• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Gdańsk

Znalezionych ofert: 1 382

15885199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27719689 15885199 Przestronny apartament 4-pokojowy blisko morza – Gdańsk JelitkowoNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 86 m², położony na 1. piętrze kameralnego budynku w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Trójmiasta – Gdańsku Jelitkowie, zaledwie ...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 520 000 PLN (29 302 zł/m2)

4
1
86 m2
2010
15828189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591952 15828189 Gdańsk Jelitkowo - atrakcyjny apartament w pasie nadmorskim. Lokalizacja: kompleks mieszkaniowy Neptun Park to najlepsza lokalizacja w Trójmieście. Położony przy sosnowym lasku - przejście do ładnej, szerokiej plaży, w sąsiedztwie Parku Regana (teren...

Gdańsk (Jelitkowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 000 PLN (35 484 zł/m2)

3
1
93 m2
2008
15614626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22498476 15614626 Nowe, komfortowe w najlepszej lokalizacji GdańskaZaletyPiękne widokiSolidny deweloper z dużym doświadczeniemUstawne mieszkania w rozsądnych cenachKUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI ORAZ PODATKU PCC.LokalizacjaOsiedle Horizon powstaje w sąsiedztwie Drogi Zi...

Gdańsk (Letnica) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 334 319 PLN (14 826 zł/m2)

4
1
90 m2
2024
15805555 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26309890 15805555 OKAZYJNA CENA za mieszkanie w centrum Wrzeszcza - tętniącej życiem dzielnicy Gdańska z doskonałą dostępnością do komunikacji miejskiej( tramwaje, autobusy) zapewniającej doskonałe połączenia z resztą Trójmiasta - szybki dojazd do centrów biurowych , ...

Gdańsk (Wrzeszcz górny) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

950 000 PLN (10 000 zł/m2)

3
2
95 m2
-
15627975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22792213 15627975 Atrium Oliva - wyjątkowy apartament o pow. 66,73 m2, narożny, z tarasem i bardzo dużym ogródkiem.Do sprzedaży jest wyjątkowy apartament o powierzchni 66,73 m2, narożny, z tarasem i bardzo dużym ogródkiem, wraz z miejscem postojowym w hali garażowej o...

Gdańsk (Oliwa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 599 000 PLN (24 227 zł/m2)

3
1
66 m2
2024
15870927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem i miejscem w hali! 27446736 15870927 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, rozkładowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 50,85 m2. W jego skład wchodzą:- salon z aneksem kuchennym (28,30 m2) oraz wyjściem na balkon (4,21 m2), g...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

890 000 PLN (17 800 zł/m2)

2
1
50 m2
2008
15894187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, jasne 3-pokojowe mieszkanie 27933314 15894187 Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe, funkcjonalne mieszkanie znajdujące się na I piętrze 5-piętrowego bloku na gdańskim Suchaninie o powierzchni użytkowej 78,50 m2. W skład mieszkania wchodzą:- przestronny salon z balkonem 13m2- 2 sypialnie- łazienka,- WC-...

Gdańsk (Suchanino) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

1 139 000 PLN (14 603 zł/m2)

3
1
78 m2
2008
15891409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896683 15891409 Jeśli poszukujesz słonecznego mieszkania o funkcjonalnym układzie, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!GŁÓWNE ATUTY:- Spółdzielczo-własnościowe z KW - możliwość zakupu przez ocokrajowca- Odległość 3 km od Starego Miasta- Praktyczny układ pomieszczeń z ...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

619 000 PLN (11 836 zł/m2)

3
1
52.3 m2
1970
15870949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z loggią i piwnicą! 27448792 15870949 MIESZKANIE: na sprzedaż dwustronne, ustawne, funkcjonalne, rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Zaspa) o powierzchni użytkowej 66,20 m2. W jego skład wchodzą:- salon (18,90 m2) z wyjściem na loggię (ok. 4,00 m2),- 2 sypialnie (13,50...

Gdańsk (Zaspa) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

799 000 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
66 m2
1975
15871093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka po remoncie blisko morza! 27456923 15871093 MIESZKANIE: na sprzedaż jasne, ustawne, wykończone, wyposażone, IDEALNE NA INWESTYCJĘ, 1-pokojowe mieszkanie w Gdańsku (dzielnica Przymorze) o powierzchni użytkowej 30,00 m2. W skład mieszkania wchodzą:- pokój z aneksem kuchennym (25,18 m2) oraz wyjś...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

489 000 PLN (16 300 zł/m2)

1
1
30 m2
1972
15706747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24307910 15706747 Na sprzedaż wygodne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem oraz piwnicą. Nieruchomość położona jest w Gdańsku, w dzielnicy Orunia, przy ulicy Raduńskiej (bloki koło parku). Mieszkanie, optymalnie rozplanowane i nasłonecznione, niedawno przeszło remont i j...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

485 000 PLN (11 548 zł/m2)

2
1
42 m2
1970
15589515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 21960646 15589515 UWAGA! Mieszkanie dostępne (również do oglądania) dopiero od 08.2026Na sprzedaż ekskluzywny apartament o powierzchni 110 m², z położony na prestiżowym osiedlu w Gdańsku Przymorze, przy ulicy Beniowskiego. Apartament znajduje się w najlepszej lokaliz...

Gdańsk (Przymorze) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 149 000 PLN (19 716 zł/m2)

6
1
109 m2
2009