• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Kraków

Znalezionych ofert: 3 759

15825779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647417 15825779 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

718 350 PLN (15 284 zł/m2)

2
-
47 m2
2025
15825737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647416 15825737 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

900 090 PLN (13 848 zł/m2)

3
-
65 m2
2025
15825935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647413 15825935 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

665 496 PLN (15 845 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15825654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647374 15825654 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 208 PLN (16 432 zł/m2)

3
-
70 m2
2026
15825692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647367 15825692 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

906 726 PLN (17 779 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15825890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647364 15825890 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

768 159 PLN (20 215 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15825812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647362 15825812 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

786 012 PLN (19 171 zł/m2)

2
-
41 m2
2026
15825850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647355 15825850 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

895 018 PLN (17 549 zł/m2)

2
-
51 m2
2026
15825888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647348 15825888 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 043 059 PLN (18 626 zł/m2)

3
-
56 m2
2026
15825689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26647343 15825689 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

565 045 PLN (21 733 zł/m2)

1
-
26 m2
2026
15825650 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647341 15825650 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

760 226 PLN (20 006 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15825808 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647330 15825808 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 084 619 PLN (18 700 zł/m2)

3
-
58 m2
2026