• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg Zachodnia

Znalezionych ofert: 31

15841955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26803029 15841955 Zupełnie nowe mieszkanie, jeszcze nie zamieszkałe, 2 pokojowe z balkonem, położone na IV piętrze budynku.Budynek nowoczesny, posadowiony na zamkniętym, bezpiecznym osiedlu, czteropiętrowy z windą, wybudowanym w 2025 roku (na gwarancji), dostosowany d...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

520 000 PLN (13 333 zł/m2)

2
1
39 m2
2025
15828128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26594484 15828128 Na sprzedaż mieszkanie o wielu atutach, położone zaledwie 800 m od parku nadmorskiego i pięknej zachodniej plaży Kołobrzegu - ciekawa oferta inwestycyjna jak i na własne potrzeby.Zakup mieszkania nad morzem w atrakcyjnej lokalizacji to nie tylko spos...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

439 000 PLN (13 303 zł/m2)

2
1
33 m2
2016
15814781 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26603881 15814781 Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 25,2 m², zlokalizowana na prestiżowym osiedlu Mazowiecka Park, przy ulicy Śląskiej. Mieszkanie jest częścią nowo wybudowanego, zamkniętego osiedla, które powstało w 2025 roku. Do mieszkania przynależy mi...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

390 000 PLN (15 600 zł/m2)

1
1
25 m2
2025
15717472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24533566 15717472 Na sprzedaż 3 pokojowy Apartament o pow. 77,78 m2, wysoki standard Osiedle PolankiZamieszkaj tuż przy nadmorskim lesie i plaży w zachodniej części Kołobrzegu, w prestiżowym, strzeżonym kompleksie Osiedle Polanki.Główne atuty nieruchomości: Wysoki s...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 280 000 PLN (16 623 zł/m2)

3
1
77 m2
2017
15666160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23584791 15666160 Na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny w kompleksie ' Kapitański Mostek' przy ul. Bałtyckiej, o pow. 35,20 m2 na 2 piętrze z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym.Szukasz idealnego miejsca na letni wypoczynek nad morzem lu...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

579 000 PLN (16 543 zł/m2)

1
1
35 m2
2020
15798177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26164538 15798177 Wyjątkowy apartament na ul. Bałtyckiej 6, Kołobrzeg z prywatnym tarasem na dachu z jacuzzi oraz miejscem w hali garażowej !Na sprzedaż oferuję elegancki, nowoczesny apartament położony przy ul. Bałtyckiej 6 w Kołobrzegu w prestiżowym budynku z dostę...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

1 239 000 PLN (24 294 zł/m2)

3
1
51 m2
2018
15036684 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 7636773 15036684 Promocja tylko do końca listopada 2024 roku 780 tys netto za 2 pokojowy apartament, położony na czwartym piętrze w monitorowanym budynku z dwiema cichobieżnymi windami. Zachodnia część miasta Kołobrzeg pięciogwiazdkowy Westin House Resort Kołobrzeg z...

Kołobrzeg (Zachodnia) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

780 000 PLN (15 000 zł/m2)

2
-
52 m2
2022