• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kołobrzeg

Znalezionych ofert: 468

15767284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25522014 15767284 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Perłowa Przystań przy ulicy Sienkiewicza Główne atuty nieruchomości:CICHA I SPOKOJNA LOKALIZACJA12 MINUT OD SZEROKIEJ, PIĘKNEJ PLAŻYZAMKNIĘTY TERENOSIEDLE CHRONIONEBASEN ODKRYTY NA TERENIE OSI...

Kołobrzeg (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

495 000 PLN (13 026 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15870747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27438460 15870747 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w niskiej zabudowie, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.GŁÓWNE ATUTY NIERUCHOMOŚCI- funkcjonalny układ 3 pokoi- mieszkanie po remoncie goto...

Kołobrzeg (Słowiańska) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

580 000 PLN (10 741 zł/m2)

3
1
54 m2
1970
15869107 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27401306 15869107 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,07 m2 w KołobrzeguGłówne atuty nieruchomości:- ROZKŁADOWE 3 POKOJE- OSOBNA KUCHNIA Z OKNEM- JASNE I DOBRZE DOŚWIETLONE WNĘTRZA- GOTOWE DO WPROWADZENIA- SPOKOJNA OKOLICA Z PEŁNĄ I...

Kołobrzeg (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

510 000 PLN (8 793 zł/m2)

3
1
58 m2
1910
15868327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27379224 15868327 Oferuję na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ul. Żółkiewskiego w KołobrzeguGłówne atuty nieruchomości:- ŚWIETNA LOKALIZACJA OSIEDLE OGRODY- OK. 10 MINUT SPACEREM DO MORZA - MIESZKANIE PO REMONCIE GOTOWE DO WEJŚCIA- FUNKCJONALNY UKŁAD AŻ 4 POKOJE...

Kołobrzeg (Ogrody) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

799 999 PLN (10 667 zł/m2)

4
1
75 m2
1990
15851243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27012726 15851243 Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe w Kołobrzegu PodczeleGłówne atuty nieruchomości:- duża powierzchnia 81,61 m²- 4 ustawne pokoje funkcjonalny układ pomieszczeń- jasny salon z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą- duże okna za...

Kołobrzeg (Podczele) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

750 000 PLN (9 259 zł/m2)

4
1
81 m2
1935
15889846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w stanie deweloperskim Kołobrzeg Centrum 27862465 15889846 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek. Mieszkanie o powierzch...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

1 250 000 PLN (13 299 zł/m2)

3
2
93.99 m2
2026
15889710 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w stanie deweloperskim na sprzedaż - NOWA KOMFORTOWA INWESTYCJA KOŁOBRZEG CENTRUM 27859007 15889710 Mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Kołobrzegu . Na sprzedaż przestronny apartament o komfortowym układzie pomieszczeń. Lokal usytuowany na 5 piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, słoneczne z widokiem na park oraz stawek.Mieszka...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Bogusława X

1 200 000 PLN (14 916 zł/m2)

4
2
80.45 m2
2026
15231358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe o pow. 91,21 m2 w kamienicy, Kołobrzeg, 400 m do plaży ul. Jedności Narodowej 13376108 15231358 Mieszkanie w kamienicy położone Kołobrzegu - ul. Jedności Narodowej, w niedalekiej odleglości do plaży. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, dwustronne, słoneczne. Składające się z 5 pokoi, widnej kuchni z balkonem, spiżarni, łazienki z wc, przedp...

Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej 29

650 000 PLN (7 126 zł/m2)

5
1
91.21 m2
1950
15200609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe o pow. 91,21 m2 w kamienicy, Kołobrzeg, 400 m do plaży 12442903 15200609 Mieszkanie w kamienicy położone Kołobrzegu, w niedalekiej odleglości do plaży. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, dwustronne, słoneczne. Składające się z 5 pokoi, widnej kuchni z balkonem, spiżarni, łazienki z wc, przedpokoju oraz pomieszczeń pr...

Kołobrzeg, ul. Jedności Narodowej

650 000 PLN (7 126 zł/m2)

5
1
91.21 m2
1950
15854222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pok. z balkonem, wieżowiec centrum Kołobrzeg 27071830 15854222 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 60,38 m², zlokalizowane w centrum Kołobrzeg przy ul. Budowlanej, położone na 9 piętrze w bloku 10 piętrowym. LOKALIZACJA I OTOCZENIE Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, około 200 metrów od Ra...

Kołobrzeg (Centrum), ul. Budowlana 9

450 000 PLN (7 453 zł/m2)

3
1
60.38 m2
1980
15722405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe na sprzedaż Kołobrzeg ul. Zapleczna - centrum 24617265 15722405 Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,80 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w budynku bez windy. Budynek z cegły, wybudowany w 2004 roku. Budynek położony j...

Kołobrzeg (Centrum), Zapleczna

730 000 PLN (11 624 zł/m2)

3
1
62.8 m2
2004
15860916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27189119 15860916 Oferuje na sprzedaż kawalerkę z osobna kuchnią w centrum miasta przy ul. Unii LubelskiejGłówne atuty nieruchomości: ŚWIETNA LOKALIZACJA - 5 MINUT OD STARÓWKI DO PLAŻY ZALEDWIE 1000 M BALKON POŁUDNIOWO-ZACHODNI MIESZKANIE ODŚWIEŻONE 2 LATA TEMUNieruch...

Kołobrzeg (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

299 000 PLN (10 679 zł/m2)

1
1
28 m2
1975