• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 761

15826058 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647492 15826058 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

898 994 PLN (13 831 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15826005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647485 15826005 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 842 PLN (15 857 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15826042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26647476 15826042 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

411 226 PLN (15 231 zł/m2)

1
-
27 m2
2026
15826157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647472 15826157 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

554 439 PLN (15 401 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15826080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647470 15826080 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

554 439 PLN (15 401 zł/m2)

2
-
36 m2
2026
15826192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647465 15826192 Prestiżowe mieszkania i lokale użytkowe w sercu miasta Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkania lokale w nowej inwestycji. Inwestycja w rejonie ul. Fabrycznej wyr&...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

687 009 PLN (15 267 zł/m2)

2
-
45 m2
2026
15825703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647460 15825703 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

980 139 PLN (21 781 zł/m2)

3
-
45 m2
2024
15825863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647457 15825863 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 043 852 PLN (22 210 zł/m2)

2
-
47 m2
2024
15825663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26647444 15825663 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

664 786 PLN (23 742 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15825940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647443 15825940 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

961 865 PLN (21 861 zł/m2)

2
-
44 m2
2024
15825821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647440 15825821 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 031 528 PLN (21 947 zł/m2)

2
-
47 m2
2024
15825662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26647436 15825662 Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, Krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony w pobliżu Ronda Mogilskiego, z łatwym dostępem do centru...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 454 180 PLN (21 075 zł/m2)

5
-
69 m2
2024