 m2
2025
15738076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24900726 15738076 Chojnice - NOWE MIESZKANIA - APARTAMENTY WIELEWSKA; tel: 786-500-606SPRZEDAJEMY W CENACH DEWELOPERA!!!-nowoczesne mieszkania w metrażach: 46m2; 52m2; 58m2; 60m2 i 61m2- winda- ogrzewanie gazowepodłogowe- ogrodzony teren- garaże podziemne i miejs...

Chojnice (Pomorskie, gm. Chojnice)

312 800 PLN (6 800 zł/m2)

2
1
46 m2
2025
15049559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowe mieszkanie z wyposażeniem -Niskie koszty 8092642 15049559 Szanowni Klienci,mając na uwadze Państwa cenny czas, komfort i bezpieczeństwo,prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub elektronicznyw celu umówienia prezentacji lub spotkania w biurze. Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO U NAS i została...

Chojnice, Leśna

439 000 PLN (7 702 zł/m2)

2
1
57 m2
2014