• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków Dębniki

Znalezionych ofert: 332

15796042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26110379 15796042 Komfortowe, rodzinne mieszkanie w zielonej i spokojnej części Klinów - idealne do życia blisko natury Oferujemy na sprzedaż niezwykle funkcjonalne, jasne mieszkanie położone przy ul. Anny Szwed-Śniadowskiej, w jednej z najbardziej ce...

Kraków (Dębniki), Anny Szwed-Śniadowskiej

890 000 PLN (14 590 zł/m2)

4
1
61 m2
2017
15862148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27222549 15862148 2 pokoje 51,5 m² wysoki standard Zakrzówek Ruczaj OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,5 m², położone na 2 piętrze w 5-piętrowym budynku na zadbanym, monitorowanym o...

Kraków (Dębniki), Miłkowskiego

850 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
51 m2
2011
15829867 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26650219 15829867 KRAKÓW - DĘBNIKI KLINY Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 74,5 m² Idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 74,5 m² , położone na parter...

Kraków (Dębniki), Babinicza

950 000 PLN (12 838 zł/m2)

3
1
74 m2
2000
15786271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25900732 15786271 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z DWOMA BALKONAMI W SĄSIEDZTWIE ZAKRZÓWKA LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 76,79 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy Pychowickiej w atrakcyjnej części Ruczaj...

Kraków (Dębniki), Pychowicka

997 886 PLN (13 130 zł/m2)

3
1
76 m2
2009
15280239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14609313 15280239 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Ruczaj ul. Piltza Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przytulne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią o powierzchni 42,5 m², położone na wysokim parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2014 ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

688 000 PLN (16 381 zł/m2)

2
-
42 m2
2012
15884390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700380 15884390 Ruczaj! Atrakcyjne dwupoziomowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 64,6 m2 z dwoma łazienkami, garderobą, balkonem i piwnicą oraz możliwością zakupienia garażu przy ulicy Gutenberga. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * ja...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

839 000 PLN (13 109 zł/m2)

3
-
64 m2
1999
15503928 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20008166 15503928 Mieszkanie na Ruczaju, przy Zakrzówku - idealne do własnej aranżacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,12 m², zlokalizowane w spokojnej okolicy na Ruczaju, w bezpośrednim sąsiedztwie Zakrzówka. Mieszkanie po...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

830 000 PLN (16 600 zł/m2)

2
-
50 m2
2006
15893251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906308 15893251 *zdjęcia należą do właściciela oferty. RUCZAJ - KOBIERZYŃSKA - MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM - CICHA OKOLICA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI LOKALIZACJA: Nieruchomość znajduje się w dzielnicy Dębniki, w spokojnej części Ruczaju, przy ul...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

999 000 PLN (14 691 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15598658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22147314 15598658 Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 74,6 m2 z dwoma balkonamitarasami oraz możliwością zakupienia miejsca postojowego w centrum osiedla Ruczaj przy ulicy Raciborskiej. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezentacji. ATUTY! ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

949 000 PLN (12 824 zł/m2)

3
-
74 m2
2006
15893023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899715 15893023 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

543 942 PLN (19 427 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15893015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899706 15893015 Mieszkanie z ogródkiem w kameralnym budynku - 2 miejsca, wysoki standard Do sprzedaży na rynku pierwotnym oferujemy jedno z dwóch mieszkań w budynku dwulokalowym, zlokalizowanym w południowej części Krakowa, w osiedlu...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (13 677 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15893010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899702 15893010 DEBNIKI - NOWE MIESZKANIA, STAN DEWELOPERSKI. Osiedle położone przy Dębnikach to nowoczesne osiedle zaprojektowane z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokim standardzie życia. Doskonała lokalizacja, elegancka architektura oraz liczne udogodn...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 252 940 PLN (15 860 zł/m2)

3
-
79 m2
2025